Starší přípravka, mladší přípravka - 13. 5., 16. - 17. 5.

OKRESNÍ PŘEBOR   PŘÍPRAVKA STARŠÍ

» Aktuální výsledky

NÝRSKÁ PŘÍPRAVKA BYLA BEZKONKURENČNÍ

Finalisté okresního přeboru v kategorii starších přípravek měli v poslední týden na pilno. Mimo klasického víkendového kola sehráli ještě ve středu 13.května vloženou dohrávku 1.kola. Nýrsko v těchto dvou kolech zvládlo oba zápasy s týmy TJ Sušice a upevnilo si vedení . V pátečním zápase doma si očekávanou výhrou s rezervou TJ Sušice zajistilo celkové prvenství v přeboru . Tím  potvrdilo své dominantní postavení   mezi všemi účastníky letošního ročníku přeboru OFS Klatovy a může v klidu ladit formu na krajské finále , které se hraje 13.června za účasti vítězů přeboru okresů  v Sušici. K Zaslouženému prvenství Okuly získané tři kola  před koncem blahopřejeme.

Klatovy A – Horažďovice  3 : 3.

Poločas: 1:2. Branky : Šlais,Pavlík 2 - Vaněček 2,Motl. Rozhodčí Dykalov

Diváků: 20

Sestava Klatov:Šít,Marek,Pavlík,Baštář,Andrle,Fiala,Milfort,Šlais(Sojka, Pytelka,Zedek,Turek,Gajdoš,Čada

Nýrsko –Sušice  B  5 : 1.

Josef Juraši

Favorizované Nýrsko zaskočili hosté ze Sušice v prvním poločase bojovnou a nebojácnou hrou.Nýrsko se ujalo vedení brankou V.Svobody po nevydařeném centru před branku hostí.Za Sušici vyrovnal M.Skrbek po zmatcích v domácí obraně.Před koncem 1.poločasu,po rohovém kopu poslal opět Nýrsko do vedení J.Čanecký.Do 2.poločasu vstoupil domácí tým odvážněji a kombinační hrou hosty ze Sušice začal přehrávat.Hned v úvodu 2.poločasu zvýšil na 3:1 J.Čanecký,čtvrtou branku přidal hlavou M.Irlbek po vydařeném centru ze strany a na konečných 5:1 upravil kapitán domácích F.Vacovský

Poločas : 2 : 1. Branky : 2-Čanecký Jan,1-Svoboda Václav,Irlbek Marek, Vacovský Filip - Skrbek Matěj. Rozhodčí : Diviš. Diváků : 30.

Mochtín -  Sušice A  1 : 3 .

Poločas: 0 : 2. Branky: Řeřicha T. – Dohnal M., Vichr T., Pojar J. Rozhodčí: Šot Karel. Diváků: 20.

Vložené I.kolo hrané 13.5.

FK Horažďovice - TJ Sušice B  3 : 0

Daniel Martínek

K zápasu přistoupili horažďovičtí velice zodpovědně a hosty nepustili téměř do žádné šance. Ovšem v útoku se sami přes neustálý tlak dlouho nemohli prosadit. Až v poslední čtvrthodince předvedla své umění dvojice Motl - Vaněček a zápas rozhodla. Pochvalu si rozhodně zaslouží všichni hráči domácích. V nohách měli totiž dopolední zápasy McDonald´s Cupu. Ocenit je třeba také výkon mladých bojovníků ze Sušice.

Poločas : 0 : 0. Branky : 35. a 41. Motl Jiří, 37. Vaněček David . Rozhodčí : Petržílka Jiří. Diváků : 70.

Sestava domácích: Chmelík David, Stulík Jan, Boček Jan, Pikeš Tomáš, Martínek Tomáš, Motl Jiří, Bučok Kryštof, Vaněček David, Macoun Tomáš, Pena Adam, Heimlich Matěj, Kubovec Petr, Valovič Lukáš

Sušice A – Nýrsko   0 : 5

Poločas : 0 : 2. Branky : Vacovský 2, Idlbek, Čanecký, Kaas. Rozhodčí : Abraham. Diváků : 30

Klatovy A - So.Mochtín  4 : 1

Václav Kopřiva

Poločas : 3:1. Branky : Andrle,Zedek,Pavlík,Šlais – Pretzelmayer J. Rozhodčí : Dykalov. Diváků : 20

Sestava Klatov: Šít, Baštář, Roubal, Milfort, Fiala, Andrle, Šlais, Zedek, Sojka, Talaš, Marek, Kratochvíl, Turek, Kosnar

1. Nýrsko              7   7   0   0   41:  3    21  ( 12)

2. Horažďovice         7   3   3   1   22: 16    12  (  0)

3. Sušice A            7   4   0   3   19: 21    12  (  0)

4. Klatovy  A          7   3   2   2   23: 12    11  (  2)

5. Sušice B            7   1   1   5   10: 32     4  ( -8)

6. Mochtín             7   0   0   7    7: 38     0  ( -9)

OKRESNÍ SOUTĚŽ  PŘÍPRAVKA STARŠÍ

SKUPINA   „ A“

Luby  -  Janovice 6  : 0 .

Poločas: 1 : 0. Branky: 28.,36.,48. Pivoňka Michal , 34.,40.  Bíško David , 14.  Jiřinec Pavel; Rozhodčí: Javorský. Diváků: 20.

Klatovy B – Švihov  1 : 1.

Poločas : 0:1. Branky : Pytelka - ??????????. Rozhodčí : Dykalov. Diváků: 20:

Sestava Klatov:Turek,Marek,Baštář,Mužík,Sojka,Míšek,Havlíček,Marek, Majer, Barborka,Hrabík, Pytelka

SKUPINA   „ B“

Železná Ruda -  Chanovice 4: 7 .

Poločas :   2 : 2. Branky: Janďura Michal 2, Herman Zdeněk, Hájek Lukáš - Polena Filip 3, Kovář Michal 2, Šuba Adam, Klas Daniel . Diváků: 50.