KPŽ (starší , mladší) , KSŽ – skupina B 18. kolo 9. - 10. 5.

KRAJSKÝ PŘEBOR   ŽÁKŮ

STARŠÍ   ŽÁCI

Nýrsko    SK ZČE Plzeň    2 : 4.

Hosté měli velkou šanci  jít do vedení již v první minutě, kdy naštěstí pro Okulu hostující Turňa nepotrestal  hrubku domácí obrany a sám před brankářem Hamanžičem dal vedle. Tento hráč energetiků si vše vynahradil v 5.minutě  a  poslal hosty do vedení 0:1. O tři minuty po té mohl zvýšit Trnka, ale pálil vedle. Domácí se postupně vraceli do zápasu a ve 12.minutě akci Kvítka s Burešem Balíček srovnal na 1:1.  Domácí Kvítek potvrdil v tomto zápase že má formu a v 17.minutě jí zužitkoval p individuální akci  a  zajistil svému týmu jednobrankové vedení se kterým také nastupovali do druhé půle. Do ní opět vstoupili lépe hosté, získali herní převahu a po chybě brankáře Hamanžiče vyrovnali na 2:2. . V 59.minutě udělal hrubou chybu Lepší kterou využil hostující Bystroň , aby strhl vedení na stranu Plzně. Definitivní tečku na výsledkem udělal v poslední minutě zápasu  udělal Brácha, kterému namazal při odkopu na velkém vápně Valdman a ten tuto jedinečnou možnost skórovat neodmítl 2:4.

Poločas: 2 : 1. Branky: 12. Balíček, 17. Kvítek – 5. Turňa, 48. trnka, 59. Bystroň, 70. Brácha.Rozhodčí:  Blaheta Josef. ŽK: 0 : 2.  Diváků: 40.

Sestava Okuly :  Hamandžič,  Reisner,  Presl, Potužník, Valdman, Kurc, Balíček,. Bureš, Kalivoda, Holobradý , Kvítek.  Střídali:  Lepší, Prechtl,   Bílek , Tikal ,

Dynamo Horšovský Týn - TJ Klatovy "B"  0 : 1

Petr Ulrych

Hosté byli po většinu zápasu lepší, ale silně jim vázla finální přihrávka, nebo zakončení bylo nedůrazné. O zápasu tak rozhodla branka Hrudičky ze skrumáže po rohovém kopu. Důležitá byla jistota brankáře hostů Mazance, který všechny střely domácích s přehledem pochytal.

Poločas : 0:0. Branky : Hrudička. Rozhodčí : Ulrych Josef. Diváků : 40. ŽK: 0 : 1.

1. Sušice             18  17   1   0   91:  8    52  ( 25)

2. Domažlice          18  14   2   2   49: 13    44  ( 17)

3. Rokycany           18  14   0   4   64: 14    42  ( 15)

4. SK ZČE Plzeň       18  13   2   3   77: 21    41  ( 14)

5. Nepomuk            18   9   1   8   37: 26    28  (  1)

6. Stříbro            18   7   3   8   22: 31    24  ( -3)

7. Nýrsko             18   6   1  11   27: 43    19  ( -8)

8. Přeštice           18   6   1  11   17: 41    19  ( -8)

9. Klatovy B          18   4   2  12   19: 54    14  (-13)

10. Košutka            18   4   2  12   17: 55    14  (-13)

11. Smíchov Plzeň      18   3   1  14   13: 70    10  (-17)

12. Dyn.H.Týn          18   1   4  13   10: 67     7  (-20)

MLADŠÍ  ŽÁCI

Nýrsko    SK ZČE Plzeň    1 : 1.

Zaslouženou dělbu bodů pro  domácí  vybojoval vyrovnávajícím gólem  velmi dobře střelecky disponovaný  odchovanec mochtínského fotbalu Smolík.

Poločas: 0 : 1. Branky: 45. Smolík -  26. Škobrada . Rozhodčí: Blaheta. Diváků  20: Hráno bez karet.

Sestava Nýrsko  : Penc, Kněz,  Bejvl,  Fiala,  Kucharik,  Kotlan,  Záň,  Janovský,  Smolík, Šveňha,  Trefanec;  Střídali: Němec, Toman,Votava, Novotný.

Horšovský Týn  -   Klatovy  B :   3 : 2.

Bláha Petr

Hodně slabý výkon hostů tentokrát podržel brankář Schweigl, díky kterému inkasovali "pouze" tři branky, když v 52´ chytil penaltu.

Poločas : 2 : 1. Branky : Reitmajer, Milfort. Rozhodčí:   Ulrych  Josef . Diváků:  30

Sestava:Schweigl, Milfort, Reitmajer, Povolný, Šilha, Šleis, Pitel, Vlach, Kováč, Kozák, Toman, Plánička.

1. Sušice             18  16   1   1   93:  8    49  ( 22)

2. Domažlice          18  14   3   1   78:  9    45  ( 18)

3. Rokycany           18  12   3   3   59: 17    39  ( 12)

4. Nýrsko             18  10   2   6   52: 25    32  (  5)

5. SK ZČE Plzeň       18   8   4   6   50: 24    28  (  1)

6. Přeštice           18   7   6   5   37: 22    27  (  0)

7. Smíchov Plzeň      18   7   4   7   52: 40    25  ( -2)

8. Klatovy B          18   7   3   8   27: 30    24  ( -3)

9. Nepomuk            18   4   3  11   19: 53    15  (-12)

10. Stříbro            18   3   2  13    8: 94    11  (-16)

11. Dyn.H.Týn          18   2   3  13   11: 83     9  (-18)

12. Košutka            18   0   2  16    8: 89     2  (-25)

SPOLEČNÁ TABULKA  :   STARŠÍ - MLADŠÍ

1. Sušice             36  33   2   1  184: 16   101  ( 47)

2. Domažlice          36  28   5   3  127: 22    89  ( 35)

3. Rokycany           36  26   3   7  123: 31    81  ( 27)

4. SK ZČE Plzeň       36  21   6   9  127: 45    69  ( 15)

5. Nýrsko             36  16   3  17   79: 68    51  ( -3)

6. Přeštice           36  13   7  16   54: 63    46  ( -8)

7. Nepomuk            36  13   4  19   56: 79    43  (-11)

8. Klatovy B          36  11   5  20   46: 84    38  (-16)

9. Smíchov Plzeň      36  10   5  21   65:110    35  (-19)

10. Stříbro            36  10   5  21   30:125    35  (-19)

11. Košutka            36   4   4  28   25:144    16  (-38)

12. Dyn.H.Týn          36   3   7  26   21:150    16  (-38)

KRAJSKÁ  SOUTĚŽ  ŽÁKŮ -  skupina  „B“

Hrádek-Sušice  2 : 7.

Stanislav Křížek

Hosté byli lepší , měli  kvalitnější hráče A mužstva když tito hráči byli střídáni tak jsme hru vyrovnali a snížili na 2:3 pak opět nastoupili a hra byla jednoznačná.

Poločas : 1:3. Branky : Kodýtek 2  - Svoboda 2, Brabec, Tonner, Staněk, Chudý,  Sedláček.  Rozhodčí : Simbartl. Diváků: 20.

Svéradice – Staňkov  3 : 0.

Miroslav Chaloupka

Domácí nastoupili do utkání bez svého nejlepšího střelce Ládi Klimenta, který měl angínu, dále svého kapitána Pepíka Smitky a s velkým sebezapřením nastoupili Lukáš Plánička, který laboroval se zády a Pavel Brokeš, který měl horečky. Dále druhý poločas odešel kapitán Franta Nováček pro celkovou nevolnost. Proto dostali možnost vyniknou hráči, kteří určitě nezklamali a odvedli standardní výkon, který korunovali pěknými góly a ještě jich mnoho zahodili.Soupeř také hrál pěkný fotbal, který v pohodě odřídil pan rozhodčí Radek Brůha.

Poločas : 2:0. Branky : Plánička Lukáš,Kába Roman, Pakosta Lukáš .Rozhodčí : Brůha Radek.

Diváků : 60

Sestava Svéradic: Lukeš Patrik- Makovec Jaroslav, Novák František, Brokeš Pavel, Soukup Karel- Červený Vojtěch,( Hájek Martin), Kába Roman, Nováček František(K), Pakosta Lukáš- Plánička Lukáš, Prokopius Filip. Připraveni: Hájek Jiří, Valach Tomáš.

1. Sušice B           18  13   3   2   74: 27    42  ( 15)

2. Mrákov             18  13   2   3   55: 13    41  ( 14)

3. Holýšov            18  12   4   2   80: 23    40  ( 13)

4. Svéradice          18  12   2   4   72: 36    38  ( 11)

5. Postřekov          17  11   4   2   78: 19    37  ( 13)

6. Sl. Kvíčovice      17   9   1   7   64: 47    28  (  1)

7. St. Bělá           18   6   4   8   48: 61    22  ( -5)

8. Chotěšov           18   6   3   9   32: 49    21  ( -6)

9. Horažďovice        18   6   1  11   39: 59    19  ( -8)