OP a OS ŽÁKŮ - JARO 2009 7.(4.). kolo 9. - 10. 5.

OKRESNÍ PŘEBOR   ŽÁKŮ

.

Plánice – Mochtín   3 : 2 .

Adolf Hanousek.

Domácí začali hrát od úvodního hvizdu slibně, ovšem po jediné standardní situaci hostí šli Mochtínští ve 14 min. brankou Potužníka do vedení. Stvrzením že první půle patří domácím byla okamžitá odpověď záložníka domácích Vojty Opla v následné minutě na 1:1 a o další tři minuty déle otočil stav kanonýr Plánička 2:, zdálo se že o favoritu okresu nebude pochyb.

Ale do druhé půle šli obě mužstva jako vyměněná a Mochtínští svou převahu zúročili v 55 minutě vyrovnávací brankou na 2:2 Smolíkem, ještě dalších deset minut měli hosté několik šancí aby skóre otočili ve svůj prospěch a zdramatizovali tabulku okresního přeboru, ovšem vynikající obrana domácích už nedovolila soupeřům nic, naopak domácí jako by měli schovaný zbytek sil na posledních pět minut a po několika pokusech a velké chybě doposud bezchybného gólmana hostí trestal opět Plánička v poslední minutě základní hrací doby na konečných 3:2. Nutno přiznat, že domácí si tři body zaslouží díky své vytrvalosti a bojovností, ale Mochtínští zasluhovali dělbu bodů za jejich pěkný výkon. Třicítka přihlížejících diváků měla před sebou pohledný fotbal plný pěkných akcí, ale i chyb nesporných favoritů přeboru.

Poločas: 2 : 1. Branky : 15. Opl, 18. a 70. Plánička – 14. Potužník,  55. Smolík.  Rozhodčí: Husník Václav. Diváků: 30.

Nalž. Hory   - Měčín 2 : 2 .

Poločas: 1 : 0. Branky: Kodýtek Miroslav, Metlička Václav - Duchek Jan, Šlajch Ondřej; Rozhodčí: Mácal; ŽK: 1:0. Diváků: 20.

Chanovice – Velhartice

NEHLÁŠENO  !!!!!!!!!!!!!!

1. Plánice             5   5   0   0   14:  6    15  (  3)

2. Mochtín             5   3   0   2   10:  8     9  (  3)

3. Měčín               5   2   1   2    8:  9     7  (  4)

4. Nalž. Hory          5   2   1   2    7:  8     7  ( -2)

5. Velhartice          4   1   0   3    4:  6     3  ( -3)

6. Chanovice           4   0   0   4    4: 10     0  ( -6)

OKRESNÍ SOUTĚŽ  ŽÁKŮ

» Aktuální výsledky

FC Švihov   -  Hartmanice      4 : 1 .

Václav Pavelec

Domácí hráči předvedli dobrý výkon,který konečně korunovali i proměněnými šancemi.Hosté hrozili spíše z brejků,které v prvním poločase vychytal gólman Hlavatý,ve druhé půli se k jeho výkonu přidal i střídající mladý gólman Kulhánek.Body naprosto zaslouženě zůstaly ve Švihově.

Poločas : 2 : 0. Branky : 12., 58. Mach, 25 Štengl, 63.Kechnerová – 42. Kolář. Rozhodčí : Jarko Josef. Diváků: 30. ŽK: 0:2.

Švihov   - Hartmanice    4 :  1

Poločas:  2: 0. Branky: Mach Tomáš 2, Štengl Tomáš, Kechnerová Andrea - Kolář Pavel; ŽK: 0:2. Diváků: 30.

Bolešiny   -  Zichovice    6 : 2 .

Poločas:  3 : 2.Branky: Michal Jan 2, Bošek Pavel, Moravčík Michal, Mazancová Andrea, Hrubec Michal - Pena Miroslav, vlastní; Rozhodčí: Dolejš . Diváků: 30.

Strážov  - Myslív    8 : 0.

Poločas: 2 : 0.  Branky: 60.,65. a 68. Madera Radovan,  24. a 64. Presl Aleš, 45. Kalivoda Jakub,  14. Adamec Ondřej,  47. Heidemreich Daniel; Rozhodčí: Beneš .- Diváků: 50.

Janovice  -  Dlouhá Ves    3 : 2 .

Poločas: 1 : 1. Branky :  22. a 46.(PK) Hoffman  , 68.  Šveňha Petr – 22. a 48. Snopek J.  Rozhodčí: Husník . Diváků: 20.

1. Janovice            3   3   0   0   13:  3     9  (  3)

2. Malý Bor            3   3   0   0    7:  3     9  (  3)

3. Strážov             4   2   0   2   11:  8     6  ( -3)

4. Dlouhá Ves          3   2   0   1    7:  4     6  (  0)

5. Hartmanice          4   2   0   2    9:  8     6  (  3)

6. Švihov              4   2   0   2    9: 10     6  (  0)

7. Bolešiny            4   1   0   3    7:  9     3  ( -3)

8. Myslív              3   1   0   2    2: 13     3  (  0)

9. Zichovice           4   0   0   4    6: 13     0  ( -3)