IV. TŘÍDA - skupina A, B 12.(19.hrané) kolo 30. – 31.5.

IV. TŘÍDA  - skupina  A

V PLÁNICE ZA PĚT MINUT  ZÍSKALA TŘI BODY

Nečekaně rychlý konec utkání byl v Plánici. Hráči se od úvodního hvizdu rozhodčího Kubečky  ani nestačili zapotit a již tu byl z úst tohoto arbitra pokyn k odchodu do kabin. Stalo se tak po pěti minutách hry po té kdy u hostů ,  kteří se k utkání dostavili s minimálním počtem sedmi hráčů jeden z nich pro zranění odstoupil . To byl důvod k ukončení zápasu, neboť klesl počet hráčů na šest  a bylo „hotovo“. Domácí tak získají tři body až od zeleného stolu, kdy vyhlásí z utkání STK kontumační výsledek. Tak jak se stalo na jaře již tradicí, opět v tomto kole došlo ke změně na čele tabulky. Dosud první Vrhaveč B nechala body v Bezděkově  a neuvolněné první  místo  se vyhouply Běšiny.

Plánice  - Měčín B    0: 0   - nedohráno !!

V Plánici se hrálo pouze pět minut, když u hostů na hřiště nastoupilo sedm statečných. Statečný zase tak dlouho nebyli.  Jeden z  nich pro zdravotní problémy v páté minutě za bezbrankového stavu odstoupil a sudí zápas pro  malý počet hráčů hostů ukončil

Rozhodčí: Kubeček

Ježovy  -  Křenice   4 : 3 .

Domácí ani v osmém zápase v řadě za sebou neprohráli. V místním derby se dokázali   vypořádat i s tím, že hosté šli v 75.minutě  do vedení 2:3. a vydařeným závěrem strhli vítězství na svojí stranu.

Poločas:  2: 1 . Branky: 8. Tampa Tomáš,  13. Novák Richard, 77. Pytelka Jiří, 82. Pflug Ladislav – 42. Rejthar Vlastimil,  56. Roneš Pavel, 75. Paleček Jaroslav; Rozhodčí: Šafránek; ŽK: 1:1 . Diváků : 30

Běšiny     -   Zavlekov   4  : 0  .

S obávaným soupeřem se Běšiny na svém hřišti vypořádaly  a tímto vítězstvím se probojovaly do čela tabulky.

Poločas: 3: 0.  Branky: 9. Baštař Pavel, 16. Stach Ladislav, 20. Brůha Milan, 68. Bulka Radek,; Rozhodčí: Jarka; ŽK: 1:1 . Diváků  50.

FOTO Z UTKÁNÍ   ZDE

Strážov B – Spůle     5: 0 .

Domácí se v prvním poločase proti houževnatému soupeři trápili s koncovkou.  Po změně stran  se rozstříleli  včetně nejmladšího hráče na hřišti  Jakuba Souška, který svojí premiérovou brankou za dospělé udělal radost i svému dědovi, předsedovi domácího klubu.

Poločas : 0 : 0.  Branky: 54. Kollross Petr,  55. Janda Václav, 58. Kalista Robert,  70. Čermák Josef, 72. Soušek Jakub; Rozhodčí: Haviar; ŽK: 1:3.  Diváků: 100

Bezděkov B   - Vrhaveč B    1: 0 .

V zápase dvou rezerv se domácí postarali o překvapení. Těsné vítězství zařídil  ve 24.minutě  Miller , který se blýskl  individuální akcí  , kdy od středové čáry postupně obešel čtyři hráče hostů a  nezadržitelně zavěsil. Na 2:0 mohl zvýšit  z pokutového kopu Zhvakyn, ale jeho střela skončila pouze na břevně  branky hostů.  Hosté touto prohrou

Poločas: 1 : 0. . Branky: Müller Jan; Rozhodčí: Husník; ŽK: 1:1. Diváků: 80.

1. Běšiny         17  10   3   4   48: 18    33  (  6)

2. Strážov  B     17   9   4   4   42: 15    31  (  7)

3. Vrhaveč B      18   9   4   5   34: 25    31  (  4)

4. Ježovy         17   9   3   5   46: 32    30  (  3)

5. Plánice        17   8   4   5   29: 24    28  (  1)

6. Bezděkov  B    17   7   3   7   34: 32    24  (  0)

7. Zavlekov       18   6   4   8   37: 38    22  ( -2)

8. Dlažov         17   5   3   9   30: 40    18  ( -9)

9. Měčín   B      17   5   3   9   20: 45    18  ( -9)

10. Křenice        18   5   2  11   41: 64    17  (-10)

11. Spůle          17   5   1  11   20: 48    16  ( -8)

IV. TŘÍDA  - skupina  B

SOBĚŠICE VYBOJOVALY PRVNÍ VÍTĚZSTVÍ

Až v pořadí v sedmnáctém  zápase tohoto ročníku IV.třídy  přidaly k dosud získanému jedinému bodu první výhru a to na úkor rezervy Svatoboru Hrádek.  S napětím očekávaný duel s příchutí derby Pačejov B – Milčice přivedl do ochozů pačejovského stánku 150 diváků, kteří byli svědky bojovného a kvalitního utkán ve kterém  přišel hostující  lídr tabulky  remízou o dva body . Největší soupeř druhé Hartmanice zvítězily vysoko 9:1 v Rabí a v tabulce je nyní  dělí  od prvního místa jediný bod.

Velký Bor  -   Svéradice   B   2  : 0

Místní derby se těšilo přízni diváků kteří se žádného překvapení nedočkali. Domácí po celý zápas  tahali za delší konec a dvěma góly Ježka prodloužili  jarní  úspěšnou výsledkovou šňůru

Poločas:  2: 0..Branky:  27. a 42. Ježek Zdeněk; ŽK: 1:2. Rozhodčí: Kulík Vladimír.  Diváků:  130  .

Soběšice  -   Hrádek B     5 : 4

Favorizovaný tým hostů  byl zaskočen úvodní desetiminutovou posledního týmu tabulky ve kterém získal tříbrankový náskok. Hosté po přestávce dokázali stav 4:1 srovnat , ale poslední slovo měli domácí. Jejich touha ochutnat první výhru  byla korunována v 89.minutě , kdy nádherná střela skončila v horním  růžku branky hostů a byla to trefa  vítězná !

Poločas: 4 : 1. Branky: 2. Hanuš K., 10. Valeš Pavel, 4. Ullmann David, 40. Kadaně Čeněk,  89. Štěrba Jiří,  - 65.,79. Juřina , 30. a 50. Jánský Luboš 2; Rozhodčí: Mácal Diváků: 10. Hráno bez karet.

Pačejov  B – Milčice    1 : 1

Domácí nastoupili ve své tradiční sestavě bez výrazných posil z prvního týmu. A úvod střetnutí jim vyšel naprosto dokonale, když již ve 2.minutě prostřelil hostujícího brankáře Honza Štěpán. Během prvního poločasu pak byli opticky lepším týmem. Hosté zahrozili pouze jednou, když nastřelili břevno. Po změně stran se hra přiostřila. Hosté museli hrát o všechno a chvílemi se jim podařilo vytvořit tlak, ale do vyložených šancí se nedostávali. Pačejov  naopak mohl pojistit  vedení po brejku Stroleného, jehož vychytal milčický brankář. Pak se domácí hodně zlobili na rozhodčího za neodpískaný zákrok v pokutovém území hostů. Nakonec se Milčice vyrovnání přece jen dočkali a mělo velmi pikantní nádech. Branku totiž vstřelil střídající Jiří Lád /mimo jiné odchovanec pačejovského fotbalu/ svému mladšímu bratrovi Honzovi, dorostenci hájícímu svatyni domácích!!! A navíc otec obou hráčů je vedoucím celku pačejovského béčka. Do konce utkání se již nic nezměnilo. Diváci byli s předvedenou hrou a úrovní zápasu velmi spokojeni.

Poločas:  1 : 0. Rozhodčí: Dykalov. Branky : Štěpán Jan – Lád Jiří.

Sestava domácích:Lád - Smolík - Křevký - Rohlíček - Klečka - Štěpán Jan - Mareš - Panuška - Kareš - Strolený - Štěpán F. Střídali: Polena - Bokr – Štěpánek

Rabí   -   Hartmanice 1: 9 .

Po vydařeném zápase minulém vítězném zapase nad K. Hory  v domácím prostředí tentokráte na stejném hřišti  Rabí úplně herně propadli a  utrpěli od  druhého týmu tabulky debakl. Střelecky zastínil v tomto duelu svého klubového kanonýra  Sládka autor čtyř branek Michal Korál.

Poločas: 0 : 5. Branky: 80. Šandara Martin – 44.,50.,59. a 64. Korál Michal , 15. a 38.  Sládek Petr , 25. a 52.  Hasenöhrl Petr , 11. Balda Jaroslav st.; Rozhodčí: Simbartl; ŽK : 1 : 5. ČK: 0 : 1 (Červený Lukáš) . Diváků: 30

Zichovice B  -  Nezamyslice B    6 : 1.

Místní derby dvou rezerv  se po vyrovnaném prvním poločase který skončil 1:1  stalo jednoznačnou záležitostí domácích  fotbalistů.  Čistým hattrickem se  v rozmezí třinácti minut blýskl domácí Karel Brož.

Poločas: 1 : 1. Branky: 65.,67. a 78. Brož Karel , 36. Šuba Jaroslav ml., 47. Pařízek Petr, 83. Beneš Robert – 39. Burda Josef; Rozhodčí: Mácal; ŽK: 1:0.  Diváků: 50.

1. Milčice            17  11   4   2   37: 16    37  ( 13)

2. Hartmanice         17  12   0   5   64: 26    36  ( 12)

3. Velký Bor          18  11   1   6   50: 21    34  (  7)

4. Pačejov  B         18   9   3   6   44: 28    30  (  3)

5. Svéradice B        17   9   2   6   41: 26    29  (  2)

6. Hrádek   B         17   7   5   5   49: 31    26  (  2)

7. Kašp. Hory         17   8   2   7   33: 21    26  ( -1)

8. Rabí               17   8   1   8   33: 45    25  ( -2)

9. Zichovice  B       18   4   6   8   30: 37    18  ( -9)

10. Nezamyslice B      17   1   3  13   17: 85     6  (-18)