OP a OS přípravka STARŠÍ ; přípravka MLADŠÍ 7.(9.) kolo 9. - 10. 5.

» Aktuální výsledky

.

TJ Sušice "A" – Klatovy „A“  2 : 1

Petr Kodýdek

Velká bojovnost sušických mladíků pod vedením trenérské dvojice Hubáčka a Nováka slavila nečekaný úspěch.

Poločas : 1:1. Branky : 20. Jakub Jurga, 49. Jakub Pojar - 18. Karel Šleis

Rozhodčí : Josef  Abraham. Diváků: 40.

FK Horažďovice - SKP Okula Nýrsko 1 : 4 .

Daniel Martínek

Hoši z Nýrska i v Horažďovicích potvrdili roli favorita. Domácí i přes zlepšený výkon proti minulému zápasu na dnešního soupeře nestačili.

Poločas : 0 : 3. Branky : 46. Vaněček David -  4. a 37.  Čanecký Jan, 8.  Bureš Václav, 18.  Svoboda Václav. Rozhodčí: Kurc. Diváků: 50.

Sestava domácích: Chmelík David, Pikeš Tomáš, Boček Jan, Stulík Jan, Macoun Tomáš, Motl Jiří, Martínek Tomáš, Vaněček David, Bučok Kryštof, Pena Adam, Heimlich Matěj, Valovič Lukáš

Sušice B   -  Mochtín    4 : 1 .

Poločas: 1 : 0. Branky: Svoboda Florián 2, Bernátek David, Jána František - Pretzelmayer Jaroslav; Rozhodčí: Abraham. Diváků: 50.

1. Nýrsko              5   5   0   0   31:  2    15  (  9)

2. Sušice A            5   3   0   2   16: 15     9  (  0)

3. Horažďovice         5   2   2   1   16: 13     8  ( -1)

4. Klatovy  A          5   2   1   2   16:  8     7  (  4)

5. Sušice B            5   1   1   3    9: 24     4  ( -8)

6. Mochtín             5   0   0   5    5: 31     0  ( -6)

OKRESNÍ SOUTĚŽ  PŘÍPRAVKA STARŠÍ

SKUPINA   „ A“

Janovice – Klatovy B   0 : 2.

Poločas: 0 : 0. Branky: 40.  Turek Michal, 49. Mužík  Tomáš. Rozhodčí: Husník ; Diváků:  30.

Švihov – Bolešiny   1 : 2.

Poločas : 1 : 0. Branky : 11. Voráček  - 33. a 45. Javorský

Měčín   -  Luby    0  : 2 .

Poločas:  0 : 0.  Branky:  30. Pivoňka Michal,  38. Skýpala Jakub; Rozhodčí: Laik. Diváků:  60.

1. Luby                5   5   0   0   22:  4    15  (  9)

2. Klatovy  B          5   4   0   1   11:  4    12  (  9)

3. Bolešiny            5   3   0   2    7:  8     9  (  3)

4. Měčín               5   2   0   3    9: 10     6  ( -6)

5. Švihov              5   1   0   4    5: 14     3  ( -6)

6. Janovice            5   0   0   5    0: 14     0  ( -9)

SKUPINA   „ B“

Chanovice  -  Nalž. Hory 3:1 .

Šebek

Domácí se pustili do soupeře s velkou chutí, zvláště pak Michal Kovář, který byl celý první poločas k neudržení. Za jeho snahu byl odměněný čistým hattrickem. I ostatní hráči Chanovic nezaostávali, jenže měli vychýlenou mušku a míče lítaly těsně kolem branky hostí, nebo jejich šance zmařil hostující brankář. Ve druhém poločase domácí nepochopitelně zvolnili a nechali hosty, aby se dostali do několika šancí, z nichž jednu výtečnou hlavičkou využil hostující Buchta. To se však blížil konec zápasu, obě mužstva poslaly na hřiště mladší hráče a domácí hráči si své vedení pohlídali do konce zápasu.

Poločas: 3 : 0. Branky: Klas Martin 3 - Buchta Michael. Rozhodčí: laik ; Diváků : 50.

Nezamyslice -Železná Ruda   4 : 3 .

Poločas: 1 : 1. Branky: Šatra Pavel 3, Barborka Jiří - Ryška Jakub 2, Novotný Vojtěch; Rozhodčí: Bala. Diváků: 20.

1. Chanovice           4   4   0   0   18:  3    12  (  0)

2. Nalž. Hory          4   2   1   1    8:  7     7  (  1)

3. Nezamyslice         4   2   0   2   17:  9     6  (  0)

4. Železná Ruda        4   1   1   2   11: 15     4  (  4)

5. Dlouhá Ves          4   0   0   4    0: 20     0  ( -6)

OKRESNÍ PŘEBOR   PŘÍPRAVKA  MLADŠÍ

.

Klatovy "B" – Nýrsko  1 : 10.

Radek Bilíček

Fotbalově vyspělejší a věkově starší hosté z Nýrska potvrdili suverénní vedení v soutěži. Domácím se po bojovném výkonu jako prvnímu mužstvu v soutěži podařilo dát hostům alespoň jednu branku.

Poločas : 0 : 5. Branky: 40. Baxa - 3., 16., 42., 48. Böhm, ,21., 31. 40. Pavlík , 18. Šmíd, 23. Bastl , 37. Mašek . Rozhodčí : Husník. Diváků: 30

Klatovy  A - Horaždovice    3 : 0.

Poločas: 2  : 0. Branky : Partingl 2x, Marek . Rozhodčí: Husník. Diváků: 20.

Sušice   -  Mochtín  0 : 9 .

Poločas: 0 : 1. Branky: Koranda Michal 4, Mužík Radek 3, Černý Pavel, Kapusta Martin; Rozhodčí: Abraham. Diváků: 60.

1. Nýrsko              9   9   0   0   96:  1    27  ( 15)

2. Klatovy A          10   6   1   3   34: 23    19  (  4)

3. Mochtín            10   5   1   4   36: 46    16  (  1)

4. Luby                9   4   0   5   18: 34    12  (  0)

5. Horažďovice         9   3   1   5   20: 11    10  ( -2)

6. Klatovy B          10   3   0   7   16: 70     9  ( -9)

7. Sušice              9   1   1   7   16: 51     4  (-11)