OP a OS ŽÁKŮ - JARO 2009 5.(1.) kolo 25. - 26.4.

OKRESNÍ PŘEBOR   ŽÁKŮ

.

ARBO Velhartice - TJ Měčín  3 : 1

Petr Pavlík

Po fotbalově ne moc pěkném a bezbrankovém prvním poločase se diváci nakonec dočkali ve druhé půli. Obraz hry se moc nezměnil a oba týmy spíše nakopávaly než aby se pokusily lépe kombinovat. Nakonec byli šťastnější domácí, kteří po krásné akci a přesné přihrávce Hofmana dali na 1:0. Střelcem byl Martin Cába, který po své první ráně mimo zamířil tentokrát dobře. Druhá branka padla po samostatné akci Jirky Hofmana, když tvrdou ranou překonal golmana hostí podruhé 2:0. Domácí si pak dovolili špatnou rozehrávku na své půlce a hosté toho využili. První střelu kryl parádním zákrokem Tomáš Kupka, ale na dorážku již nedosáhl 2:1.Uklidnění pro domácí zajistil v poslední minutě Honza Suk, který po přesné přihrávce od Jirky Hofmana dal na konečných 3:1.

Poločas : 0:0. Branky : 53. Cába, 62.Hofman, 70. Suk´- 8. Šindelář. Rozhodčí: Abraham. Diváků: 20.

Plánice  -  Nalž. Hory 2: 1

Zasloužená výhra jednoho z favoritů přeboru , když hosté korigovali  výsledek čestným gólem v nastaveném čase.

Poločas: 1 : 0.  Branky: 34. Plánička Lukáš, 57. Hanousek Adolf – 74. Kodýtek Miroslav; Rozhodčí: Vondráček. Diváků: 30

Chanovice – Mochtín    1 : 3

Poločas:   0 : 2. Branky: 43.Soukup Petr – 13. Rubáš Jakub, 23. Bejvl Jakub, 52. Smolík Zbyněk. Diváků: 30. Rozhodčí : laik.

1.  Mochtín            3   3   0   0    8:  2     9 (  6)

2.  Plánice            3   3   0   0    7:  2     9 (  3)

3.  Velhartice         3   1   0   2    4:  4     3 (  0)

4.  Nalž. Hory         3   1   0   2    3:  6     3 ( -3)

5.  Měčín              3   1   0   2    3:  7     3 (  0)

6.  Chanovice          3   0   0   3    2:  6     0 ( -6)

OKRESNÍ SOUTĚŽ  ŽÁKŮ

FC Švihov - TJ Žichovice  3 : 2

Václav Pavelec

Domácí tým byl ve vyrovnaném utkání nakonec tím šťastnějším a získal své první jarní body.

Poločas : 1 : 1. Branky : 10´. Voráček David,  60. Štengl Tomáš, 70.vlastní – 20. Špaňo Josef;61. vlastní.Rozhodčí : Bureš Michal. Diváků: 20. ŽK: 0:2.

SK Bolešiny – Sokol Myslív   0 : 1

Domácí i ve druhém zápase neuspěli . Pro hosty byla tato výhra jejich první od té kdy vstoupili v tomto ročníku jako nováčkové do okresní soutěže.

Poločas : 0 : Branky : 41. Laně Erik.Rozhodčí : Veverka. Diváků : 50.

Strážov -   Janovice    0 : 5

Dukla přestože nastoupila na hřišti ve Strážově pouze s deseti hráči  prokázala svojí herní i fyzickou vyspělost . Od začátku diktovala  způsob hry ,   byla efektivní  v zakončení a ještě další vytvořené příležitosti z její strany zůstaly nevyužity.

Poločas : 0 : 2. Branky :  12. ,20. Kotlan,  41. Gardoň , 58. a 60. Šveňha. ŽK: 1:1. Rozhočí: Pressl, Diváků: 50.

Hartmanice  -  Malý Bor 1: 2

Favorizovaným hostům se podařilo otočit výsledek až po přestávce  které zařídil dvěma góly Milan Hlaváč.

Poločas : 1 : 0. Branky: 21. Šimek Michal    - 40. a 51. Hlaváč Milan . Diváků: 50. Rozhodčí : Abraham.

1.  Malý Bor           2   2   0   0    4:  2     6 (  3)

2.  Janovice           1   1   0   0    5:  0     3 (  3)

3.  Hartmanice         2   1   0   1    6:  3     3 (  0)

4.  Dlouhá Ves         1   1   0   0    3:  0     3 (  0)

5.  Švihov             2   1   0   1    4:  4     3 (  0)

6.  Myslív             2   1   0   1    2:  5     3 (  0)

7.  Strážov            2   1   0   1    2:  6     3 ( -3)

8.  Zichovice          2   0   0   2    3:  5     0 (  0)

9.  Bolešiny           2   0   0   2    0:  4     0 ( -3)