OP a OS ŽÁKŮ - JARO 2009 13. - 14.6.

OKRESNÍ PŘEBOR   ŽÁKŮ

MOCHTÍN MŮŽE DOSÁHNOUT NA TITUL

V definitivní platností o přeborníkovi OFS Klatovy rozhodne až poslední kolo a přímý zápas o první místo které se odehraje v Mochtíně. Plánice po nečekané porážce v Chanovicích si tak zkomplikovala situaci, která již vypadala že jí  první místo nemůže uniknout. Do Mochtína jede nyní s cílem  neprohrát a remíza  jim zajišťuje první místo, neboť  doma vyhrála nad Mochtínem těsně 3:2.  Jakákoliv výhra Mochtína však bude mít za následek, že po posledním kole dojde k poslední výměně za čele tabulky a to bude pro Mochtín  znamenat a zisk přebornických medailí a šanci postupu do krajské soutěže.  Stínem tohoto kola bylo dvojnásobné nedostavení rozhodčích k utkáním do Chanovic a Nalžovských Hor !

Chanovice    -    Plánice 2: 1.

Poločas: 2: 0.  Branky: Soukup Petr, Klásek Jakub - Plánička Lukáš; Rozhodčí: Laik . Diváků: 30.

Měčín    -   Mochtín 3: 4  .

Trenér Sokola Mochtín Stanislav Bejvl: „ Oproti minulému zápasu hráli hosté jako vyměnění.Nohy jim svazovalo to,že věděli výsledek zápasu Chanovice-Plánice.Možnost hrát o první místo měl v tuto chvíli Mochtín pouze v případě vítězství.První branku nabídl domácím obránce hostů po nepovedené malé domů.Druhý gól přidal Měčín po nedůrazu Mochtína ve vlastním vápně.Mochtínští přesto nesložili zbraně.Pět minut před koncem 1.půle snížil Smolík z VPK, když téměř z 35 m., zavěsil do šibenice.Po změně stran hosté přidali na důrazu a dokázali otočit zápas ve svůj prospěch.Všechny branky Mochtína vstřelil střelecky disponovaný Zbyněk Smolík.2 min před koncem zápasu korigovali domácí výsledek na 3:4 z nařízené penalty.Pochvalu zaslouží všichni mochtínští hráči za předvedenou bojovnost.Takto má vypadat boj o první místa.“

Sestava Mochtína:Beneš-Kuželík,Potužník,Žiak M.,Musílek-Smolík,Žiak J.,Rubáš,Malenka-Matoušek, Bejvl . Střídali-Kuchař,Hadáček

Poločas: 2: 1.  Branky: Šindelář Radek 2, Šlajch Ondřej - Smolík Zbyněk 4; Rozhodčí: Vondráček; ŽK: 1:0 .  Diváků: 40.

Nalž. Hory  -   Velhartice 4: 0 .

Poločas:  12 : 0.Branky: Nauš Pavel 2, Bouzek Petr, Nováček Tomáš; Rozhodčí: Laik . Diváků: 20.

1. Plánice             9   8   0   1   23:  9    24  (  9)

2. Mochtín             9   7   0   2   34: 14    21  (  9)

3. Měčín               9   4   1   4   20: 14    13  (  1)

4. Nalž. Hory          9   4   1   4   16: 29    13  ( -2)

5. Chanovice           9   2   0   7   13: 22     6  ( -9)

6. Velhartice          9   1   0   8    4: 22     3  ( -9)

OKRESNÍ SOUTĚŽ  ŽÁKŮ

STRÁŽOV  SE ROZLOUČIL REMÍZOU

Účastníkům soutěže žáků zbývá sehrát poslední kolo.  To ale neplatí o žácích Strážova, kteří  svůj poslední zápas odehráli v o tomto kole  a rozloučili se s tímto ročníkem remízou na domácím hřišti, když hosté  srovnali na konečných  2:2 gólem v poslední minutě  tohoto duelu.

Dlouhá Ves  - Zichovice   5 : 0 .

Poločas: 3 : 0. Branky: Snopek Jan 3, Zdeněk Pavel, Fedor Matyáš. .   Diváků :  40.

Myslív   -   Malý Bor   0 : 5  .

Poločas:  0 : 1. Branky: Hlaváč Milan 3, Melka Vojtěch, Chroust Michal; Rozhodčí: Bureš M. .   Diváků : 20.

Strážov  -  Bolešiny 2 : 2.

Poločas:   1 : 1. Branky: Presl Aleš, Soušek Luděk - Nováková Tereza, Michal Jan; Rozhodčí: Javorský; ŽK: 0:2 .   Diváků : 30.

Janovice  -   Hartmanice 2 : 1 .

Poločas:   1 : 0. Branky: Hofman Jiří, Švůgr Marek - Kolář Pavel; Rozhodčí: Jarka; ŽK: 2:1 . Diváků :  20

1. Janovice            7   7   0   0   25:  6    21  (  9)

2. Dlouhá Ves          7   6   0   1   24:  7    18  (  3)

3. Malý Bor            7   5   0   2   20: 11    15  (  3)

4. Strážov             8   3   2   3   18: 16    11  ( -4)

5. Hartmanice          7   3   1   3   17: 13    10  (  1)

6. Švihov              7   3   0   4   17: 20     9  (  0)

7. Bolešiny            7   2   1   4   15: 18     7  (  1)

8. Myslív              7   1   0   6    3: 32     3  ( -9)

9. Zichovice           7   0   0   7    8: 24     0  ( -6)