OP a OS přípravka STARŠÍ ; přípravka MLADŠÍ 5.(14.) kolo 25. - 26.4.

» Aktuální výsledky

.

TJ Sušice"B" - TJ Sušice"A"  1 : 3

Petr Kodýdek

Poločas : 1:0. Branky : 10.Kutil Jiří - 35.Jurga Jakub, 45.Podzemský Martin, 47.Nový Jan ; Rozhodčí : Abraham Josef. Diváků: 50.

TJ Sušice"B": Kožmín, Skrbek, Harant, Bernátek, Jána, Homolka, Miškovič, Brabec, Kutil, Černý, Gerčák, Dryk

TJ Sušice"A": Novák, Hubáček, Pavelec, Nový Jakub, Pojar, Jurga, Nový Jan, Dohnal, Podzemský, Mojžešík, Pendl, Michalík

Okula Nýrsko – TJ Klatovy  4 : 0

Josef Juraši

Po úvodních dvou brankách F.Vacovského,kontroloval domácí tým průběh utkání a nepustil  o několik hráčů  oslabeného soupeře do vážnější akce.Po přestávce dvěmi pěknými fotbalovými akcemi které zakončili J.Pavlík a V.Kaas Okula pojistila svojí zaslouženou výhru.

Poločas : 2:0. Branky : 2 Vacovský Filip,Pavlík Jakub,Kaas Václav . Rozhodčí : Kalista. Diváků : 50

FK Horažďovice - Sokol Mochtín  5 : 1

Daniel Martínek

Zápas byl poměrně jasnou záležitostí favorizovaných domácích. Svůj jediný úspěch zaznamenali hosté díky proměněné penaltě.

Poločas : 3 : 0. Branky: 7.a 26. Vaněček David, 5. Motl Jiří, 21. Chmelík David, 28.Stulík Jan – 46. Pretzelmayer Jaroslav. Rozhodčí : Kulík Vladimír.Diváků: 30

Sestava domácích: Boček Jan, Stulík Jan, Martínek Tomáš, Pikeš Tomáš, Macoun Tomáš, Vaněček David, Chmelík David, Motl Jiří, Pena Adam, Valovič Lukáš.

1.  Nýrsko             3   3   0   0   23:  0     9 (  6)

2.  Horažďovice        3   2   1   0   12:  6     7 (  1)

3.  Sušice A           3   2   0   1   13: 10     6 (  0)

4.  Klatovy  A         3   1   1   1    7:  6     4 (  1)

5.  Mochtín            3   0   0   3    4: 19     0 ( -3)

6.  Sušice B           3   0   0   3    2: 20     0 ( -6)

OKRESNÍ SOUTĚŽ  PŘÍPRAVKA STARŠÍ

SKUPINA   „ A“

Bolešiny -   Klatovy   B   0 : 1.

Poločas: 0 : 0. Branky : 46. Marek. Rozhodčí: Dykalov. Diváků: 30.

Švihov – Luby  2  : 6

Poločas : 1 : 2.Branky : 3. Křepel , 45.Petrák – 24.,35. a; 48.Pivoňka, 22. Mundlová, 29. Ham. Rozhodčí:Jarka. Diváků: 50. ŽK : 1:0.

Měčín – Janovice  2 : 0.

Poločas: 1 : 0. Branky: Drulyak, Zavadil T. Rozhodčí: Husník. Diváků: 40.

1.  Luby               3   3   0   0   18:  3     9 (  6)

2.  Klatovy  B         3   3   0   0    8:  2     9 (  6)

3.  Měčín              3   1   0   2    5:  8     3 ( -3)

4.  Bolešiny           3   1   0   2    4:  7     3 (  0)

5.  Švihov             3   1   0   2    4:  8     3 ( -3)

6.  Janovice           3   0   0   3    0: 11     0 ( -6)

SKUPINA   „ B“

Nalžovské Hory – Železná Ruda   3 : 3 .

Poločas: 3 : 1. Branky: 6. a 12. Buchta Michael, 22. Kodýtek Petr – 17. a 27. Hána Jiří, 50. Novotný Vojtěch. Rozhodčí: laik. Diváků: 20.

Chanovice Dlouhá Ves 3: 0 .

Poločas: 1 : 0. Branky: Polena Filip 2, Hájek Marek; Rozhodčí: Bošek . Diváků: 40.

1.  Chanovice          3   3   0   0   15:  2     9 (  0)

2.  Nalž. Hory         2   1   1   0    5:  3     4 (  1)

3.  Nezamyslice        2   1   0   1   12:  4     3 (  0)

4.  Železná Ruda       2   0   1   1    3: 11     1 (  1)

5.  Dlouhá Ves         3   0   0   3    0: 15     0 ( -3)

OKRESNÍ PŘEBOR   PŘÍPRAVKA  MLADŠÍ

.

Klatovy B – Sušice    3 : 0 .

Václav Kopřiva

Trvalá převaha domácích,hosté hrozili z rychlých protiútoků, ale brankář domácích Mareš všechny šance zneškodnil včetně pokutového kopu v I.poločase.

Poločas : 0:0 . Branky : Barborka 3. Rozhodčí : Pressl; Diváků. 20.

Sestava  Klatov:Mareš,Baxa,Babka,Bilíček,Makovec,Partyngl,Barborka,Javorský, Matějka,Karlík, Jiřík, Šantora

Mochtín -  Klatovy A 5: 2 .

Poločas : 1 : 1. Branky: Koranda Michal 4, Mužík Radek - Havlíček Jan, Andrík Petr; Rozhodčí: Šot K. Diváků: 40.

Luby – Nýrsko   0 : 9 .

Poločas:  0: 2 .Branky: Pavlík Jakub 4, Böhm Sebastian 3, Pukač Kristián, Vacek Adam; Rozhodčí: Husník. Diváků: 50.

1.  Nýrsko             8   8   0   0   86:  0    24 ( 12)

2.  Klatovy A          8   5   0   3   29: 21    15 (  3)

3.  Luby               8   4   0   4   16: 28    12 (  0)

4.  Horažďovice        7   3   1   3   19:  5    10 (  1)

5.  Mochtín            8   3   1   4   21: 44    10 ( -2)

6.  Klatovy B          8   2   0   6   12: 59     6 ( -9)

7.  Sušice             7   1   0   6   14: 40     3 ( -6)