OP a OS ŽÁKŮ - JARO 2009 poslední kolo 20. - 21.6.

OKRESNÍ PŘEBOR   ŽÁKŮ

REMÍZA STAČILA PLÁNICI K TITULU

V posledním kolo finálové části OP žáků došlo ke skutečnému finále. Na hřišti v Mochtíně se střetla dvě nejlepší družstva tohoto ročníku přeboru Pošumaví. Domácí Mochtín chtěl li ještě pomýšlet na první místo musel v toto duelu vyhrát. Sokolu Plánice , lídru tabulky stačilo  neprohrát a titul přeborníka okresu pro soutěžní ročník 2008/2009 měli Pláničtí v kapse.  S tímto cílem do Mochtína přijeli a také se jim ho podařilo splnit. Oběma finalistům k umístění a výborným výsledkům které po celý soutěžní ročník předváděli blahopřejeme!

Mochtín -   Plánice    2 : 2.

Stanislav Bejvl

Mochtínu v nejnevhodnější dobu onemocněl brankář a když druhý gólman byl na vodáckém kurzu se školou musel zaskočit předstoper.Mimo brankáře nemohli nastoupit ještě dva hráči základní sestavy. V utkání měli domácí mírnou převahu , kterou bohužel pro ně nedokázali využít.  Hosté z minima vytěžili maximum. Za stavu 1:2 se soustředili pouze na odkopávání míčů. Po vyrovnávací brance v 50.minutě si domácí vytvořili tlak , ale nikomu z hráčů se nepodařilo střelit gól. A tak po remíze 2:2 se ze zisku zlatých medailí mohla radovat Plánice.

Trenér Sokola Mochtín Stanislav Bejvl :

„ I přes "pouhou" remízu musím kluky pochválit za bojovný výkon. Dnes se prostě radoval šťastnější. Tímto blahopřeji soupeři k 1.místu a postupu do KS. “

Poločas: 1 : 0. Branky : Rubáš Jakub, Potužník Jan -  Novák František, Plánička Lukáš. Rozhodčí : Blaheta Josef. Diváků: 50.

Sestava Mochtín : Žiak Milan-Kuželík Tomáš,Potužník Jan,Matoušek Vítězslav,Musílek Tomáš-Smolík Zbyněk,Rubáš Jakub,Žiak Jan,Malenka Lukáš-Bejvl Jakub,Kuchař Ondřej.

Střídali: Voldán Filip,Peleška Jiří.

Chyběli:Zajíc Mirek,Vítovec Petr,Beneš Dominik,Hadáček Jakub,Bočkay Michal

Sestava hostů: Borka Zdeněk - Novák František(K),Toman Jaroslav, Šuba Petr, Votýpka Jan, Opl Vojtěch, Pakosta Lukáš, Raus Jan, Strejc Stanislav, Plánička Lukáš, Hanousek Adolf - náhradníci: Novák Milan, Těžká Ivana, Pláničková Veronika, Auterská Michaela, Filipi Edita.

Trenér čerstvého přeborníka okresu  Sokola Plánice Alois  Hanousek : „ Do dnešního zápasu jsme nastupovali s jediným cílem - neprohrát a téměř bezchybnou, ale hlavně zodpovědnou hrou se nám to podařilo. Domácí kteří skončili na druhém místě se vztyčenou hlavou pogratulovali našim hráčům a nechyběla ani slova uznání . Chtěl bych všem našim hráčkám i hráčům pogratulovat k zaslouženému titulu, který si stoprocentně  zasloužili a poděkovat jim za to, že celé tři roky, které jsme pro tento okamžik tvrdě trénovali, od jara do podzimu, se účastnili i velice tvrdých zimních soustředění, nevypouštěli tréninky bezdůvodně a fotbal, nejkrásnější sport na světě brali vážně, tak za to jim patří velký dík a GRATULACE !!! DíKY VÁM VŠEM ! ! !

Foto z utkání Mochtín – Plánice   ZDE

Velhartice -   Chanovice 4 : 4 .

Pološas: 2 : 1 .  Branky: Suk Jan 3, Hrach Filip - Soukup Petr 4; Rozhodčí: Kurc; ŽK: 1:1 . Diváků: 30.

Měčín    -   Nalž. Hory   2 : 1 .

Poločas:  0 : 0.  Branky: Klíma Jan, Šindelář Radek - Bouzek Petr; Rozhodčí: Husník. Diváků: 50.

¨1. Plánice            10   8   1   1   25: 11    25  ( 10)

2. Mochtín            10   7   1   2   36: 16    22  (  7)

3. Měčín              10   5   1   4   22: 15    16  (  1)

4. Nalž. Hory         10   4   1   5   17: 31    13  ( -2)

5. Chanovice          10   2   1   7   17: 26     7  ( -8)

6. Velhartice         10   1   1   8    8: 26     4  (-11)

OKRESNÍ SOUTĚŽ  ŽÁKŮ

Bolešiny -  Janovice    6  : 1 .

Poločas: 4 : 1.  Branky: Michal Jan 2, Hrubec Michal 2, Valešová Šárka, Jandíková Kristýna - Šveňha Petr; ŽK: 1:1 . Diváků: 40.

Zichovice  -   Myslív 2  : 1 .

Poločas: 2  : 1. Branky: Vrzal Václav, Kubovec Josef - Laně Erik; Rozhodčí: Bala. Diváků: 30.

Hartmanice   -  Dlouhá Ves   0  : 1 .

Poločas : 0 : 0. Branky: Snopek Jan; Rozhodčí: Kurc; ŽK: 1:2 . Diváků: 40.

Malý Bor  -  Švihov  4 : 2.

Pohledné utkání, ve kterém domácí pod taktovkou nejlepšího střelce okresní soutěže žáků Milana Hlaváče, potvrdili svoji velmi dobrou formu a zaslouženě zvítězily. Nejlepším hráče domácích byl, tak jako ve většině utkání Milan Hlaváč, který měl tentokrát v nohách již 90 minut v dresu dorostu.

Poločas : 4 : 2. Branky : 2. a 13. Hlaváč Milan, 36. a 40. Melka Vojtěch-  -  5. Voráček Luboš, 64. Štencl Tomáš.Rozhodčí : Kulík Vladimír. Diváků : 50.

1. Janovice            8   7   0   1   26: 12    21  (  9)

2. Dlouhá Ves          8   7   0   1   25:  7    21  (  6)

3. Malý Bor            8   6   0   2   24: 13    18  (  3)

4. Strážov             8   3   2   3   18: 16    11  ( -4)

5. Hartmanice          8   3   1   4   17: 14    10  ( -2)

6. Bolešiny            8   3   1   4   21: 19    10  (  1)

7. Švihov              8   3   0   5   19: 24     9  (  0)

8. Zichovice           8   1   0   7   10: 25     3  ( -6)

9. Myslív              8   1   0   7    4: 34     3  ( -9)