OP a OS ŽÁKŮ - JARO 2009 6.(3.) kolo 2. - 3.5.

OKRESNÍ PŘEBOR   ŽÁKŮ

PŘEKVAPIVÁ PROHRA MOCHTÍNA

Překvapením 4.kola  finálové části okresního přeboru žáků je překvapivá prohra  Sokola Mochtín na domácím hřišti od Sokola Měčín.  Po tomto kole je jediným týmem s plným bodovým ziskem  na čele tabulky Sokol Plánice.

Mochtín-Měčín  : 0 : 3

Stanislav Bejvl

Vyrovnané utkání,kdy hostům patřil první poločas a neproměnili několik gólovek.Ve 12 min. po rohu a nedůsledném odkopu domácích skóroval hostující Duchek.Domácí měli několik příležitostí,ale nedokázali dát gól ani z půl metru.Do šaten se šlo za stavu 0:1.Druhý poločas patřil jasně domácím,kteří soupeře drželi 30 minut na jeho půlce.bohužel nedokázali svůj tlak proměnit v branku a tak v závěru zápasu přišel trest v podobě dvou branek v posledních třech minutách do domácí svatyně.

Poločas : 0:1. Branky : 12. Duchek Jan,67.Klíma Jan,70.Šindelář Radek

Rozhodčí : Šafránek Jan.  Diváků: 40.

Velhartice - Nalžovské Hory 0 : 2 .

Petr Pavlík

Domácí se sami připravili o body, když nedokázali proměnit ani jednu z mnoha svých šancí a hosté, hrající o deseti, je za to dokázali dvakráte potrestat. Obě branky padly před koncem poločasů.

Poločas: 0 : 1.Branky: Bouzek P., Nováček T.  Rozhodčí : Dykalov. Diváků: 10. ŽK: 1 : 0.

Plánice – Chanovice     4 : 2 .

Adolf Hanousek

Po jednoznačném prvním poločase kdy domácí mohli utkání zkrášlit větším počtem branek a předváděli velice technickou zralost fotbalu a pěkné góly zaspali začátek i konec druhé půle nechali soupeře proměnit dvě šance střelami z dálky a málem si zkomplikovali pozici favorita soutěže. Jinak velice slušné utkání z obou stran bez napomenutí a karet.

Poločas:  3 : 0. Branky: 16 a 48. Plánička Lukáš, 24 . Opl Vojtěch, 32 . Pakosta Lukáš; 47 a 59 . Klásek Jakub.  Diváků 20.

1.  Plánice            4   4   0   0   11:  4    12 (  3)

2.  Mochtín            4   3   0   1    8:  5     9 (  3)

3.  Měčín              4   2   0   2    6:  7     6 (  3)

4.  Nalž. Hory         4   2   0   2    5:  6     6 (  0)

5.  Velhartice         4   1   0   3    4:  6     3 ( -3)

6.  Chanovice          4   0   0   4    4: 10     0 ( -6)

OKRESNÍ SOUTĚŽ  ŽÁKŮ

BOLEŠINY POTRÁPILY FAVORITA

Žáci SK Bolešiny jsou  zatím v tabulce  bez bodového zisku . Přesto na hřišti favorita v Malém Boru domácí řádně potrápili , když vedli po poločase 0:1 a přestože nakonec prohráli zanechali zde velmi dobrý dojem.

Dl.Ves – Strážov  2 : 1

V prvním poločase byli hosté zaskočeni v sobotních soubojích s některými postavou většími protihráči a prohrávali po dvou  slepených, nenápadných střelách domácích  prohrávali 2 : 0. Ve 23.minutě  první střelu  domácích stihl brankář Strážova Kiesenbauer  jen vyrazit a na dorážku šikovného křídla domácích Pavla Švece  už neměl nárok. Druhá branka padla ve 25.minutě , kdy střela Jana Snopka prošla křížem až ke vzdálenější tyči.

Po domluvě v poločasové přestávce se hosté  o hodně zlepšili a dostávali se častěji k brance domácích. Po jednom z faulů v pokutovém území snížil kapitán Aleš Presl na 2 : 1 a k vyrovnání skóre jsme neměli daleko. Bohužel si už žádná střela do sítě domácích cestu nenašla.

Trenér hostů Petr Presl : „ Kluci hlavně za nebojácný a bojovný výkon ve druhé části utkání zaslouží mou pochvalu a myslím že udělali radost i sami sobě. Velice dobrý výkon předvedl šikovný Petr Kutný a také celá obranná řada.“

Poločas . 2 : 0. Branky: 23. Švec Pavel, 25. Snopek Jan -60. Presl Aleš (PK). Rozhodčí : Abraham Josef. Diváků: 30.

Sestava Strážova : Kiesenbauer, Presl , Madera, Hudský, Novák, Kutný, Kalivodová K., Kalivoda J., Heidenreich, Adamec, Soušek, Charvát,  Maršálek,  Karas, Muchka,Truneček

Janovice    -   Švihov     5 : 1 .

Poločas: 1 : 1. Branky: Hofman Jiří 2, Šveňha Patrik, Šveňha Petr, Kotlan Daniel - Štengl Tomáš; Rozhodčí: Jarka. Diváků. 20.

Malý Bor – Bolešiny   3 : 1.

Faltys

Utkání dvou rozdílných poločasů, ve kterém domácí první poločas prospali a odměnou jim bylo poločasové skóre 0 :1, když za hosty z Blešin skórovala ve 13. minutě Šárka Valešová. Do druhého poločasu nastoupili domácí s daleko větším nasazením a s přibývajícími minutami se stávali pány na hřišti. Smrtící úder dostali hosté v rozmezí 53. - 58. minuty, kdy Maloborští dokázali otočit skóre z 0 : 1 na 3 : 1, když za domácí rozvlnil síť v 53. minutě Venca Petřík a další dvě branky přidal v 55. a 58. Fanda Metlička, jenž se konečně prosadil po dlouhém střeleckém půstu.

Poločas: 0 : 1.Branky : 53. Václav Petřík, 55. a 58. František Metlička - - 13. Šárka Valešová.Rozhodčí : Cihlář Jan. Diváků: 50. ŽK: 0:2.

Sestava domácích: Petržílka, Vávra, Polena, Martínek, Semsei, Melka, Petřík, Hlaváč, Petranová, Sládek, Metlička. Střídali: Stratorski Tomáš, Faltysová, Stratorski Pavel.

Zichovice  -  Hartmanice    1: 2 .

Poločas: 0 : 1. Branky: 64. Pena Miroslav –19. Šimek Michal, 45. Kolář Pavel,; Rozhodčí: Kurc; ŽK: 0:1; ČK: 0:1. Diváků: 60.

1.  Malý Bor           3   3   0   0    7:  3     9 (  3)

2.  Janovice           2   2   0   0   10:  1     6 (  3)

3.  Hartmanice         3   2   0   1    8:  4     6 (  3)

4.  Dlouhá Ves         2   2   0   0    5:  1     6 (  0)

5.  Myslív             2   1   0   1    2:  5     3 (  0)

6.  Švihov             3   1   0   2    5:  9     3 (  0)

7.  Strážov            3   1   0   2    3:  8     3 ( -3)

8.  Zichovice          3   0   0   3    4:  7     0 ( -3)

9.  Bolešiny           3   0   0   3    1:  7     0 ( -3)