KPD (starší , mladší) , KSD – skupina A 19.(22.) kolo 25. - 26.4.

KRAJSKÝ PŘEBOR   DOROSTU

» Aktuální výsledky

LÍDR TABULKY NA BRANKU ČEKAL MARNĚ

Do úvodu komentáře k dalšímu kolu krajského přeboru dorostu   se nejvíce hodí výňatek z komentáře k utkání mladších dorostenců TJ Sušice kteří jsou na prvním místě v kraji ve své věkové kategorii . Citujeme z komentáře který zaslal Petr Kodýdek: „Někdy se hrají utkání, ve kterých moc chcete, ale není vám souzeno. Přesně takové odehráli domácí mladší dorostenci, kterým nechyběla snaha, fotbalovost, gólovky, ale to nejdůležitější ano. Ale ani hosté nehráli vůbec špatně a zanechali v Sušici výborný dojem. Můžeme jen doufat, že góly si nechali střelci v barvách Sušice na příští týden, kdy se bude hrát s Vejprnicemi o první místo tabulky.“

STARŠÍ   DOROST

TJ Sušice - Smíchov Plzeň   4:1

Petr Kodýdek

Sušičtí se rychle dostali do dvougólového vedení po trefách Tomáše Fusche a Petra Pohořala a měli i další příležitosti. Ovšem ve 38. min. se po rychlém protiútoku kopala penalta na branku domácích, kterou sice Honza Ludvar vyrazil, z následné dorážky již byli hosté úspěšní.

Ve druhé půli hráči Smíchova vycítili příležitost a několikrát domácím hráčům Sušice zle zatopili. Rozuzlení přinesla 75. min. hry a v ní gól z kopačky Tomáše Klímy. V závěru přidal čtvrtý gól domácích mladíků Vašek Jech.

Poločas : 2:1. Branky: 15. Tomáš Fusch, 25. Petr Pohořal, 75. Tomáš Klíma, 85. Václav Jech - 38. Jan Čech.Rozhodčí : Jiří Petržílka. Diváků: 50. ŽK:  3 : 1.

Sestava Sušice: Ludvar- Kodýdek M.,Mataše, Bešta, Goby (74.Kalný) - Mužík (46.Franěk), Šablatura, Chmelík P.,(84.Jech),Málek - Fusch, Pohořal (74.Klíma)

1.  Vejprnice         19  16   1   2   97: 17    49 ( 19)

2.  Prazdroj Plzeň    20  13   3   4   72: 26    42 (  9)

3.  Doubravka         20  11   5   4   54: 33    38 ( 11)

4.  Sušice            20   9   2   9   36: 39    29 ( -7)

5.  Smíchov Plzeň     20   7   1  12   39: 82    22 ( -8)

6.  Košutka           20   6   0  14   33: 73    18 ( -9)

7.  Přeštice          20   5   2  13   35: 62    17 ( -7)

8.  Horní Bříza       19   3   4  12   24: 58    13 (-17)

MLADŠÍ  DOROST

TJ Sušice - Smíchov Plzeň  0 : 0

Rozhodčí : Jiří Petržílka. Diváků: 50. ŽK:  2 : 2.

Sestava Sušice: Koryťák - Chudý J. Kalný, Kodýdek L., Trčan (53.Beránek) - Halas (62.Kojzar), Jech, Králík, Mužík - Matějka F., Varga (41.Klíma)

1.  Sušice            20  14   4   2   56: 16    46 ( 10)

2.  Doubravka         20  13   4   3   69: 21    43 ( 16)

3.  Vejprnice         19  12   6   1   71: 13    42 ( 12)

4.  Prazdroj  Plzeň   20  11   3   6   60: 33    36 (  3)

5.  Přeštice          20   8   2  10   39: 37    26 (  2)

6.  Smíchov Plzeň     20   3   5  12   21: 54    14 (-16)

7.  Košutka           20   4   1  15   14: 67    13 (-14)

8.  Horní Bříza       19   1   1  17   17:106     4 (-26)

SPOLEČNÁ TABULKA  :   STARŠÍ - MLADŠÍ

1.  Vejprnice         38  28   7   3  168: 30    91 ( 31)

2.  Doubravka         40  24   9   7  123: 54    81 ( 27)

3.  Prazdroj  Plzeň   40  24   6  10  132: 59    78 ( 12)

4.  Sušice            40  23   6  11   92: 55    75 (  3)

5.  Přeštice          40  13   4  23   74: 99    43 ( -5)

6.  Smíchov Plzeň     40  10   6  24   60:136    36 (-24)

7.  Košutka           40  10   1  29   47:140    31 (-23)

8.  Horní Bříza       38   4   5  29   41:164    17 (-43)

KRAJSKÁ  SOUTĚŽ  DOROSTU -  skupina  A

LUBY VYHRAJÍ DERBY KONTUMAČNĚ

Nepříjemní dilema museli řešit  funkcionáři FK Svéradice , když  se k odjezdu na zápas do Lub dostavilo pouze šest hráčů  a z tohoto důvodu  také k derby neodjeli. Zápas bude mít dohru u zeleného stolu a přinese verdikt v podobě kontumačního výsledku pro lubský Start.  To budou jediné získané body  pro Pošumaví v tomto kole. Pačejov v přímém souboji o 5.místo v tabulce bez svých opor Formana, Sládka a Kolaříka nechal body v Mrákově  ,  Měčín se vrátil s prázdnou z Kolovče  a  předposlední Hrádek nemohl vylepšit svojí pozici na konci tabulky, neboť měl v tomto kole volno .

Luby – Svéradice  :  nehráno

Utkání nebylo sehráno. Soupeř FK Svéradice se k utkání nedostavil.

Rozhodčí: Vondra Jiří

Mrákov – Pačejov  3 : 1

Zdeněk Voska

Po třech domácích utkáních jsme v dalším kole zajížděli do Mrákova. V přímém souboji o 5.místo v tabulce napovídalo, že se bude hrát vyrovnaný fotbal. Hosté přijeli bez opor Formana, Sládka a Kolaříka. Hned od prvních minut se hrál otevřený fotbal s šancemi na obou stranách. Góly začaly padat až v závěru prvního poločasu. Ve 28.minutě se trefil po chybě hostujícího brankáře Veverka a otevřel skóre zápasu. Domácím po vstřeleném gólu narostla křídla a v 31.minutě trestali chybu na obraně podruhé. K tyči se trefil Ševčík. Hostům se podařilo do poločasu snížit. V 33.minutě se po trestném kopu Cihláře nejlépe ve vápně orientoval Kába a střelou pod břevno korigoval na 2:1. Druhý poločas byl zcela pod taktovkou hostů. Domácí svou pasivitou nechávali hosty hrát a ti se snadno dostávali do zakončení. S přibývajícím časem jsme museli více otevřít hru a pokusit se vyrovnat a utrhnout alespoň cenný bod. Bohužel to nevyšlo a v 86.minutě se domácí radovali po třetí. Domácí útočník

Duffek šel sám na brankáře a na dvakrát se mu podařilo skórovat a rozhodnout o výhře domácích 3:1. Hosté v Mrákově určitě herně nezklamali, ale v koncovce máme co zlepšovat.

Poločas : 2:1. Branky : 28. Veverka Martin, 31. Ševčík Martin, 86. Duffek Tomáš - 33. Kába František. Rozhodčí : Pajma Radek. Diváků : 60. ŽK 0 : 1.

Koloveč – Měčín  2 : 1

Poločas: 1 : 1.