OP a OS ŽÁKŮ - JARO 2009 8.(5.) kolo 16. - 17.5.

OKRESNÍ PŘEBOR   ŽÁKŮ

MOCHTÍN V PLNÉ ZBROJI NADĚLOVAL

Na hřišti do Mochtína přicestoval soupeř z Nalžovských Hor pouze s deseti hráči a bez svých největších opor . Tím ještě  ulehčil favorizovaným domácím , kteří nastoupili v plné zbroji včetně kanonýra úspěšného okresního výběru U 13  Smolíka jejich cestu za dvouciferným vítězstvím. Plánice i na hřišti ve Velharticích prokázala, že to myslí s útokem na celkové vítězství v OP vážně.

Mochtín -  Nalžovské Hory  15 : 1.

Stanislav Bejvl

Nalžovské Hory  přijely pouze s deseti hráči a již tím ulehčily domácím práci, neboť trenérovi hostů  chybělo několik opor základní sestavy včetně brankáře a tak bylo o osudu utkání prakticky  předem rozhodnuto.Přesto nastoupil soupeř s odhodláním nedat svou kůži lacino.Jejich plány jim však zhatila dvojice Bejvl,Smolík.Nejprve Jakub Bejvl zkompletoval hattrick během 10-ti minut a po osmnácti minutách jsme vedli 3:0.Pak v 21´a 25´přidal dva góly  Zbyněk Smolík.Do konce poločasu  se  ještě dvakrát trefil Tomáš Kuželík..Po změně stran se znovu dvakrát trefil Zbyněk,dva góly vsítil i Milan Žiak,po jedné brance přidali ještě Jakub Bejvl a Tomáš Kuželík a do listiny střelců se také zapsali Lukáš Malenka a Jirka Peleška.Pochválit musím celé mužstvo, ani ne tak kvůli výsledku,ale za předvedenou hru a za to, že druhý poločas nevypustilo,ba naopak.

Poločas : 7:0. Branky : 8.,12.,18. a 66. Bejvl Jakub, 21.,25.,45. a 70. Smolík Zbyněk, 29.,31.,59. Kuželík Tomáš, 42. a 53. Žiak Milan, 49. Peleška Jiří, 57. Malenka Lukáš. – 54. Kodýtek Miroslav. Rozhodčí : Šafránek Jan. Diváků : 30. ŽK: 1 : 0.

Sestava  Mochtín - 1. poločas: Vítovec-Kuželík,Žiak M.,Potužník,Musílek-Žiak J.,Hadáček,Rubáš, Malenka-Smolík,Bejvl(střídali-Kuchař,Zajíc,Peleška)

Sestava 2. poločas: Kuchař-Žiak J.,Rubáš,Potužník,Musílek-Kuželík,Vítovec,Žiak M.,Malenka-Smolík,Bejvl(střídali-Zajíc,Peleška,Hadáček

Velhartice Plánice 0: 3 .

Poločas: 0 : 2. Branky: Opl Vojtěch 2, Pakosta Lukáš; Rozhodčí: Bošek. Diváků: 20.

Měčín – Chanovice   5 : 0.

Vysledek : 5 : 0. Poločas : 1 : 0. Branky : Duchek Jan - 3,Klíma,Cibulka. Rozhodčí : Beneš Zdeněk.
Diváků : 30.

1. Plánice             6   6   0   0   17:  6    18  (  6)

2. Mochtín             6   4   0   2   25:  9    12  (  3)

3. Měčín               6   3   1   2   13:  9    10  (  4)

4. Nalž. Hory          6   2   1   3    8: 23     7  ( -2)

5. Chanovice           6   1   0   5    7: 15     3  ( -6)

6. Velhartice          6   1   0   5    4: 12     3  ( -6)

OKRESNÍ SOUTĚŽ  ŽÁKŮ

PRVNÍ DVA SI TO ROZDAJÍ MEZI SEBOU

V 5.kole okresní soutěže žáků si dva největší favorité na první místo  Malý Bor i Janovice vylepšovaly skóre  .Následující kolo  o tomto víkendu ve kterém se oba týmy střetnou na hřišti v Janovicích a tento duel zřejmě dá odpověď na to, kdo se nakonec stane celkovým vítězem nástavbové části žákovské soutěže.

Dlouhá Ves – Švihov  5 : 0.
Josef Krůs

Slušný zápas s velkou herní převahou domácích hráčů.

Poločas : 2 : 0. Branky : 27.  Rovňanová Martina, 32. Snopek Jan, 40. Fedor Matyas, 49. a 50. Petera Jiří. Rozhodčí: Kurc ; Diváků: 40.

Myslív  - Janovice   0 : 4.
Jiří Moravec

Hosté poprvé zlomili odpor až v závěru prvního poločasu. Druhý gól z přímého kopu, který zahrával Hofman patřil do kategorie mistrovských a dalšími dvěma trefami zi hosté pojistili zasloužené vítězství.
Poločas : 0:1 . Branky: 30. Šveňha Petr, 42. Hofman Jiří, 45. Gargoň Petr, 66. Majer Daniel.
Rozhodčí : Václav Husník. Diváků  : 40

Malý Bor – Strážov  4 : 1.
Faltys

Domácí po chladném začátku dokázali do konce prvního poločasu vyrovnat nádhernou střelou Milana Hlaváče z 30 metrů.Ve druhém poločase domácí hosty jasně přehráli a zaslouženě zvítězili, když v 58´proměnil nařízený pokutový kop do anglicku o tyč opět Milan Hlaváč,63´po brejku prostřelil brankáře Franta Metlička a 68´dorazil míč do prázdné branky po chybě brankáře a tím uzavřel skóre utkání na konečných 4 : 1 pro družstvo domácích.Za předvedený výkon zasluhuje tentokrát pochvalu celé družstvo Malého Boru.

Poločas : 1 : 1. Branky  : 29., 58. (PK)Milan Hlaváč, 63. a 68. František Metlička -  27. Petr Kutný
Rozhodčí : Roman Mácal. Diváků: 40.

Sestava domácích: Petržílka, Polena, Vávra, Martínek, Hlaváč, Melka, Sládek, Stratorski, Petřík, Metlička, Chroust. Střídali: Petranová, Faltysová.

Sestava Strážova  : Kiesenbauer,Presl A.,Novák,Madera,Hudský, Heidenreich, Kutný, Kalivodová K., Janda,Soušek,Adamec  -Maršálek, Truneček, Schwarz Kalivoda T.

Hartmanice – Bolešiny  6  : 2.

Poločas: 3 : 0. Branky: 28.,34.,45. Šimek Michal, 23. Kolář Pavel, 55. Fiala T., 70. Maslák O. (PK) – 47. a 59. Moravčík M.(oba z PK). . Rozhodčí: Abraham. Diváků: 50.

1. Janovice            4   4   0   0   17:  3    12  (  6)

2. Malý Bor            4   4   0   0   11:  4    12  (  3)

3. Dlouhá Ves          4   3   0   1   12:  4     9  (  0)

4. Hartmanice          5   3   0   2   15: 10     9  (  3)

5. Strážov             5   2   0   3   12: 12     6  ( -3)

6. Švihov              5   2   0   3    9: 15     6  (  0)

7. Bolešiny            5   1   0   4    9: 15     3  ( -3)

8. Myslív              4   1   0   3    2: 17     3  ( -3)

9. Zichovice           4   0   0   4    6: 13     0  ( -3)