KPŽ , KSŽ – skupina B 20. kolo Předehrávka 27.28.5 a 30. -31.5.

KRAJSKÝ PŘEBOR   ŽÁKŮ

ŽÁCI ZE SUŠICE SE VRACÍ DO DIVIZE  .

Před dvěma roky postoupili žáci TJ Sušice do divize. Za svůj postup sloužili krutou nováčkovskou daň a to je stálo znovu z důvodu smolného sestupu do krajského přeboru. O tom, že do divize skutečně patří přesvědčili žáci z města na Otavě v průběhu celého ročníku krajského přeboru . V něm vládli oběma kategoriím které vyhráli a po roční odmlce se vrací do divize.  K postupu  oběma kolektivům žáků TJ Sušice blahopřejeme!

STARŠÍ       ŽÁCI

TJ Sušice  -  Domažlice   2 : 0.
Poločas : 0 : 0. Branky: Skuhra, Matějka. Rozhodčí : Petržilka

TJ Košutka - TJ Klatovy "B"  2 : 1.
Petr Ulrych

Poločas : 2:1. Branka za Klatovy : Diviš. Rozhodčí : Duchek. Diváků: 30. ŽK : 0 : 1.
Hosté předvedli ostudný výkon, za který si body vlastně ani nezasloužili.

Nýrsko  -  Horšovský Týn  8 : 0 .

(předehráno)

Poločas: 3 : 0.  Branky : 2 Kvítek , Tikal, Reisner, 2 Kalivoda, Lepší, Prechtl. Rozhodčí: Cihlář.ŽK: 1 : 0. Diváků: 40.

1. Sušice             21  20   1   0  101:  9    61  ( 28)

2. Rokycany           21  17   0   4   79: 18    51  ( 18)

3. Domažlice          21  14   4   3   53: 19    46  ( 16)

4. SK ZČE Plzeň       21  14   3   4   83: 28    45  ( 12)

5. Nepomuk            21  11   1   9   50: 27    34  (  4)

6. Přeštice           21   9   1  11   21: 42    28  ( -2)

7. Stříbro            21   7   3  11   28: 43    24  ( -6)

8. Nýrsko             21   7   1  13   36: 51    22  (-11)

9. Klatovy B          21   5   3  13   21: 54    18  (-12)

10. Košutka            21   5   3  13   22: 60    18  (-15)

11. Smíchov Plzeň      21   3   2  16   14: 78    11  (-22)

12. Dyn.H.Týn          21   1   4  16   10: 89     7  (-23)

MLADŠÍ  ŽÁCI

TJ Sušice  -  Domažlice   1 :  3.
Poločas : 0 : 0. Branky: Sedláček – Černý 2, Svoboda.  Rozhodčí : Petržilka

TJ Košutka - TJ Klatovy "B"  0 : 2.
Petr Ulrych

Hosté byli po celý zápas lepším týmem, jen se těžko prosazovali do koncovky. Domácí si nevytvořili jedinou šanci, časem však svou úpornou obranou hosty drželi stále dále a dále od své branky.

Poločas : 0:2. Branky : vlastní, Kozák. Rozhodčí : Duchek. Diváků: 30.
Sestava hostů: Matějka, Bláha, Kozel, Reitmaier, Lysek, Milfort, Pavlík, povolný, Kozák, Vlach, Šlais. Střídali: Pitel, Kováč, Toman

Nýrsko  -  Horšovský Týn  7 : 0 .

Poločas:  4 : 0. Branky : 1.,7.,47. a 51. Smolík, 17. Janovský,24. Kaas, 59. Kucharik. Rozhodčí: Cihlář. Diváků: 40.

1. Sušice             21  18   1   2  104: 12    55  ( 22)

2. Domažlice          21  16   3   2   85: 11    51  ( 21)

3. Rokycany           21  14   4   3   66: 17    46  ( 13)

4. SK ZČE Plzeň       21  11   4   6   51: 23    37  (  4)

5. Nýrsko             21  11   2   8   60: 31    35  (  2)

6. Smíchov Plzeň      21  10   4   7   62: 42    34  (  1)

7. Přeštice           21   8   6   7   42: 27    30  (  0)

8. Klatovy B          21   8   3  10   30: 36    27  ( -3)

9. Nepomuk            21   5   3  13   24: 62    18  (-12)

10. Dyn.H.Týn          21   3   3  15   15: 96    12  (-18)

11. Stříbro            21   3   3  15    8:105    12  (-18)

12. Košutka            21   0   2  19    8: 93     2  (-31)

SPOLEČNÁ TABULKA  :   STARŠÍ - MLADŠÍ

1. Sušice             42  38   2   2  205: 21   116  ( 50)

2. Rokycany           42  31   4   7  145: 35    97  ( 31)

3. Domažlice          42  30   7   5  138: 30    97  ( 37)

4. SK ZČE Plzeň       42  25   7  10  134: 51    82  ( 16)

5. Přeštice           42  17   7  18   63: 69    58  ( -2)

6. Nýrsko             42  18   3  21   96: 82    57  ( -9)

7. Nepomuk            42  16   4  22   74: 89    52  ( -8)

8. Klatovy B          42  13   6  23   51: 90    45  (-15)

9. Smíchov Plzeň      42  13   6  23   76:120    45  (-21)

10. Stříbro            42  10   6  26   36:148    36  (-24)

11. Košutka            42   5   5  32   30:153    20  (-46)

12. Dyn.H.Týn          42   4   7  31   25:185    19  (-41)

KRAJSKÁ  SOUTĚŽ  ŽÁKŮ -  skupina  „B“

SVÉRADICE SESADILY LÍDRA Z ČELA TABULKY

O tom, že  žáci Svéradic mají v v tomto ročníku krajské soutěže fazonu ten, kdo sleduje výsledky tohoto týmu  velmi dobře ví.  To ostatně  nejpřesvědčivějším způsobem  svéradičtí žáci dokázali v 21.kole ve kterém na svém hřišti zvítězili nad do té doby prvním Postřekovem a ztrátou třech bodů  hosty sesadili z prvního místa tabulky ! Domácí hráči začali toto utkání hrát v 11 lidech, jelikož jim 3 hráči odjeli hrát zápasy do Itálie. Další dva hráče půjčily Svéradice na turnaj Otava  Cup který se hrál v Sušici  a navíc jim chyběl pro zranění nejlepší střelec a hecíř Láďa Kliment .

TJ Sušice  B   -  Stod    11 : 0.
( předehráno 28.5.)

Poločas : 7 : 0. Branky : Kubinec 4,Samek 2, Svoboda Šimon, Chmelík, Volák,Šoural,Staněk. Rozhodčí: Blaheta . diváků: 30.

FK Horažďovice – Chotěšov  5 : 0
Jiří Motl

Poločas : 1 : 0. Branky : Zdichynec 58´, 65´, Panuška 26´, Podzimek 46´, Motl 53´´. Rozhodčí: Václav Král. ŽK: 0 : 1. Diváků: 20.´

FK Svéradice - TJ Postřekov  2 : 1.
Miroslav Chalupka

Hostujícího týmu  jenž byl na prvním  místě se domácí nezalekli a byli mu zdatným soupeřem. Celý zápas se hrál vynikající fotbal, kde se šance přelévaly z jedné strany na druhou a diváci se těšili z výborného výkonu obou aktérů tohoto klání. První poločas skončil bez branek, kdy byli na svých místech jak domácí brankář Kája Soukup a hostující brankář Knopf. Druhý poločas hra vygradovala z obou stran a šťastnější byli domácí, kdy  dali branku  agilně hrajícím Frantou Nováčkem. Za 10 minut bylo vyrovnáno, když domácí brankář neudržel střelu hotujícího hráče a z blízka ho překonal   Matěj Véber. Domácí hráči do tohoto utkání vložili vše a čtyři minuty před koncem upravil  vstřelil vítěznou branku hostující hráč Sokola Plánice a nejlepší střelec okresního přeboru Lukáš Plánička. Obě dvě mužstva zahrála vynikající fotbal se šťastnějším koncem pro domácí .

Poločas : 0:0. Branky : 45. Nováček František, 66. Plánička Lukáš - 55. Veber Matěj. Rozhodčí: Bína. Diváků: 30. ŽK : 2:2.

Sestava Domácích: Soukup Karel(K)- Makovec Jaroslav, Novák František, Pakosta Lukáš- Kába Roman- Červený Vojtěch, Smitka Josef, Nováček František, Hájek Martin- Plánička Lukáš, Lukeš

Patrik. Střídal: Valach Tomáš.

1. Holýšov            21  15   4   2   97: 26    49  ( 16)

2. Postřekov          21  14   4   3   99: 23    46  ( 16)

3. Sušice B           21  14   4   3   87: 32    46  ( 13)

4. Svéradice          21  14   3   4   81: 38    45  ( 12)

5. Mrákov             21  14   3   4   64: 21    45  ( 15)

6. Sl. Kvíčovice      21  10   2   9   77: 59    32  (  2)

7. Horažďovice        21   8   1  12   50: 64    25  ( -8)

8. St. Bělá           21   6   5  10   50: 85    23  ( -7)

9. Chotěšov           21   5   5  11   34: 67    20  (-10)