Krajský přebor žáků - předehrávka 21.kola : 20.5.

KRAJSKÝ PŘEBOR   ŽÁKŮ

V PŘEDEHRÁVCE SI NÝRSKO VYLEPŠOVALO SKÓRE

Žáci Okuly Nýrsko v předehrávce 21.kola doma jednoznačně porazili v obou věkových kategoriích své vrstevníky z Horšovského T7na kterého zatížili celkem patnácti gólovým přídělem.    .

STARŠÍ       ŽÁCI

Nýrsko  -  Horšovský Týn  8 : 0 .

Domácí  vstoupili do zápasu nesoustředěně a dovoli v úvodu velmi nebezpečně dvakrát ohrozit jejich branku.  V 10.minutě přímý kop Bureše brankář hostů stačil ještě vyrazit na rohový kop , ale ve 14.minutě již po samostatné akci Kvítka musel poprvé lovit míč ze své branky. Ve 8.minutě  vystřelil Balíček , míč se odrazil od tyče a Tikal  dorazil 2:0. Na 3:0 brankový účet první půle vydařenou střelou z 25 metrů uzavřel Resiner.

Šest minut po přestávce  Prechtl po samostatné akci zvýšil na 4:0  . Ve 47.minutě byl na konci kombinační spolupráce Kvítka s Kursem Kalivoda 5:0. V 52.minutě zaměnil roli střelce za nahrávače Kalivoda a Kvítek  přidal šestý úspěch Okuly. V 63.minutě měl velkou smůlu v zakončení Bureš, \který prošel obranou hostů a sám před brankářem nastřelil strážce svatyně hostů a od něj odražený míč  opět domácí útočník chtěl usměrnit do sítě, ale ten znovu trefil  pouze do  brankáře.

V 65.minutě se blýskl pěknou individuální akcí  Lepší , který z poloviny hřiště obešel co mu bylo v cestě a upravil stav na 7:0. Tečku za skórem  po akci Kvítka , který společně s Burešem patřil k oporám domácího týmu  udělal osmým gólem v síti hostů Kalivoda.

Poločas: 3 : 0.  Branky : 2 Kvítek , Tikal, Reisner, 2 Kalivoda, Lepší, Prechtl. Rozhodčí: Cihlář.ŽK: 1 : 0. Diváků: 40.

Sestava Okuly :  Hamandžič,  Reisner,  Potužník, Presl, Valdman, Kurc, Balíček,. Bureš, Kalivoda, Holobradý , Balíček,  Kvítek.  Střídali:  Lepší, Prechtl,   Nejdl, Tikal.

MLADŠÍ  ŽÁCI

Nýrsko  -  Horšovský Týn  7 : 0 .

Poločas:  4 : 0. Branky : 1.,7.,47. a 51. Smolík, 17. Janovský,24. Kaas, 59. Kucharik. Rozhodčí: Cihlář. Diváků: 40.