IV. TŘÍDA - skupina A, B 22.(18.hrané) kolo 23. - 24.5.

IV. TŘÍDA  - skupina  A

PŘÍKLADNÝM GESTEM SE DLAŽOV PŘIPRAVIL  O BODY

Velice pěkným sportovním gestem se blýskl Sokol Dlažov. Jejich klubová duše Eda Duda po té, kdy se hosté dostavili  k zápasu a zjistili, že nemají vlastní dresy jim domácí sekretář zapůjčil dlažovské dresy a tím v podstatě umožnil soupeři zápas odehrát a zároveň i získat tři body o které by případným kontumačním výsledkem Ježovy přišly.  K tomu Eda Duda dodal : „Takové vítězství by nás netěšilo. Nastupuje proti SK Ježovy již řadu let  a naše vztahy jsou na dobré úrovni . Nemá cenu přijít o přátelské sportovní styky za cenu snadno získaných bodů . To se nedělá!“

Z pohledu celkového dějství v tabulce se již stává tradičním rituálem posledních kol to, že se mění pořadí na prvním místě. Nyní po přímém souboji  dvou rezerv ve Vrhači se na první příčku usadilo béčko Vrhavče.

Dlažov – Ježovy    2 : 4

Vyrovnané utkání rozhodla nemohoucnost domácích dát gól i z metru a dva rychlé góly Ježov těsně před poločasem. Utkání se odehrálo i díky domácím, kteří zapůjčili hostům sadu dresů.

Poločas : 1 : 3. Branky :  Kovács Ivan, Jarko Josef -  Neubaer,Tampa 2, Oberdofer. Rozhodčí  : Lecjaks. Diváků: 30.. ŽK 1:1.

Plánice  -  Spůle    0 : 1 .

Nevydařené utkání ze strany domácího favorita  , kterému mohou překvapivě ztracené tři body v konečném účtování o postup hrát rozhodující roli. Navíc přišli o svého střelce Rudolfa Kohouta, který ve v podmíněném trestu a za vyloučení v tomto duelu  bude distancován.

Poločas:   0 : 1. Branky: 20. Finta Ladislav; Rozhodčí:  Koura.  ŽK: 1 : 1. ČK: 1 : 0 (Kohout Rudolf). Diváků:  60

Křenice -   Běšiny 1 : 2

Domácí drželi  a jedním z aspirantů na postup většinu zápasu krok. Vítěznou branku Běšin dal Radek Holub  dvě minuty po přestávce . S blížícím se koncem zápasu hosté hru kontrolovali a měli i další možnosti své těsné vítězství pojistit.

Poločas: 1 : 1. Branky: 35. Roneš Pavel -   19. Bulka Radek, 47. Holub Radek,; Rozhodčí: Bureš M.; ŽK: 3:2 . Diváků: 20.

Zavlekov-  Bezděkov B 4:0.

Domácí zahazovali šance a hosté drželi pro ně přijatelných 0:1 až do 78.min. Závěr patřil Zavlekovu.

Poločas: 1 : 0. Branky : 26. a 78. Makrlík, 81. J. Fous (PK) a 84. Pacholík. Rozhodčí: Lažánek K., ŽK: 1:1. Diváků: 50.

Vrhaveč B  -  Strážov B  4 :0 .

Domácí  nachytali v přímém souboji o první místo  hosty na nedbalkách a do přestávky bylo o výsledku rozhodnuto.

Poločas:  4 : 0. Branky: 19. Pressl O.; 31.  Funěk T. 33. Hošek Z., 44. Fiala L.(PK), Rozhodčí: Abraham

1. Vrhaveč B          17   9   4   4   34: 24    31  (  4)

2. Běšiny             16   9   3   4   44: 18    30  (  6)

3. Strážov  B         16   8   4   4   37: 15    28  (  7)

4. Ježovy             16   8   3   5   42: 29    27  (  3)

5. Plánice            16   8   3   5   29: 24    27  (  3)

6. Zavlekov           17   6   4   7   37: 34    22  ( -2)

7. Bezděkov  B        16   6   3   7   33: 32    21  (  0)

8. Dlažov             17   5   3   9   30: 40    18  ( -9)

9. Křenice            17   5   2  10   38: 60    17  (-10)

10. Měčín   B          16   5   2   9   20: 45    17  (-10)

11. Spůle              16   5   1  10   20: 43    16  ( -8)

IV. TŘÍDA  - skupina  B

NA BODY HOSTÉ V TOMTO KOLE  NEDOSÁHLI

Stoprocentní úspěšností týmů majících výhody domácího prostředí skočily zápasy 22.kola  IV.třídy skupiny B. Na jaře velmi dobrými výkony ozdobený Velký Bor řádně doma potrápil soupeř z Rabí, který inkasoval až v úplném závěru.  Oba nejvážnější favorité  na postup Milčice a Hartmanice  nyní čekají na rozhodující klopýtnutí . Zatím na tom jsou o s tříbodovým náskokem na Hartmanice  lépe Milčice a jsou o krok blíže k postupu..

Milčice -  Zichovice B   4 : 0  .

Se soupeřem ze spodních pater tabulky   to bylo pro lídra  tabulky vítězství  z kategorie  povinných.

Poločas:  3 : 0. Branky: Majorszký Jan 2, Brůha Marek 2; Rozhodčí: Vondráček. ŽK: 1:2. Diváků: 80.

Hartmanice  -  Soběšice   4 : 1 .

Hosté opět potvrdili, že na jaře již nejsou soupeřem se kterým  jsou body jisté. Po prohraném prvním poločase v zápase který měl výbornou diváckou kulisu  sehráli druhou část bez branek a diváci jim za předvedený výkon nakonec i zatleskali. Čestný úspěch za Soběšice dal za stavu 2:0 Adam Požárek z trestného kopu.  Do zápasu zapadl rovněž svým dobrým výkonem začínající mladý arbitr Kubeček z Kolince.

Poločas: 4 : 1. Branky: 8. a 11. Sládek Petr  , 42. a 45. Matoušek Rudolf  - 26.  Požárek Adam; Rozhodčí: Kubeček; ŽK: 0:1 . Diváků:  160

Velký Bor   -  Rabí    2 : 0 .

V utkání měli domácí po celý zápas herně navrch, ale góly potřebné k vítězství se jim podařilo vsítit až v samotném jeho závěru. Velmi dobře si vedl mladý rozhodčí Jan Cihlář z pačejova který si za svůj výkon vysloužil pochvalu od obou soupeřů.

Poločas: 0 : 0. Branky: 85. Turek Václav, 90. Havlíček Patrik; Rozhodčí: Cihlář J.; ŽK: 0:2. Diváků: 100.

Kašperské  Hory -  Svéradice B   3 : 1 .

Vyrovnané utkání  ve kterém domácí dosáhli na plný počet bodů zásluhou lepší úspěšnosti v koncovce.

Poločas: 2 : 1. Branky: 10. a 91. Pleva Čestmír , 24. Šuba Vladimír (PK) -  38. Vaněček Miroslav. Rozhodčí: Kurc.  Diváků:  80

Hrádek B  - Pačejov  B 2 : 2.

Domácí již vedli o dvě branky a v dalším navýšení skóre jim chybělo  lepší  zakončení.  Hosté se vrátili do hry o body  dvěma slepenými góly. Nakonec skončil výsledkem  jako přes kopírák  s duelem hraném na podzim v Pačejově.

Poločas: 1 : 0. Branky:4. Jánský L., 55. Vinický P. – 63. Křevký R., 65. Štěpán J.; Rozhodčí: Husník. Diváků: 30.

1. Milčice            16  11   3   2   36: 15    36  ( 12)

2. Hartmanice         16  11   0   5   55: 25    33  (  9)

3. Velký Bor          17  10   1   6   48: 21    31  (  7)

4. Kašp. Hory         17   9   2   6   36: 19    29  (  2)

5. Pačejov  B         17   9   2   6   43: 27    29  (  5)

6. Hrádek   B         16   7   5   4   45: 26    26  (  2)

7. Svéradice B        16   8   2   6   39: 27    26  ( -1)

8. Rabí               16   8   1   7   32: 36    25  (  1)

9. Zichovice  B       17   3   6   8   24: 36    15  ( -9)

10. Nezamyslice B      16   1   3  12   16: 79     6  (-18)