OP a OS přípravka STARŠÍ ; přípravka MLADŠÍ 9.(11.) kolo 23. - 24.5.

OKRESNÍ PŘEBOR   PŘÍPRAVKA STARŠÍ

O STŘÍBRU  A BRONZU NENÍ JEŠTĚ ROZHODNUTO

Dnešní (středeční ) vložené kolo přeboru starších přípravek  je předposlední možností pro týmy z Horažďovic, Klatov a Nýrska o tom, jak se přiblížit nabídce dosud volných stříbrných a bronzových medailí. O nejcennější barvě zlatých medailí již je rozhodnuto a obdrží ji dnes po  utkání  Nýrsko – Horažďovice které začne v 17:30 hodin na hřišti v Nýrsku.

Nýrsko – Mochtín   5 : 1
Josef Juraši

Celý zápas se odvíjel zcela v režii Nýrska,jen díky nemohoucnosti domácích v zakončení a výborných zákroků brankáře hostí,nebyl výsledek dvouciferný.

Poločas : 3:0. Branky : Svoboda Václav, Kaas Václav, Bohm Sebastien, Idlbek Roman, Čanecký Jan
,Pretzelmayer. Rozhodčí : Pressl. Diváků: 60.

FK Horažďovice - TJ Sušice A   2 : 1.
Daniel Martínek

Do utkání o 2. místo tabulky vstoupili lépe hosté, kteří měli mírnou převahu a v 8. minutě otevřeli skóre hezkou technickou střelou Jakuba Jurgy. Horažďovičtí za 2 minuty srovnali z penalty Jirkou Motlem, ale sušičtí měli stále více ze hry. V této fázi domácí podrželi brankář David Chmelík a také obětavě hrající Jirka Motl. Ve druhém poločase domácí přece jen zlepšili hru a v 37. minutě dal po ukázkové samostatné akci jejich vedoucí branku David Vaněček. Po této brance domácí zpřesnili kombinaci v útočné fázi, vytvořili si ještě několik šancí a vítězství si již nenechali vzít.

Poločas : 1 : 1. Branky : 10.  Motl Jiří (PK), 37.  Vaněček David -  8.  Jurga Jakub. Rozhodčí : Mácal

Diváků : 40
Sestava domácích: Chmelík David, Stulík Jan, Boček Jan, Pikeš Tomáš, Martínek Tomáš, Motl Jiří, Macoun Tomáš, Vaněček David, Heimlich Matěj, Bučok Kryštof, Pena Adam, Valovič Lukáš.

Sušice B -   Klatovy A     1 : 4 .

Poločas:  0 : 1.  Bernátek David - Šleis Karel 3, Zedek Jan; Rozhodčí: Kubeček. Diváků: 40.

1. Nýrsko              8   8   0   0   46:  4    24  ( 12)

2. Horažďovice         8   4   3   1   24: 17    15  (  0)

3. Klatovy  A          8   4   2   2   27: 13    14  (  5)

4. Sušice A            8   4   0   4   20: 23    12  (  0)

5. Sušice B            8   1   1   6   11: 36     4  (-11)

6. Mochtín             8   0   0   8    8: 43     0  ( -9)

OKRESNÍ SOUTĚŽ  PŘÍPRAVKA STARŠÍ

BEZGÓLOVÁ REMÍZA   JE  SPÍŠE RARITOU

Soutěže přípravek se vyznačují vzhledem k tomu, že se hraje na polovinu hřiště  tím, že jsou velmi často bohatá na branky. Ne často se však stává, že by utkání  této věkové kategorie skočilo bez branek. Toto se v podzimní části stalo ze všech utkání pouze jednou , kdy 0:0 skončil duel D.Ves – Ž.Ruda a na jaře rovněž na Sušici jednou. Bylo to v tomto kole v Nezamyslicích kde hosté tak dlouho úspěšně střežili nejlepšího střelce soutěže domácího Pavla Šatru až se diváci nakonec branek nedočkali.

SKUPINA   „ A“

Měčín   -  Klatovy B 2: 4  .

Poločas: 1 : 1.Branky: Žižka Jan, Jareš Ondřej - Šlek 2, Marek Michal, Hrabík Václav .Rozhodčí: Husník Václav.  Diváků: 60.

Bolešiny -  Luby 0 : 2  .

Poločas:  0 : 1.Branky: 9. Mašek Michal, 36. Pivoňka Michal; Rozhodčí: Bína. Diváků: 35.

Švihov – Janovice  2 : 0.
Poločas : 2 : 0. Branky : 6. Daněk Tomáš , ( 6. min ). Schwarz Marek . Rozhodčí : Bureš Michal
Diváků : 30

1. Luby           7   7   0   0   30:  4    21  ( 12)

2. Klatovy  B     7   5   1   1   16:  7    16  ( 10)

3. Bolešiny       7   4   0   3    8: 10    12  (  0)

4. Švihov         7   2   1   4    8: 15     7  ( -5)

5. Měčín          7   2   0   5   11: 15     6  ( -9)

6. Janovice       7   0   0   7    0: 22     0  ( -9)

SKUPINA   „ B“

Nalž. Hory -  Dlouhá Ves 1 : 2 .

Poločas: 0 : 1. Diváků: 20. Branky: 27 . Kodýtek Petr –22. vlastní, 40. Rovňanová Martina,

Nezamyslice  -  Chanovice 0: 0 .

Poločas: 0 : 0. Rozhodčí: Bala. Diváků: 30.

1. Chanovice           6   5   1   0   25:  7    16  (  4)

2. Nezamyslice         6   2   2   2   18: 10     8  ( -1)

3. Nalž. Hory          5   2   1   2    9:  9     7  ( -2)

4. Železná Ruda        5   1   1   3   15: 22     4  (  1)

5. Dlouhá Ves          6   1   1   4    3: 22     4  ( -5)

OKRESNÍ PŘEBOR   PŘÍPRAVKA  MLADŠÍ

TUCET BRANEK V SUŠICKÉ BRANCE

S letošním ročníkem  se vzájemným zápasem v Sušici rozloučil suverénní vítěz přeboru z Nýrska, který na rozloučenou nastřílel do branky domácího hráčského potěru tucet branek. Přesto se na toto hřiště ještě Nýrsko na jaře vrátí. Bude to 13. června kde bude jako vítěz OP reprezentovat Pošumaví v krajském finále vítězů přeborů  okresů Plzeňského kraje.

.

Klatovy  A -  Luby 2 : 2
Poločas : 1:0. Branky : Shklyrskyy,Šmíd - Holý,Malát. Rozhodčí : Blaheta. Diváků: 20.

Horažďovice – Mochtín  2 : 2.

M. Forman

K vidění byl bojovný zápas se šancemi na obou stranách. Domácí vedli po brance Vojty Špičky, v 18. minutě však vyrovnal hostující kapitán Radek Mužík. Ve druhém poločase padla na každé straně jedna branka. Nejprve vedli domácí brankou Filipa Fuščiče, za chvíli však skóre srovnal svým druhým gólem kapitán hostů Radek Mužík. Pro diváky atraktivní zápas tak skončil dělbou bodů.

Poločas : 1 : 1. Branky : 4  Vojtěch Špička, 40.  Filip Fuščič -  18. a 45.  Mužík Radek. Rozhodčí  : Mácal. Diváků  : 30. ŽK 0: 1.

Sušice  -  Nýrsko     0 : 12  .

Poločas: 0 : 8. Branky: Pavlík Jakub 3, Mašek Zbyněk 2, Bastl Martin 2, Vacek Adam 2, Sloup, Brož Michael, Šmíd Martin; Rozhodčí: Kubeček. Diváků: 40.

1. Nýrsko             11  11   0   0  118:  2    33  ( 18)

2. Klatovy A          12   7   1   4   37: 34    22  (  4)

3. Mochtín            11   5   2   4   38: 48    17  (  2)

4. Luby               11   4   0   7   20: 40    12  ( -3)

5. Klatovy B          11   4   0   7   20: 71    12  ( -6)

6. Horažďovice        11   3   2   6   23: 17    11  ( -7)

7. Sušice             11   2   1   8   20: 64     7  (-11)