Okresní přebor dorostu 20. kolo 23. - 24.5.

OKRESNÍ PŘEBOR   DOROSTU

NÝRSKO  USPĚLO V  PŘÍMÉM SOUBOJI O PRVNÍ MÍSTO

Nejdůležitější utkání  tohoto kola okresního přeboru dorostu se hrálo v Kašperských Horách.  Na místním hřišti se odehrál přímý souboj o první místo v tabulce . Úspěšnější byli hosté z Nýrska, kteří touto výhrou střídají domácí  v roli lídra tabulky. Do závěrečných kol se naplňují předpoklady, že o vítězství v tomto ročníku OP dorostu rozhodne až poslední kolo v Nýrsku kde proti sobě nastoupí domácí proti dorostencům z Horažďovic.

Hradešice – Běšiny   3 : 2.
Poločas : 1 : 1. Branky : Melka František - 2, Žežulka Václav - Vališ M., Bastl V. Rozhodčí : Husník Václav. Diváků : 40. ŽK: 1:5.ČK : 0 : 1 (Taitl L.)

Zichovice  -  Horažďovice 2: 9 .

Poločas: 2 : 6. Branky: Dvořák Josef, Mašek Denis - Forman Michael 3, Nauš Josef 2, Augustín Pavel, Šmat Václav, Forman Jakub, Sova Jan; Rozhodčí: Kurc; ŽK: 2:0. Diváků: 50.

SK Bolešiny – Kolinec   2 : 1.
Poločas : 1:0. Branky :  : 36. Pitel Radek,  77.  Šmolc Jiří -  52 . Reitmaier Michal. Rozhodčí: Bína. ŽK: 2:1.

Kašp. Hory  -   Nýrsko   1 : 4.

Poločas:  1 : 2.  Branky:30.  Uxa Lukáš – 28. a 52. Prodan Ondřej , 19. a 82.  Kovács Ivan . Rozhodčí:  Abraham. Diváků:  60

Plánice   -   Švihov    4 : 2.

Poločas: 1 : 1.  Branky: 11. a 15. Zelenka Milan, 70. a 82.  Pytel Martin  - 43. Kašpárek Václav, 78. Neubauer Jiří; Rozhodčí: Mácal; ŽK: 1:2; ČK: 1 : 0 (85. Stupka Milan).  Diváků: 30.

1. Nýrsko             17  13   0   4   91: 28    39  ( 12)

2. Horažďovice        17  12   3   2   67: 24    39  ( 12)

3. Malý Bor           17  12   1   4   64: 28    37  ( 13)

4. Kašp. Hory         17  12   0   5   53: 35    36  (  9)

5. Běšiny             17  10   0   7   55: 32    30  (  6)

6. Hradešice          18   8   1   9   40: 54    25  ( -5)

7. Kolinec            17   6   2   9   50: 40    20  ( -4)

8. Bolešiny           18   6   1  11   32: 59    19  ( -8)

9. Švihov             17   5   1  11   46: 63    16  ( -8)

10. Plánice            17   3   2  12   27: 57    11  (-16)