OP a OS ŽÁKŮ - JARO 2009 10.(8.) kolo 6. – 7.6.

OKRESNÍ PŘEBOR   ŽÁKŮ

MOCHTÍNSKÝ TRENÉR NEBYL SPOKOJEN

Po utkání Mochtín – Chanovice ve kterém byl domácí  druhý tým tabulky po  vítězství v prvním zápase v Chanovicích jasným  favoritem  nebyl kouč domácího týmu s výkonem svých svěřenců spokojen: :„ I přes výhru nemohu být dnes s výkonem hráčů spokojen. Zároveň musím konstatovat,že v tomto zápase by si za předvedený výkon Chanovičtí zasloužili minimálně bod.“ uvedl k zápasu trenér Stanislav Bejvl.

.

Mochtín – Chanovice  3 : 2.
Stanislav Bejvl

Nejhorší jarní výkon domácích.Po chybách obrany a golmana Mochtína šli hosté dvakrát do vedení.Na první branku dokázal rychle odpovědět Smolík. Domácí si začali vytvářet mírnou převahu,kterou však nedokázali využít.Druhý poločas hráči Sokola Mochtín zcela propadli v záloze.Zákonitě přišel trest v podobě druhé branky.Když už se zdálo,že si hosté odvezou tři body dokázali přeci jen domácí zmobilizovat zbytek sil a obrátit výsledek zápasu.

Poločas : 1:1. Branky : 10.(PK),68.Smolík Zbyněk ; 66.Matoušek Vítězslav – 8:,25.Šebek Jan
Rozhodčí: Šot Karel. Diváků: 30. ŽK: 1:1.
Sestava domácích:Beneš-Kuželík,Potužník,Žiak M.,Musílek-Žiak H.,Hadáček,Rubáš,Malenka-Smolík,Bejvl .Střídali:Matoušek,Kuchař,Zajíc,Bočkay,Peleška

Nalž. Hory -  Plánice 1: 4 .

Poločas: 0 : 3. Branky: Kodýtek Miroslav - Plánička Lukáš 2, Opl Vojtěch 2; Rozhodčí: Vondráček; ŽK: 1:0.  Diváků:  20

Měčín  -   Velhartice    4 : 0 .

Poločas: 2 : 0 .Branky: Duchek Jan 2, Šlajch Ondřej, Bauer Petr; Rozhodčí: Bureš M.; ŽK: 1:1 . Diváků:  50.

1. Plánice             8   8   0   0   22:  7    24  (  9)

2. Mochtín             8   6   0   2   30: 11    18  (  6)

3. Měčín               8   4   1   3   17: 10    13  (  4)

4. Nalž. Hory          8   3   1   4   12: 29    10  ( -2)

5. Chanovice           8   1   0   7   11: 21     3  ( -9)

6. Velhartice          8   1   0   7    4: 18     3  ( -9)

OKRESNÍ SOUTĚŽ  ŽÁKŮ

KATKY LOB PŘINESL STRÁŽOVU BOD

O zisk bodu Strážova  se v utkání v Hartmanicích postaralo jediné děvče v dresu hostů Katka Kalivodová. Trenér hostů Petr Presl  ocenil tuto branku i výkon svého týmu: „ Po pěkné brance Katky Kalivodové, která přelobovala brankáře v první půli jsme neodolali tlaku fyzicky vyspělejších hráčů domácích a dovolili tak srovnat skóre utkání. Domácí si ale bod určitě zasloužili. Svoje svěřence  musím pochválit za snahu se kterou se o výsledek poprali.“

V tomto kole musel být spokojený i trenér Švihova, který si v minulých zápasech stěžoval na slabou produktivitu hráčů, neboť v Myslívě nastříleli jeho svěřenci sedm branek.

Myslív – Švihov  1 : 7.
Jiří Moravec
Poločas : 0 : 4. Branky : 69. Erik Laně -  4.,11.,34.,46. Tomáš Štengl, 16. Michal Moravec, 39. Tomáš Mach, 42. Václav Hulec. Rozhodčí : Kurc. Diváků: 40.

Malý Bor - Dlouhá Ves  3 : 4.
Faltys

Utkaní, ve kterém domácí celý zápas tahali za kratší konec a alespoň bod si nechali sebrat 10 vteřin před koncem zápasu. Nejlepším hráčem Malého Boru byl jak již tradičně Milan Hlaváč.

Poločas: 1 : 2. Branky  : 26. Metlička František, 49. Melka Vojtěch, 51. Hlaváč Milan -  6. , 69. Petera Jiří, 30. Dryje Filip, 37. Zdeněk Pavel. Rozhodčí : Brůha Radek. Diváků: 30. ŽK: 0 : 1.

Hartmanice -  Strážov  1 : 1.

Poločas: 0 : 1.  Branky : 56. Zetocha – 31. Kalivodová Katka . Rozhodčí : Koura.

Sestava  Strážov  : Kiesenbauer,Presl,Hudský,Madera,Novák,Heidenreich,Kalivodová,Maršálek, Janda, Soušek,Adamec. Střídali : Truneček,Muchka, Schwarz,Charvát,Kalivoda

Zichovice -  Janovice 1: 3 .

Poločas: 0 : 2. Branky: Krejčí David - Šveňha Petr, Hofman Jiří, Kotlan Daniel; Rozhodčí: Abraham. Diváků: 30.

1. Janovice            6   6   0   0   23:  5    18  (  9)

2. Dlouhá Ves          6   5   0   1   19:  7    15  (  3)

3. Malý Bor            6   4   0   2   15: 11    12  (  0)

4. Hartmanice          6   3   1   2   16: 11    10  (  1)

5. Strážov             7   3   1   3   16: 14    10  ( -2)

6. Švihov              7   3   0   4   17: 20     9  (  0)

7. Bolešiny            6   2   0   4   13: 16     6  (  0)

8. Myslív              6   1   0   5    3: 27     3  ( -6)

9. Zichovice           6   0   0   6    8: 19     0  ( -6)