KPD (starší , mladší) , KSD – skupina A 20.(23.) kolo 2. - 3.5.

KRAJSKÝ PŘEBOR   DOROSTU

SUŠICKÝ MLADŠÍ DOROST SE PROSADIL I S LÍDREM TABULKY

V sobotu doma hostila Sušice  v dalším kole krajského přeboru dorosty ldíra tabulky Slávie Vejprnice. Starší dorost hostů z Vejprnic  potvrdil svojí dominantní roli v tomto ročníku  a tak trochu symbolicky do sítě   domácích v tomto zápase vstřelil již stou branku tohoto ročníku .Druhé klání mladších dorostenců mělo zajímavější průběh. Hosté vedli od 32.minuty, ale domácí tým který vede tabulku této věkové kategorie přidal a strhl cennou  výhru na svojí stranu.

STARŠÍ   DOROST

,

» Aktuální výsledky

TJ Sušice - Slavia Vejprnice  0 : 4

Hosté byli po celé utkání lepší ve všech směrech. I tak mohli domácí v prvním poločase dvakrát skórovat po Rychlých útocích. Ty nakonec ubránili až na brankové čáře. Hosté ze svých mnoha šancí proměnili v prvním poločase  jen jednu. Ve druhé půli  již navyšovali skóre po špatných rozehrávkách sušických hráčů pouze hosté.

Poločas : 0  :  1. Diváků: 40.

Sestava Sušice : Ludvar, Kodýdek, Bešta, Mataše, Goby, Franěk (46 Tuček), Chmelík ( Jech 80´), Šablatura, Fusch, Pohořal ( 68 Mužík)

1.  Vejprnice         20  17   1   2  101: 17    52 ( 22)

2.  Prazdroj Plzeň    21  14   3   4   75: 26    45 (  9)

3.  Doubravka         21  12   5   4   58: 34    41 ( 14)

4.  Sušice            21   9   2  10   36: 43    29 (-10)

5.  Smíchov Plzeň     21   8   1  12   43: 83    25 ( -8)

6.  Košutka           21   6   0  15   33: 76    18 ( -9)

7.  Přeštice          21   5   2  14   36: 66    17 ( -7)

8.  Horní Bříza       20   3   4  13   25: 62    13 (-20)

MLADŠÍ  DOROST

TJ Sušice - Slavia Vejprnice  3 : 1        !!!!!

Ze začátku bylo utkání vyrovnané bez šancí na jedné i druhé straně. Postupem času byli nepatrně ve středu hřiště aktivnější hosté. A podařilo se jim i vstřelit krásnou branku z 25 metrů. Ani na začátku druhé půle se nic nezměnilo. Obrátka utkání přišla až po trestném kopu z 22 metrů, kdy prudkou střelu Martina Kalného, brankář hostí vyrazil jen před sebe a dorážkou srovnal skóre Mužík. O 8 min později se domácím povedla nejkrásnější akce utkání. Brejk založil sušický brankář Karel Gill a přes rychlé přihrávky středem hřiště našel přesným centrem Chudý Matějku a ten dal hlavou vedoucí branku domácích. Hosté pak přidali a po faulu na hostujícího útočníka byl vyloučen Martin Kalný a také hráč soupeře za oplácení. Utkání rozhodli domácí ve svůj prospěch po rychlém brejku Vargy. Ten byl v úniku faulován ze zadu. Hostující hráč dostal červenou kartu a také další hráč soupeře za vražení do sušického hráče. Nařízenou penaltu s přehledem proměnil Chudý. Utkání bylo velmi kvalitní, rychlé a bojovné, hosté pomohli domácím svou nedisciplinovaností ke konci utkání.

Poločas : 0  :  1. Branky: 59. Mužík , 67. Matějka , 77. Chudý 77, hosté  vedli gólem ze 32.minuty. Diváků 40. ČK:  1 : 3.

1.  Sušice            21  15   4   2   59: 17    49 ( 10)

2.  Doubravka         21  14   4   3   74: 21    46 ( 19)

3.  Vejprnice         20  12   6   2   72: 16    42 ( 12)

4.  Prazdroj  Plzeň   21  12   3   6   62: 34    39 (  3)

5.  Přeštice          21   8   2  11   41: 40    26 (  2)

6.  Smíchov Plzeň     21   4   5  12   24: 56    17 (-16)

7.  Košutka           21   4   1  16   15: 69    13 (-14)

8.  Horní Bříza       20   1   1  18   17:111     4 (-29)

SPOLEČNÁ TABULKA  :   STARŠÍ - MLADŠÍ

1.  Vejprnice         40  29   7   4  173: 33    94 ( 34)

2.  Doubravka         42  26   9   7  132: 55    87 ( 33)

3.  Prazdroj  Plzeň   42  26   6  10  137: 60    84 ( 12)

4.  Sušice            42  24   6  12   95: 60    78 (  0)

5.  Přeštice          42  13   4  25   77:106    43 ( -5)

6.  Smíchov Plzeň     42  12   6  24   67:139    42 (-24)

7.  Košutka           42  10   1  31   48:145    31 (-23)

8.  Horní Bříza       40   4   5  31   42:173    17 (-49)

KRAJSKÁ  SOUTĚŽ  DOROSTU -  skupina  A

V DERBY  SE DOČKAL MĚČÍN PRVNÍHO JARNÍHO VÍTĚZSTVÍ

Na podzim úspěšný Měčín , který se v krajské soutěži vyhoupl až na druhé místo naopak na jaře je kouzla zbavený. Dosud pouze dvakrát na jaře bodoval po dělbě bodů doma s Nýřany a venku v Lubech. Až v derby  hraném v Hrádku si prosadil a připsal si na své konto první letošní výhru. Z dalších zástupů v krajské soutěži z Pošumaví uspěl bodově pouze Pačejov v domácím prostředí a prodloužil tak svojí jatní vítěznou sérii doma na pět zápasů v řadě a to vše při úctyhodném skóre 27:7.

Pačejov   -   Blovice  5 : 2 .

Tomáš Cihlář.

V prvním poločase se hrálo prakticky na jednu branku a domácí soupeře přehrávali ve všech směrech. Brzy během jedné minuty skóroval Forman a Soukup a tíž hráči se poté trefili ještě jednou. Hlavně druhá branka Míšy Formana byla skutečnou fotbalovou lahůdkou. Po nevídaném sólu a několika kličkách posadil na zem dva obránce i brankáře a s míčem takřka došel do prázdné branky. Hosté korigovali v poslední minutě gólem do šatny Matouškem. Když v druhém poločase snížil Šefl na 4 : 2, zdálo se, že se utkání ještě zdramatizuje. To však domácí rezolutně odmítli a střídající Veselý pojistil vítězství, které mohl vzápětí ještě zvýraznit domácí kapitán Cihlář, ale neproměnil pokutový kop.

Poločas: 4 : 1. Rozhodčí Vokáč, 50 diváků, ŽK 1 : 1. Branky za domácí:  Forman  M. 2 , Soukup  2, Veselý -   Matoušek, Štefl.

Postřekov – Luby   3 : 0 .

Poločas: 0 : 0.

Hrádek – Měčín  2 : 4.

Poločas: 2 : 2.

1.  Postřekov         21  19   1   1  112: 23    58 ( 25)

2.  Nýřany            21  14   3   4   56: 36    45 ( 15)

3.  Holýšov           21  12   2   7   50: 28    38 (  8)

4.  Koloveč           21  11   3   7   57: 39    36 (  6)

5.  Blovice           22  11   2   9   55: 61    35 (  2)

6.  Mrákov            21  10   4   7   55: 44    34 (  1)