KPŽ (starší , mladší) , KSŽ – skupina B 20. kolo 23. - 24.5.

SUŠICE

.

STARŠÍ       ŽÁCI

Nýrsko – Rokycany   1  : 3.

Hosté se ujali vedení v 16.minutě po rohovém kopu  poslal míč do branky domácích Olič. V 51.minutě  nachytal  nepříliš soustředěného domácího  gólmana Šístek jehož střela z 20 metrů prošla  brankáři Okuly mezi rukavicemi do branky.V 64.minutě po samostatné akci dal kontaktní branku T.Bureš, ale o dvě minuty po té tento úspěšný střelec udělal hrubku chybou v rozehrávce nabídl Oličovi šanci a ten jí využil 1:3.V závěru měl vyloženou šanci ke skórování Kvítek, ale obránce hostů v době kdy již mířil míč do branky skluzem míč z brankové čáry odvrátil mimo tyče.

Poločas: 0 : 1. Branky :  64. Bureš -  16. a 66 .  Olič,  51. Šístek . Rozhodčí: Jiří Vondra. Diváků: 30.

Sestava Okuly :  Hamandžič,  Reiser,  ,   Lepší Potužník, Presl, Valdman, Kurc, Balíček,. Bureš, Kalivoda, Holobradý , Balíček. Střídali : Kvítek, Prechtl,    Tykal.

TJ Klatovy "B" - SK Smíchov Plzeň  1 : 1.
Petr Ulrych

Domácí měli zápas po většinu času pod kontrolou, ale zbytečně a lehkomyslně zahodili 6 vyložených brankových šancí a nakonec nebýt dvou výtečných zákroků brankáře Mazance mohli klidně i prohrát.

Poločas : 1 : 0. Branky  : Kratochvíl -  Kozák. Rozhodčí : Langmajer: Diváků: 30.

Stříbro – Sušice   1 : 3.

Poločas: 0 : 2.

Předehrávka 22.kola :

Nýrsko  -  Horšovský Týn  8 : 0 .

Domácí  vstoupili do zápasu nesoustředěně a dovoli v úvodu velmi nebezpečně dvakrát ohrozit jejich branku.  V 10.minutě přímý kop Bureše brankář hostů stačil ještě vyrazit na rohový kop , ale ve 14.minutě již po samostatné akci Kvítka musel poprvé lovit míč ze své branky. Ve 8.minutě  vystřelil Balíček , míč se odrazil od tyče a Tikal  dorazil 2:0. Na 3:0 brankový účet první půle vydařenou střelou z 25 metrů uzavřel Resiner.

Šest minut po přestávce  Prechtl po samostatné akci zvýšil na 4:0  . Ve 47.minutě byl na konci kombinační spolupráce Kvítka s Kursem Kalivoda 5:0. V 52.minutě zaměnil roli střelce za nahrávače Kalivoda a Kvítek  přidal šestý úspěch Okuly. V 63.minutě měl velkou smůlu v zakončení Bureš, \který prošel obranou hostů a sám před brankářem nastřelil strážce svatyně hostů a od něj odražený míč  opět domácí útočník chtěl usměrnit do sítě, ale ten znovu trefil  pouze do  brankáře.

V 65.minutě se blýskl pěknou individuální akcí  Lepší , který z poloviny hřiště obešel co mu bylo v cestě a upravil stav na 7:0. Tečku za skórem  po akci Kvítka , který společně s Burešem patřil k oporám domácího týmu  udělal osmým gólem v síti hostů Kalivoda.

Poločas: 3 : 0.  Branky : 2 Kvítek , Tikal, Reisner, 2 Kalivoda, Lepší, Prechtl. Rozhodčí: Cihlář.ŽK: 1 : 0. Diváků: 40.

Sestava Okuly :  Hamandžič,  Reiser,  Potužník, Presl, Valdman, Kurc, Balíček,. Bureš, Kalivoda, Holobradý , Balíček,  Kvítek.  Střídali:  Lepší, Prechtl,   Nejdl, Tykal.

1. Sušice             20  19   1   0   99:  9    58  ( 28)

2. Rokycany           20  16   0   4   73: 15    48  ( 18)

3. Domažlice          20  14   4   2   53: 17    46  ( 16)

4. SK ZČE Plzeň       20  14   3   3   82: 25    45  ( 15)

5. Nepomuk            20  10   1   9   45: 27    31  (  1)

6. Přeštice           20   8   1  11   21: 42    25  ( -5)

7. Stříbro            20   7   3  10   25: 37    24  ( -6)

8. Nýrsko             20   6   1  13   28: 51    19  (-11)

9. Klatovy B          20   5   3  12   21: 55    18  (-12)

10. Košutka            20   4   3  13   20: 59    15  (-15)

11. Smíchov Plzeň      20   3   2  15   14: 73    11  (-19)

12. Dyn.H.Týn          20   1   4  15   10: 81     7  (-23)

MLADŠÍ  ŽÁCI

Nýrsko – Rokycany   0  : 2.

Podrobnosti nehlášeny !!!!!!!

Klatovy B - Smíchov Plzeň  0 : 4.

Petr Bláha
Tým Klatov předvedl bojovný výkon při nemocí  silně oslabené základní sestavě, kde museli zaskočit 4 hráči roč. nar. 2001.
Poločas :  0 : 3. Rozhodčí : Langmajer. Divaků  : 30. ŽK :  25. Matějka, 48. Kozák.
Sestava: Reitmajer - Matějka,Pavlík,Kozák,Pitel,Toman,Plánička,Mazanec,Berka,Valeš,Baxa.

Stříbro – Sušice   0 : 6.

Poločas: 0 : 3.

Nýrsko  -  Horšovský Týn  7 : 0 .

Poločas:  4 : 0. Branky : 1.,7.,47. a 51. Smolík, 17. Janovský,24. Kaas, 59. Kucharik. Rozhodčí: Cihlář. Diváků: 40.

1. Sušice             20  18   1   1  103:  9    55  ( 25)

2. Domažlice          20  15   3   2   82: 10    48  ( 18)

3. Rokycany           20  14   3   3   66: 17    45  ( 15)

4. SK ZČE Plzeň       20  10   4   6   56: 24    34  (  4)

5. Nýrsko             20  10   2   8   53: 31    32  (  2)

6. Smíchov Plzeň      20   9   4   7   58: 40    31  (  1)

7. Přeštice           20   8   6   6   42: 25    30  (  0)

8. Klatovy B          20   7   3  10   28: 36    24  ( -6)

9. Nepomuk            20   5   3  12   22: 58    18  (-12)

10. Dyn.H.Týn          20   3   3  14   15: 89    12  (-18)

11. Stříbro            20   3   2  15    8:105    11  (-19)

12. Košutka            20   0   2  18    9: 98     2  (-28)

SPOLEČNÁ TABULKA  :   STARŠÍ - MLADŠÍ

1. Sušice             40  37   2   1  202: 18   113  ( 53)

2. Domažlice          40  29   7   4  135: 27    94  ( 34)

3. Rokycany           40  30   3   7  139: 32    93  ( 33)

4. SK ZČE Plzeň       40  24   7   9  138: 49    79  ( 19)

5. Přeštice           40  16   7  17   63: 67    55  ( -5)

6. Nýrsko             40  16   3  21   81: 82    51  ( -9)

7. Nepomuk            40  15   4  21   67: 85    49  (-11)

8. Smíchov Plzeň      40  12   6  22   72:113    42  (-18)

9. Klatovy B          40  12   6  22   49: 91    42  (-18)

10. Stříbro            40  10   5  25   33:142    35  (-25)

11. Dyn.H.Týn          40   4   7  29   25:170    19  (-41)

12. Košutka            40   4   5  31   29:157    17  (-43)

KRAJSKÁ  SOUTĚŽ  ŽÁKŮ -  skupina  „B“

VENKU NA BODY NEDOSÁHLY

Jediné body získané v tomto kole krajské soutěže žáků získaly Svéradice v derby se Svatoborem Hrádek. Další dva  týmy Sušice B a Horažďovice na hřištích soupeřů na body nedosáhly. Nejvíce to překvapilo u rezervy TJ Sušice, ale na druhé straně  vzhledem k náročnému programu žákovských družstev tohoto klubu se tento klopýtnutí může stát.

FK Svéradice- TJ Svatobor Hrádek  6 : 0.
M. Chaloupka

Za velkého vedra byli domácí hned od začátku lepším celkem a vytvářeli si šance, které proměnili a ještě několik jich zahodili nebo je vychytal dobře chytající brankář hostí. Druhý poločas už hra opadla kvůli horku, ale ještě se domácí stačili trefit dvakrát do sítě hostů. Toto utkání dobře odřídil pan Jiří Petržílka z Horažďovic.

Poločas : 4:0. Branky: 16 a 69 Kliment L., 9- Nováček F., 27 Plánička L., 31 Hájek M., 57. Kába R.

Rozhodčí : Petržílka Jiří. Diváků:  40
Sestava Svéradice  : Lukeš P.- Pakosta L., Brokeš P., Kába R., Makovec J.- Hájek M., Smitka J.(K), Nováček F., Červený V.- Plánička L., Kliment L. Střídali: Prokopius F., Jedlička M., Valach T.

Kvíčovice – Sušice B    4 : 1.

Poločas : 2 : 0.

Mrákov – Horažďovic e   4 : 2.

Poločas:  1 : 0.