Okresní přebor dorostu 21.hrané kolo 13. - 14.6.

OKRESNÍ PŘEBOR   DOROSTU

ROZHODNE SE V POSLEDNÍM KOLE V NÝRSKU

Předposlední kolo přineslo skutečně rekordní úrodu branek. Nebylo to ale na úkor vysoké střelecké produktivity  vítězů  v podobě dvouciferných výsledků . V Žichovicích nastoupili domácí pouze s osmi hráči a i tak museli hrát hodně odevzdaně, když inkasovali nejvíc branek v celém soutěžním ročníku ze všech výsledků včetně přípravek .  V Kolinci domácí   kterým hraje pět dorostenců v A týmu tyto hráče museli šetřit pro odpolední důležitý zápas v Žihobcích a tak do zápasu nastoupili doma s hráči kteří  hráli naposledy o soutěžní body za žáky.

Dramatické záplatka na jejíž konci bude odpověď kdo se stane přeborníkem OFS Klatovy a postoupí do krajské soutěže dorostu bude  mít své rozuzlení až v posledním kole v Nýrsku. D tohoto souboje dhou oba týmy domácí Okula a Horažďovice  se stejným počtem bodů. Pokud chtějí hosté  získat celkové prvenství, pak jim stačí v Nýrsku  hrát nerozhodně, neboť v tom případě pro ně hovoří vítězství v podzimním zápase doma  3:2. Nýrsku  mající v tabulce lepší celkové skóre na zisk nejcennějšího kovu  v tom případě velí vyhrát, neboť jen v tom případě berou vše, první místo i postup.  O držiteli medailí za 3. místo je již rozhodnuto , když na tento stupínek vystoupali dorostenci z Malého Boru.

.

Zichovice  -   Hradešice 1:21 .

Poločas:  0 : 9. Branky: Pecina Jan - Nauš Václav 5, Melka Lukáš 3, Kolář Michal 3, Žežulka Václav 2, Přerost Stanislav 2, Melka František 2, Zámečník Lukáš 2, Šmrha Lukáš, Melka Patrik; Rozhodčí: Bala . Diváků:  10.

Malý Bor   -   Plánice 7: 0 .

Poločas:  3 : 0. Branky: Pilek Ondřej 4, Hadraba Vladimír, Šipla Miroslav, Hlaváč Milan; Rozhodčí: Kurc; ŽK: 0:1. . Diváků:  40.

Běšiny -  Kašperské  Hory 2: 0 .

Poločas:  1 : 0. Branky: Vališ Miroslav, Bohuslav Rudolf; Rozhodčí: Lecjaks. . Diváků:  20.

Kolinec -   Horažďovice 1:15  .

Poločas: 0 : 6. Branky: Horák Jan - Forman Michael 7, Nauš Josef 3, Macoun Daniel 3, Greger Martin, vlastní; Rozhodčí: Bošek; ŽK: 2:0 . Diváků:  10.

Švihov  -  Nýrsko   2 : 6 .

Poločas:  1 : 3.Branky: Patočka Michal, Kašpárek Václav - Flor Milan 3, Prodan Ondřej, Vacovský Tomáš, Švügr Zdeněk; Rozhodčí: Hájek. Diváků:  20.

1. Nýrsko             19  15   0   4  104: 30    45  ( 18)

2. Horažďovice        19  14   3   2   85: 25    45  ( 15)

3. Malý Bor           19  14   1   4   74: 29    43  ( 16)

4. Kašp. Hory         19  13   0   6   56: 37    39  (  9)

5. Běšiny             19  12   0   7   59: 33    36  (  9)

6. Hradešice          19   9   1   9   61: 55    28  ( -2)

7. Kolinec            19   6   2  11   51: 58    20  ( -7)

8. Bolešiny           19   6   1  12   33: 62    19  (-11)

9. Švihov             19   5   1  13   48: 72    16  (-11)

10. Plánice            19   3   2  14   28: 66    11  (-19)