Okresní přebor dorostu 19. kolo 16. - 17.5.

OKRESNÍ PŘEBOR   DOROSTU

HORAŽDOVICE JSOU VE HŘE O POSTUP

Čtyři kola před koncem okresního přeboru dorostu nabírá  tato soutěž na dramatičnosti. Okruh kandidátů na postup do krajské soutěže se rozšířil na čtyři kolektivy. Ho této hry se zařadily Horažďovice které porazily vedoucí Kašperské Hory a na celo tabulky se probojoval Malý Bor. Ten  má o zápas více a  již v tomto kole se po volném dnu situace vyjasní . Už také proto, neboť do celkového pořadí výrazným způsobem promluví i výsledek utkání Kašperské Hory – Nýrsko . Možné vyvrcholení ale může být až v posledním kole kdy Nýrsko  na svém hřišti bude hostit Horažďovice. Máme se tedy na co těšit.

Malý Bor – Žichovice   5  : 0.

Heřman J.

Velmi slušně hrané utkání ke  kterému nastoupili domácí ve značně kombinované sestavě a vybojovali povinné vítězství.

Poločas : 2 : 0. Branky : 10 Kocum Pavel, 25 Melka Vojtěch, 64 Sipla David, 75 Sládek Milan, 85 Pilek Ondra

Rozhodčí : Brůha Radek. Diváků: 30.

Kolinec – Hradešice  6 : 0.
Milan Milfort ml.

Domácí v tomto duelu zcela ovládli hru a zaslouženě vysoko zvítězili. Borcem na konec je Aleš Boublík, který trefil z volného kopu ve vzdálenosti 45 metrů levý horní roh hradešické branky. Byla to opravdu krásná tvrdá střela.

Poločas : 4 : 0. Branky : 35.,44.,81. Reitmaier Michal, 12. Vacherlon Pavel, 20. Schejbal Jakub, 87. Boublík  Aleš. Rozhodčí : Diviš. Diváků : 20. ŽK : 0 . 1.

Horažďovice  -    Kašp. Hory 1 : 0  .

Poločas : 1 : 0. : Branky: 40. Forman Michael; Rozhodčí: Lažánek .Diváků: 30.

Švihov   -   Bolešiny    3  : 4 ( 2: 2) 30

Poločas: 1 : 1.Branky: 28. Svoboda Jakub, 30. Kašpárek Václav 79. Patočka Michal, - 38. Pitel Jiří, 42. Pitel Radek, 62. Stupka Tomáš, 70.Farný Radek,; Rozhodčí: Husník; ŽK: 4:2; ČK: 1:2. Diváků: 30.

Nýrsko   -   Plánice     9  : 1 ( 6: 1) 30

Poločas:   6 : 1. Branky: Flor Milan 7, Prodan Ondřej, Švügr Zdeněk - Jelínek; Rozhodčí: Koura . Diváků: 30.

1. Malý Bor           17  12   1   4   64: 28    37  ( 13)

2. Nýrsko             16  12   0   4   87: 27    36  (  9)

3. Horažďovice        16  11   3   2   58: 22    36  (  9)

4. Kašp. Hory         16  12   0   4   52: 31    36  ( 12)

5. Běšiny             16  10   0   6   53: 29    30  (  6)

6. Hradešice          17   7   1   9   37: 52    22  ( -5)

7. Kolinec            16   6   2   8   49: 38    20  ( -4)

8. Švihov             16   5   1  10   44: 59    16  ( -8)

9. Bolešiny           17   5   1  11   30: 58    16  ( -8)

10. Plánice            16   2   2  12   23: 55     8  (-16)