IV. TŘÍDA - skupina A, B 19.(15.hrané) kolo 2. - 3.5.

IV. TŘÍDA  - skupina  A

FAVORITÉ ROZDÁVALI BODY I DOMA

Je až neuvěřitelné jaké výsledky na jaře  přinesla první čtyři kola skupina A IV.třídy.   Favorité propadají a bodují týme od kterých by se to čekalo nejméně. K těm příjemným překvapením patří bezesporu  se ziskem deseti bodů Zavlekov  a osmibodové  Ježovy. Mezi výsledkové propadáky lze na prvním místě zařadit po podzimu vedoucí Strážov B. Získat pouhé dva body ze třech zápasů , to by na postup stačit v žádném případě nemuselo. Zájemců je sice několik, ale jejich bodové zisku tomu vůbec neodpovídají !

Ježovy  -   Plánice 3 : 0 .

Poločas: 2 : 0. Branky: 24. Novák Richard, 28. Tampa Tomáš, 82. Pflug Ladislav; ŽK: 1:3; ČK: 0:1 . Diváků: 40.

Spůle-Křenice  3 : 4 .

Hosté trestali hrubé chyby domácí obrany a zaslouženě vedli již 4:0. Domácí oživila až první střelená branka v 73. minutě z pokutového kopu, po které ještě Jiří Nový výsledek zdramatizoval dvěma brankami.

Poločas : 0:2. Branky : 73.Bezdíček Marcel, 75. a 88. Nový Jiří Branky-hoste : 11. Rejthar Vlastimil, 40.a 58. Paleček Jaroslav, 54.Roneš Pavel. Rozhodčí : Bureš Michal. Diváků: 30. ŽK : 2:2.

Strážov B – Dlažov    0 : 0.

Domácí zklamali svým výkonem stovku diváků, kteří  jen kroutili nevěřícně hlavami ,co dokáží domácí neproměnit a navíc se ještě  neumět prosadit při více než půlhodinové přesilovce , kdy hosté dohrávali o devíti.

Poločas: 0 : 0. Rozhodčí: Habada ; Diváků 100. ŽK 3 : 0. ČK 0 : 2 (58.min. Mildner J. a Mildner R.)

Vrhaveč B – Zavlekov   1 : 2.

V prvním poločase byli hosté jednoznačně lepší a vypracovali si  vedení, které si  již do konce zápasu nenechali vzít.  Závěr zápasu patřil domácím, ale na srovnání skóre to nestačilo.

Poločas: 1 : 2. Branky: 36. Vejskal  T. – 13. Jiříček, 21. Frous Jan. Rozhodčí: Bína. ŽK : 4:1. Diváků: 60.

Bezděkov  B – Měčín B   7 : 0 .

V klání dvou rezerv  se domácím  podařilo vrátit soupeři  podzimní prohru z Měčína 3:2 i s úroky.

Poločas:  2 : 0. Branky : 22. Bohatý Martin, 28. Müller Jan,  55. a 60. Zhvakin Aleksandr , 61. Ouda Jan , 80. Hlaváček Martin, 85. Jelínek Pavel,; Rozhodčí: Husník; ŽK: 2:0. Diváků: 50.

1.  Vrhaveč B         14   7   4   3   23: 20    25 (  1)

2.  Strážov  B        13   7   3   3   30:  8    24 (  6)

3.  Plánice           14   7   3   4   25: 22    24 (  6)

4.  Běšiny            13   6   3   4   31: 15    21 (  0)

5.  Ježovy            14   6   3   5   32: 26    21 (  0)

6.  Bezděkov  B       13   5   3   5   30: 24    18 (  0)

7.  Dlažov            14   5   3   6   25: 28    18 ( -3)

8.  Měčín   B         14   5   2   7   19: 34    17 ( -7)

9.  Zavlekov          14   4   4   6   32: 30    16 ( -2)

10.  Spůle             13   4   1   8   19: 36    13 ( -8)

11.  Křenice           14   4   1   9   31: 54    13 ( -8)

IV. TŘÍDA  - skupina  B

SOBĚŠICE SE DOČKALY PRVNÍ VÝHRY

V titulku nejdeš o chybu . Skutečně Soběšice v tomto ročníku poprvé vyhrály. Nebyla  to výhra za kterou by získal tento tým tři body, ale alespoň vyhraný druhý poločas by mohlo pro něj být základem blýskání se na lepší časy

Soběšice  -   Svéradice B    1: 3 .

Domácí se v tomto zápase drželi . V prvním poločase byli sice lepší hosté, ale  po přestávce hru vyrovnali  a s přibývajícím časem  dokonce svého soupeře přehrávali.. Čestný úspěch vstřelili v 79.minutě  kdy po vypracování gólové šance Vaňkem doklepával do prázdné branky Kučera.

Poločas:  1 : 3. Branky: 79. Kučera David -   19. a 45. Svoboda Jan st.  , 26.  Bartoška M.; Rozhodčí: Kurc . Diváků: 40.

Milčice  -  Hrádek B   3: 1 .

V Milicích se hrál kvalitní duel se šťastnějším koncem pro domácí, kteří si tak před dalším kolem kdy mají volno upevnili vedení v tabulce.

Poločas:  1 : 1. Branky: 17. Kříž Zdeněk, 71. Jára Zdeněk,  73. Majorszký Jan -  30. Vinický Pavel; Rozhodčí: Koura;  ŽK: 3:4. Diváků: 80.

Pačejov B -  Kašperské Hory 2 : 1 .

Za krásného slunečného počasí se kvalitním trávníku hrál velmi dobrý fotbal. Domácí byli po většinu zápasu lepším týmem, ale všechny šance, které si vytvořili,  zůstaly  nevyužité. Hosté s několika talentovanými dorostenci v sestavě spoléhali hlavně na brejky, nebezpečný byl hlavně mladý Roman Pestúh, který několikrát domácím zadákům zamotal hlavu. Obraz hry se nezměnil ani ve druhém poločasu. Skóre se poprvé změnilo až v 68.minutě, kdy hosté šikovně rozehráli trestný kop z rohu pokutového území a Dolhý přízemní umístěnou střelou dostal Kašperské Hory do vedení. Domácí poté svůj tlak dokázali ještě vystupňovat a v 80.minutě po chybě hostujícího brankáře Ondra Němec z trestného kopu vyrovnal. Jeho centrovaný míč k překvapení všech zapadl do sítě. Když už se zdálo, že se soupeři rozejdou smírně, rozhodl v nastaveném čase Milan Rohlíček tvrdou střelou k tyči z hranice pokutového území o tom že všechny body zůstanou doma. Vítězství domácích vzhledem k průběhu utkání bylo zasloužené. Zápas s přehledem řídil rozhodčí Abraham ze Sušice.

Poločas:  0 : 0. Rozhodčí: Abraham. . Diváků 80. ŽK: 0:3. Branky: 80. Němec, 90+2 Rohlíček – 68. Dolhý.

Zichovice B    -  Velký Bor 1: 1 .

Zápas velmi dobré úrovně  probíhal za značného zájmu diváků  Hosté vedli od 10.minutě gólem z penalty kterou proměnil Lukeš.  O výsledek se  bojovalo doslova do poslední minuty , když v té poslední domácí zachraňovali  bod  Benešovou brankou.

Branky: 90. Beneš – 26. Lukeš Martin; Rozhodčí: Petržilka J.; ŽK: 1:1 . Diváků:  200.

Nezamyslice B -  Hartmanice  0 : 10 .

Podzimní vítěz soutěže odčinil  svůj  dosavadní bezbodový vstup do jarní sezóny přesvědčivým dvouciferným výsledkem , když se střelecky prosadil  pěti góly nejlepší střelec soutěže  Petr Sládek.

Poločas: 0 : 3. Branky: Sládek Petr 5, Hasenöhrl Petr 2, Lorenc M., Matoušek Rudolf, Drha Marek; ŽK: 0:1. Diváků: 40.

1.  Milčice           14   9   3   2   28: 14    30 (  9)

2.  Hartmanice        13   9   0   4   44: 19    27 (  9)

3.  Pačejov  B        14   8   1   5   37: 17    25 (  4)

4.  Kašp. Hory        14   7   2   5   30: 14    23 (  2)

5.  Svéradice B       14   7   2   5   34: 22    23 ( -1)

6.  Velký Bor         14   7   1   6   36: 20    22 (  4)

7.  Rabí              13   7   1   5   26: 28    22 (  1)

8.  Hrádek   B        13   6   3   4   35: 21    21 (  3)

9.  Zichovice  B      14   3   5   6   20: 24    14 ( -7)

10.  Nezamyslice B     14   1   3  10   15: 70     6 (-15)