OP a OS přípravka STARŠÍ ; přípravka MLADŠÍ 6.(8.) kolo 2. - 3.5.

OKRESNÍ PŘEBOR   PŘÍPRAVKA STARŠÍ

V SUŠICI SE SCHYLOVALO K PŘEKVAPENÍ

K velkému překvapení se schylovalo na hřišti v Sušici, kde stále se lepšící domácí mladíčci ještě pět minut před závěrečným hvizdem rozhodčího vedli nad vysoce favorizovanými Horažďovicemi 3:2.  I bod je však úspěchem a povzbuzením do dalších bojů.

TJ Sušice "B" – Horažďovice  3 : 3.

Poločas : 2:2. Branky:  4. a 33. Skrbek  M.,  16. Jána F. -  8.,25.,45. Motl J.. Rozhodčí: Bošek. ŽK : 2:0. Diváků: 50

Sestava Sušice: Kožmín F., Svoboda F., Harant Z., Bernátek D., Jána F., Homolka L., Miškovič F., Brabec J.,  Kutil J., Černý A., Skrbek M., Gerčák J., Dryk J.

Nýrsko – Sušice   4 : 1.

Josef Juraši

V úvodu zápasu se obě mužstva spíše poznávala a až po hlavičce F.Vacovského a hrubé chybě brankáře hostí se domácí ujali vedení.Druhá branka zápasu padla po kombinaci téměř všech hráčů Nýrska a následné střele J.Čaneckého, která se odrazila od obránce hostí do vlastní sítě.Ve 2 pol.hosté přidali na bojovnosti a hra se vyrovnala.Kapitán domácích F.Vacovský zvýšil na 3:0,ale za okamžik snížil krásnou střelou hostující J.Jurga na 3:1.Ke konci zápasu domácí zatlačili soupeře na jeho polovinu a po pěkné akci vedené po pravé straně završil svůj hattrick F.Vacovský na konečných 4:1.

Poločas : 2 : 0. Branky : 3 Vacovský F.,Čanecký J.- Jurga J. Rozhodčí: Diviš. Diváků: 70.

Mochtín Klatovy A  0 : 8 .

Poločas: 0 : 3. Branky: Schleis 4, Fiala Josef 2, Zedek Jan, Sojka Jindřich; Rozhodčí: Šot K. Diváků 60.

1.  Nýrsko             4   4   0   0   27:  1    12 (  6)

2.  Horažďovice        4   2   2   0   15:  9     8 (  2)

3.  Klatovy  A         4   2   1   1   15:  6     7 (  4)

4.  Sušice A           4   2   0   2   14: 14     6 (  0)

5.  Sušice B           4   0   1   3    5: 23     1 ( -8)

6.  Mochtín            4   0   0   4    4: 27     0 ( -6)

OKRESNÍ SOUTĚŽ  PŘÍPRAVKA STARŠÍ

SKUPINA   „ A“

V LUBECH SE HRÁLO O PRVNÍ MÍSTO

Ve 4.kole skupiny A starších přípravek  šlo v Lubech o přímý souboj dvou dosud naplno bodujících týmů ve kterém se hrálo první místo v tabulce. Toto klání skončilo těsnou výhrou domácích . Na svoje první body stále čeká hráčský potěr Dukly Janovice.

Luby  -  Klatovy B     2 : 1 .

Poločas: 1 : 0. Branky: Pivoňka Michal, Hosnedl Adam - Marek Michal. Rozhodčí: Habada. Diváků: 40.

Bolešiny Janovice 1: 0 .

Poločas: 1 : 0. Branky: Javorský Tomáš; Rozhodčí: Simbartl . Diváků: 40.

Měčín   -   Švihov 4: 0     .

Poločas: 1 : 0. Branky: Jareš, Žižka Jan, Drulyak Olech, Benda Josef; Rozhodčí: Habada . Diváků: 60.

1.  Luby               4   4   0   0   20:  4    12 (  6)

2.  Klatovy  B         4   3   0   1    9:  4     9 (  6)

3.  Měčín              4   2   0   2    9:  8     6 ( -3)

4.  Bolešiny           4   2   0   2    5:  7     6 (  0)

5.  Švihov             4   1   0   3    4: 12     3 ( -3)

6.  Janovice           4   0   0   4    0: 12     0 ( -6)

SKUPINA   „ B“

UHLÍDALI  KANONÝRA  ŠATRU

Mezi obávané hráče pro ostatní týmy je šikovný  , fyzicky a rychlostně vybavený talent z Nezamyslic Pavel Šatra. Toho si byli vědomi i v N.Horách a podařilo se jim tohoto kanonýra uhlídat, ale přesto jednou mu ve skórování nezabránili.

Dlouhá Ves-Žel.Ruda  0 : 5.

Josef  Krůs

Zápas s převahou hostujícího družstva.U domácích chyběli 4 hráči ze základní sestavy.

Poločas : 0:3. Branky : 5. 22.Jirzák Jan, 20., 41. Hájek Lukáš, 46. Háva Jiří . Rozhodčí: Kurc. Diváků: 60.

Nalž. Hory  - Nezamyslice   2 : 1 .

Poločas:  2 : 0. Branky: Buchta Michael, Hudlička Lukáš - Šatra Pavel. Rozhodčí:  Holeček. Diváků: 40.

Chanovice - volno

1.  Chanovice          3   3   0   0   15:  2     9 (  0)

2.  Nalž. Hory         3   2   1   0    7:  4     7 (  1)

3.  Železná Ruda       3   1   1   1    8: 11     4 (  4)

4.  Nezamyslice        3   1   0   2   13:  6     3 (  0)

5.  Dlouhá Ves         4   0   0   4    0: 20     0 ( -6)

OKRESNÍ PŘEBOR   PŘÍPRAVKA  MLADŠÍ

NÝRSKO MOHLO ODPOČÍVAT V KLIDU

Přestože mělo v tomto kole mladších přípravek vedoucí Nýrsko volno, mohlo v klidu odpočívat , neboť jeho  suverénní náskok  je prakticky natolik bezpečný, že již mohou myslet bezu ohledu na další výsledky myslet na účast krajském finále , kde se střetnou s přeborníky okresů o postup do  celostátní finále kde hráli i v minulém roce.

TJ Sušice - Klatovy "A"  2 : 2.

Poločas : 0:2. Branky : 35. Trš, 46. Holeček - 10. Baselides, 15. Šesták. Rozhodčí : Abraham Josef. Diváků: 30.

Mochtín   - Luby    6 : 2 .

Poločas: 4 : 2. Branky: Mužík Radek 4, Koranda Michal 2 - Malát Sebastien 2; Rozhodčí: Šot K. Diváků: 40.

Horažďovice  - Klatovy B    1 : 3 .

Oslabení domácí sehráli s hosty vyrovnané utkání, ale hosté měli více štěstí v zakončení.

Poločas: 1:2. Branky: 13. Panušková Martina – 28. a 50. Barborka Matyáš, 20.  Baxa Dominik; Rozhodčí: Kulík. Diváků: 30.

Sestava Klatov: Mareš, Baxa, Babka, Bílíček, Makovec, Partyngl, Barborka, Javorský