Okresní přebor dorostu 18. kolo 9. - 10. 5.

OKRESNÍ PŘEBOR   DOROSTU

NÝRSKO ZTRATILO V BOLEŠINECH VEDENÍ

K překvapení  tohoto kola okresního přeboru dorostu došlo v Bolešinech . Třetí tým od konce tabulky na domácím hřišti porazil do tohoto kola vedoucí celek přeboru . Nýrsko kleslo v tabulce na 3.místo a na něj se dotáhly bodově další  soupeř aspirující na první místo z Horažďovic.

Hradešice – Švihov     7 : 0.

Martin Mácal

Domácí se po výprasku z minulého týdne zvedli, konečně se sešli v plné sestavě a vyprovodili hosty ze Švihova sedmi brankovým přídělem.První půle tomu ale neodpovídala, Švihovští byli zdatným soupeřem, kdy dokázali ohrozit domácího brankáře častěji, ale ve druhé půli jako by jim došli síly a už na jednoduchou, ale zato účinnou hru domácích nestačili.Předvedená hra se určitě musela líbit i 40-ti divákům

Poločas : 0 : 0. Branky : Zámečník Lukáš 2, Hnojský Jan 2 , Nauš Václav, Žežulka Václav, Šmrha Lukáš . Rozhodčí : Kulík Vladimír. Diváků. 40. ZK: 1:1.

Zichovice    -   Kašp. Hory     0  :  5   .

Poločas:  0 : 2. Branky: Uxa Lukáš 3, Voldřich Jiří, Šuba Vladimír; Rozhodčí: Kubeček. Diváků: 30. Hráno bez karet.

SK Bolešiny – Nýrsko   2 : 1.

Jiří Šmolc

Poločas : 1 : 1. Branky : 23. Pitel Radek, 58.  Pitel Jiří – 32. Kohout T. Rozhodčí : Dykalov. Diváků: 30. ŽK: 3:3. ČK: 0 : 1 (Flor Milan).

Malý Bor – Běšiny   4 : 2.

Faltys

Velmi pohledné utkání, v prvním poločase se šancemi na obou stranách. V závěru 1 poločasu byl domácím vyloučen Makovec . Hosté ve druhém poločase  otevřeli hru což se jim stalo osudným a inkasovali tři branky. Poté, po náporu snížili na rozdíl jediné branky, ale z brejku obdrželi čtvrtý gól a bylo po zápase. Velmi dobře řídil rozhodčí Veverka.

Poločas:  0:0. Branky : 49, a 85 min.Pilek Ondřej,54 Hadraba Vladimír, 58 Sládek Milan Branky-hoste : 72 Kubát Kryštof, 76 Denk Milan. Rozhodčí: Veverka Jan. ŽK: 4 : 1. ČK: 1:0(Makovec Milan).