OP přípravka STARŠÍ - vložené 1.kolo 13.5.

OKRESNÍ PŘEBOR   PŘÍPRAVKA STARŠÍ

FK Horažďovice - TJ Sušice B  3 : 0

Daniel Martínek

K zápasu přistoupili horažďovičtí velice zodpovědně a hosty nepustili téměř do žádné šance. Ovšem v útoku se sami přes neustálý tlak dlouho nemohli prosadit. Až v poslední čtvrthodince předvedla své umění dvojice Motl - Vaněček a zápas rozhodla. Pochvalu si rozhodně zaslouží všichni hráči domácích. V nohách měli totiž dopolední zápasy McDonald´s Cupu. Ocenit je třeba také výkon mladých bojovníků ze Sušice.

Poločas : 0 : 0. Branky : 35. a 41. Motl Jiří, 37. Vaněček David . Rozhodčí : Petržílka Jiří. Diváků : 70.

Sestava domácích: Chmelík David, Stulík Jan, Boček Jan, Pikeš Tomáš, Martínek Tomáš, Motl Jiří, Bučok Kryštof, Vaněček David, Macoun Tomáš, Pena Adam, Heimlich Matěj, Kubovec Petr, Valovič Lukáš

Sušice A – Nýrsko   0 : 5

Poločas : 0 : 2. Branky : Vacovský 2, Idlbek, Čanecký, Kaas. Rozhodčí : Abraham. Diváků : 30

Klatovy A - So.Mochtín  4 : 1

Václav Kopřiva

Poločas : 3:1. Branky : Andrle,Zedek,Pavlík,Šlais – Preclmajer. Rozhodčí : Dykalov. Diváků : 20

Sestava Klatov: Šít, Baštář, Roubal, Milfort, Fiala, Andrle, Šlais, Zedek, Sojka, Talaš, Marek, Kratochvíl, Turek, Kosnar

1.  Nýrsko             6   6   0   0   36:  2    18 ( 12)

2.  Horažďovice        6   3   2   1   19: 13    11 ( -1)

3.  Klatovy  A         6   3   1   2   20:  9    10 (  4)

4.  Sušice A           6   3   0   3   16: 20     9 ( -3)

5.  Sušice B           6   1   1   4    9: 27     4 ( -8)

6.  Mochtín            6   0   0   6    6: 35     0 ( -6)