IV. TŘÍDA - skupina A, B 15.(22.hrané) kolo 20. - 21.6.

IV. TŘÍDA  - skupina  A

BĚŠINY SE MOHOU TĚŠIT NA LOS III. TŘÍDY

Definitivní pojistkou v podobě vysokého vítězství ve Strážově  si zajistili postup do III.třídy fotbalisté Sokola Běšiny. Vítězství na hřišti po podzimu jasného favorita na postup  jen potvrdilo jaký rozdíl ve výkonnosti obou týmů na jaře byl. Zatímco strážovská rezerva získala pouhých devět bodů, Běšiny byly daleko úspěšnější a postup jim proto ze všech aspirantů na postup kteří se vystřídali na čele tabulky Vrhaveč B, Plánice a Strážov sluší běšinským fotbalistům nejvíc . Bylo zcela evidentní rozdíl mezi ostatními kteří o první místo hráli a  postupek doslova vybojovali ! Že by to naznačovalo pro běšinský fotbal opět blýskání na lepší časy ? Pokud si ale za celý soutěžní ročník mimo Běšin zasluhuje velkou pochvalu, pak jsou to Ježovy. Tento kolektiv  dokázal nenápadnými , vyrovnanými výkony podložené maximálním bodovým ziskem doma v závěru začal útočit na přední umístění a když dokázal přivážet i body z venku, pak mu třetí místo v soutěži a zisk medailí za toto umístění právem náleží !

Zavlekov - Měčín B   4 : 4.
Domácí již  prohrávali  0 : 3, ale nakonec dokázali  srovnat skóre a zachránit alespoň bod.

Poločas: 1 : 3. Branky :  25. a 47. Fous Jan , 74. Kučera P.,  79.  Bilynskyy  -   15. Ambrož J.,  20.,24. Tureček J.,  63. Pruner V. Rozhodčí  : Dykakolov Jiří. Diváků: 30.  ŽK: 0 : 2.

Bezděkov B   -  Plánice    1  : 4 .

Poločas:  1 : 1 .Branky: Ouda Pavel - Novák David, Kohout Tomáš, Kohout Rudolf, Opatrný Martin; Rozhodčí: Husník; ŽK: 2:2. Diváků : 50.

Strážov B  -   Běšiny    1 : 7 .

Poločas:  1 : 3. Branky: Soušek Jakub - Vališ Miroslav 2, Bulka Radek, Baštař Pavel, Brůha Milan, Vítovec Jindřich, Mayer Filip; Rozhodčí: Dykalov; ŽK: 5:1. Diváků: 80.

Křenice   -   Dlažov   4 : 1 .

Poločas: 2 : 0.  Branky: Roneš Pavel 2, Bednář Jan, Bäuml Daniel - Tomko Petr; Rozhodčí: Simbartl; ŽK: 2:2; ČK: 0 - Škach Josef. Diváků:20.

Spůle   - Ježovy    0 : 6.

Poločas:  0 : 3.  Branky :v  42. a 80. Baxa P., 87. a 89. Štich M., 8. Tampa T., 26. Pflug. Rozhodčí: Husník Václav. ŽK: 0 : 1. Diváků: 20.

1. Běšiny             20  12   4   4   59: 22    40  ( 10)postup

2. Plánice            20  11   4   5   42: 29    37  (  7)

3. Ježovy             20  11   3   6   59: 36    36  (  6)

4. Vrhaveč B          20   9   5   6   38: 33    32  (  2)

5. Strážov  B         20   9   4   7   45: 28    31  (  1)

6. Bezděkov  B        20   8   3   9   39: 39    27  ( -3)

7. Zavlekov           20   7   5   8   43: 43    26  ( -4)

8. Křenice            20   7   2  11   47: 65    23  ( -7)

9. Dlažov             20   6   4  10   40: 48    22  ( -8)

10. Spůle              20   6   1  13   23: 57    19  (-11)

11. Měčín   B          20   5   3  12   25: 60    18  (-12)

IV. TŘÍDA  - skupina  B

PŘETAHOVANOU HARTMANICE-MILČICE  VYŘEŠIL VELKÝ BOR

V průběhu jarní části IV.třídy skupiny B  se střádaly na čele tabulky Sokol Milčice  a Sokol Hartmanice.

Podle výsledků těchto týmů prakticky  to byly ony, které si mezi sebou měly vyřešit rébus kdo postoupí a komu zůstane stříbro.  Na druhé straně si oba aspiranti na postup dovolili výpadky které znamenaly zbytečné ztráty bodů se kterými ani mohutně finišující Velký Bor nepočítal a stejně tak nepočítal ani s tím, že v posledním kole bude hrát o postup. Mimo předposledního kola kde do pořadí promluvilo Rabí těsnou výhrou nad Sokolem Milčice  také výrazným způsobem v posledních čtyřech  kolech zamíchaly Svéradice B. Nejdříve prohrály ve Velkém Boru 2:0 , aby značně posilněné vzaly dalším kole bod domácím v Hartmanicích  a v posledním kole nenechaly Svéradice B rozdané karty na pokoji a zamíchaly s nimi výhrou v Milicích kterou jistily i nástupem do druhé půle třemi hráči kteří přišli do zápasu“ rozběhaní_“ hned z utkání 1.B třídy s Pačejovem.  O všem se nakonec rozhodlo v Hartmanicích. Domácí značně věkově mně zkušený tým byl Velkému Boru vyrovnaným soupeřem a měl v průběhu zápasu dostatečné množství ložených šancí k tomu aby rozhodl zápas ve svůj prospěch. Nestalo se tak a v utkání které se hrálo v nádherné divácké kulise kde nechyběly bubny ani řehtačky  nakonec rozhodla jedna „ušmudlaná“ penalta  a byla radost na straně hostů a velké zklamání po zápase které bylo vidět v očích domácích hráčů. Milčice a Hartmanice pokud takto dopadly, pak jen mohou litovat toho, že sami daly čerstvému vítězi a nováčkovi Sokolu Velký Bor šanci svými již zmíněnými herními výpadky.

Nicméně to nesnižuje úspěch Velké Boru a k jeho prvenství ke kterému ho na jaře hnali fantastičtí diváci blahopřejeme !

Nezamyslice   B  -  Rabí   1 : 1 .

Poločas: 0 : 1. Branky:  53.  Hanzlík Josef -   15. Hozman Václav; Rozhodčí: Kulík; ŽK: 1:2 . Diváků: 40.

Milčice    -  Svéradice B    1 : 5.

Vít Kříž

Prohru domácího mužstva s rezervou Svéradic nelze žádným způsobem ospravedlnit. Postup si měly Milčice zajistit již v předešlém kole v Rabí. Jenže se tak nestalo a nakonec lídr tabulky skončil na 3. místě. Milčice prohrály se Svéracicema zaslouženě, protože domácí celek nedokázal využít žádnou ze šancí, kterou si s obtížemi vytvořil. Jediné, co zamrzí daleko více než prohra, je fakt, že hosté hráli druhý poločas s několika hráči ze Svéradického ,,A".

Poločas: 0 : 3. Branky: 32. Kříž Vít -   21.,30.,35. Svoboda Jan st. ,   49.  Jiřinec, 89. Bartuška Miroslav; Rozhodčí: Balák; ŽK: 0:1 . Diváků: 150.

Hrádek B  -  Kašp. Hory    1 : 1 .

Poločas :  1 : 1. Branky:   4. Vinický Pavel – 35. Uxa Lukáš; Rozhodčí: Jarka; ŽK: 1:2 . Diváků: 30.

Hartmanice   -    Velký Bor    0 : 1 .

Poločas : 0 : 0. Branky: Lukeš Martin; Rozhodčí: Pastyřík; ŽK: 3:3, Diváků:  180

FOTOREPORTÁŽ  Z UTKÁNÍ     Z D E

Žichovice B -  Soběšice   2 : 1 .

Poločas: 2 : 0. Branky: 26. Stulík, 39. Šuba Jar. ml. – 50. Ulmann . Rozhodčí: Abraham. Diváků: 50.

1. Velký Bor          20  13   1   6   54: 21    40  ( 10)postup

2. Hartmanice         20  12   2   6   67: 30    38  (  8)

3. Milčice            20  11   5   4   41: 25    38  (  8)

4. Pačejov  B         20  11   3   6   50: 29    36  (  6)

5. Svéradice B        20  10   4   6   50: 31    34  (  4)

6. Hrádek   B         20   8   7   5   56: 34    31  (  1)

7. Rabí               20   9   2   9   36: 51    29  ( -1)

8. Kašp. Hory         20   8   4   8   34: 25    28  ( -2)

9. Zichovice  B       20   5   6   9   33: 40    21  ( -9)

10. Soběšice           20   2   2  16   28: 87     8  (-22)