IV. TŘÍDA - skupina A, B 21.(17.) kolo 16. - 17.5.

IV. TŘÍDA  - skupina  A

STRÁŽOVSKÁ REZERVA SE VRACÍ NA PRVNÍ MÍSTO

Po sérii nepříliš uspokojivých výsledků které měly za následek opuštění prvního místa  v tabulce na kterém přezimoval se vrací opět do čela tabulky  béčko Strážova. První jarní výhra přišla v hodině dvanácté a byla o to cennější, neboť pro Strážov přišla v zápase se Sokolem Zavlekov, tedy se soupeřem , který na jaře podával nejvyrovnanější výkony  .

Ježovy  -  Měčín B    6 :1  .

O výsledku v Ježovech bylo rozhodnuto již do poločasu, kdy domácí získali čtyřbrankový náskok. Na výrazném vítězství se podílel autor hattricku  Tomáš Tampa.

Poločas: 4 : 0. Branky: 27.,63. a 88. Tampa Tomáš , 11. Novák Richard, 30. Lehečka Josef, 45. Štich Michal – 71. Kadlec Petr(PK); ŽK: 0:1 . Diváků: 35.

Běšiny  -   Dlažov    6 : 2.

Hosté překvapili a do poločasu šli s jednobrankovým náskokem. Domácí po přestávce výrazně  přitlačili na pilu a  v závěru svého soupeře deklasovali.

Poločas: 1 : 2. Branky:  28.,59. Brůha Milan , 51. Baštař Pavel, 65. Stach Ladislav, 82. Šťastný Lukáš, 88. Vališ Miroslav – 30. Černý Miroslav, 35. Šít Martin; ŽK: 0:2. Diváků: 30.

Spůle - Vrhaveč B  0 : 6.

Hosté domácí tým zcela přehráli ve všech směrech.

Poločas: 0 : 3. Branky: 4.a 55.Skřivánek Jan, 30.a 70.Jiřinec Pavel, 45.Funěk Tomáš, 85.Frank Karel (PK ). Rozhodčí:  Lecjaks Vladislav. Diváků: 40. ŽK: 1 : 0.

Strážov B  -  Zavlekov   4 : 0 .

Hosty zlomily dvě rychlé branky v úvodu zápasu  Václava Jandy, který svůj střelecký den završil po hodině hry hattrickem. Přesto nezklamali a bojovali o možnost vstřelení alespoň čestného úspěchu až do poslední minuty. Výborně řídil zápas Jiří Dolejš.

Poločas:  2 : 0. Branky: 2.,5. a 64. Janda Václav, 51. Franc Jiří; Rozhodčí: Dolejš; ŽK: 0:1 .Diváků:  150

Bezděkov B  - Křenice  1 : 3 .

Překvapivé vítězství hostů  po divoké přestřelce v závěru zápasu. Hosté vedli od 43.minuty. V 85.minutě nejprve zvýšili Ronešem na 0:2, o minutu později Miller dal domácím šanci snížením z penalty , ale poslední slovo měly Křenice , které v 88.minutě jistily svojí výhru  druhou brankou v tomto duelu Vlastimila Rejthara.

)Poločas: 0 : 1. Branky: 86.  Müller Jan (PK) -  43. a 88. Rejthar Vlastimil, 85. Roneš Pavel; Rozhodčí: Husník; ŽK: 0:2. Diváků: 80.

1. Strážov  B         15   8   4   3   37: 11    28  (  7)

2. Vrhaveč B          16   8   4   4   30: 24    28  (  4)

3. Běšiny             15   8   3   4   42: 17    27  (  3)

4. Plánice            15   8   3   4   29: 23    27  (  6)

5. Ježovy             15   7   3   5   38: 27    24  (  0)

6. Bezděkov  B        15   6   3   6   33: 28    21  (  0)

7. Zavlekov           16   5   4   7   33: 34    19  ( -2)

8. Dlažov             16   5   3   8   28: 36    18  ( -6)

9. Křenice            16   5   2   9   37: 58    17  ( -7)

10. Měčín   B          16   5   2   9   20: 45    17  (-10)

11. Spůle              15   4   1  10   19: 43    13  (-11)

IV. TŘÍDA  - skupina  B

HARTMANICE SESADIL Z ČELA TABULKY PAČEJOV

Výrazným způsobem napomohli milčickým fotbalistům k návratu na první místo v tabulce hráči rezervy Pačejova , kteří doma porazili dosud vedoucí Hartmanice.  Z dalších bojů o čelo tabulky  prakticky vyřadilo ze hry Kašperské Hory výhrou v domácím prostředí o místní pouti Sokol Rabí.

Soběšice -  Velký Bor    1 :  4 .

Poločas: 0 : 2. Branky: 89. Zahradník Milan – 13.,25. Lukeš Martin , 72. Havlíček Patrik, 61. Ouda Jiří; ŽK: 2:1´Diváků: 50.

Rabí   -  Kašp. Hory 4 : 2  .

Domácí vedli již 3:0. Ukolébáni tímto vedením polevili a hosté dvěma góly Pestúna snížili na 3:2  a až čtvrtá branka Pokorného  v síti hostů rozhodla o tom, že body zůstanou o pouti doma.

Poločas:  2  : 0.Branky: ´10. a 49. Melka Roman , 29.  Šimáček Martin, 70. Pokorný Luboš – 56. a 65. Pestún Roman 2; Rozhodčí: Veverka; ŽK: 3:1. Diváků: 100.

Pačejov B  -   Hartmanice 4 : 2 .

Tomáš Cihlář.

Důležité utkání IV.třídy se hrálo v Pačejově za krásného slunečného počasí před nevídanou diváckou návštěvou. Hosté začali lépe a prvních 20 minut působili fotbalovějším dojmem. Do vedení jim však pomohlo štěstí, když nepříliš prudkou střelu Marka Drhy tečoval domácí obránce do protipohybu brankáře Honzy Láda. Tento okamžik jakoby nastartoval domácí k větší aktivitě a do poločasu obrátili výsledek po dvou skvěle zakončených brejcích Franty Štěpána a Vaška Stroleného. Když po změně stran zvýšil Honza Štěpán po nádherném uvolnění od Petra Kareše na 3:1, zdálo se být rozhodnuto. Hosté však nesložili zbraně a druhou Drhovou brankou snížili na 3:2. Domácí však nic neponechali náhodě a v samotném závěru rozhodli ve svůj prospěch. Na 4:2 zvyšoval Vašek Strolený k nemalé radosti nejen domácích diváků, ale i početné skupiny milčických fanoušků. Velmi slušně hrané utkání /bez karet/ s přehledem řídil nováček mezi rozhodčími Roman Bína.

Poločas:  2 : 1. Branky: Strolený Václav 2, Štěpán František, Štěpán Jan - Drha Marek 2; Rozhodčí: Bína . Diváků: 100.

Zichovice B  -  Hrádek B 3 : 3  .

Hostům patřil první poločas , domácím zase druhá část zápasu která přinesla pro oba týmy zaslouženou dělbu bodů.

Poločas: 2 : 3. Branky: 12. Chod Oldřich, 25. Dvořák Josef, 66. Pecina Jan – 8. Jánský Luboš, 14. Vinický Pavel, 19. Král Tomáš; Rozhodčí: Kurc; ŽK: 0:1 . Diváků: 100..

Nezamyslice B   -   Milčice 1 : 4

Favorizovaní hosté se nenechali zaskočit  tím, že domácí se ujali v 10.minutě vedení a dvěma góly svého kapitána Zdeňka Kříže výsledek otočila a další dva góly v závěru prvního a na začátku druhého poločasu které dal Brůha  očekávanou výhru jistily.

Poločas: 1 : 3. Branky: 10. Musil O. – 17. a 43. Kříž Zdeněk , 44. a 51.  Brůha Marek ; Rozhodčí: Holeček; ŽK: 0:4. Diváků: 30.

1. Milčice            15  10   3   2   32: 15    33  ( 12)

2. Hartmanice         15  10   0   5   51: 24    30  (  9)

3. Velký Bor          16   9   1   6   46: 21    28  (  7)

4. Pačejov  B         16   9   1   6   41: 25    28  (  4)

5. Kašp. Hory         16   8   2   6   33: 18    26  (  2)

6. Svéradice B        15   8   2   5   38: 24    26  ( -1)

7. Hrádek   B         15   7   4   4   43: 24    25  (  4)

8. Rabí               15   8   1   6   32: 34    25  (  1)

9. Zichovice  B       16   3   6   7   24: 32    15  ( -9)

10. Nezamyslice B      16   1   3  12   16: 79     6  (-18)