Vložené 2. kolo OP starší přípravky - 27.5.

OKRESNÍ PŘEBOR   PŘÍPRAVKA STARŠÍ

JEDNIČKA MEZI PŘÍPRAVKAMA  MÁ JIŽ MEDAILE DOMA

Vložené 2.kolo okresního přeboru straších přípravek hrané ve středu bylo vzhledem k tomu, že již jistý vítěz této soutěže tým Okuly Nýrsko pod vedením úspěšných trenérů Pavlíka a Jurašiho  hráli  své poslední utkání na domácím hřišti  důvodem k tomu, aby při této příležitosti byly místním fotbalovým  talentům předány zlaté medaile  za 1.místo.

Stalo se tak po utkání prvních dvou týmů v tabulce Nýrsko- Horažďovice které bylo svojí  úrovní vyvrcholením letošního ročníku této věkové kategorie a  zároveň demonstrovalo vysokou kvalitu této soutěže nejen v rámci kraje !

Nýrsko – Hopražoďovice   6 : 2
Hosté v prvním poločase domácí řádně potrápili. Ve druhém  poločase se již střelecky prosadili jen domácí a tak po závěrečném hvizdu rozhodčího mohly v Nýrsku vypuknout oslavy.při předávání medailí za vítězství v přeboru Pošumaví  v této soutěži.

Poločas : 3 : 2. Branky : 3 Čanecký Jan, 2  Vacovský Filip,1 Vávra Dominik -  Martínek,´Motl. Rozhodčí: Diviš. Diváků: 45.

Klatovy A - Sušice A  1 : 2 .
Poločas : 1:1. Branky :  Šlais -  Vichr,Nový. Rozhodčí : Javorský. Diváků : 20

Mochtín  -  Sušice B 1:1  .

Poločas:  0:1.  Branky: Truchlý Tomáš - Jána František : Rozhodčí: Šafránek. Diváků: 30.

1. Nýrsko          9   9   0   0   52:  6    27  ( 12)

2. Horažďovice     9   4   3   2   26: 23    15  (  0)

3. Sušice A        9   5   0   4   22: 24    15  (  3)

4. Klatovy  A      9   4   2   3   28: 15    14  (  2)

5. Sušice B        9   1   2   6   12: 37     5  (-10)

6. Mochtín         9   0   1   8    9: 44     1  (-11)