KPD (starší , mladší) , KSD – skupina A 18.(21.) kolo 18. - 19.4.

KRAJSKÝ PŘEBOR   DOROSTU

Z PRAZDROJE PŘIVEZLA SUŠICE TŘI BODY

Podle očekávání dopadl dvojzápas  obou sušických dorosteneckých kolektivů v Plzni s Prazdrojem. Starší dorost přestože ztrácel na domácí 13  bodů  byl velmi blízko k tomu aby druhému celku tabulky vzal doma bod . Jediné nedorozumění v sušické obraně stálo starší dorost z města na Otavě tři body.  Lídr tabulky mladšího dorostu ze Sušice po vítězství nad svými vrstevníky v dresech  Prazdroje  se zvýšil odstup bodů v tabulce  ze sedmi na deset.

STARŠÍ   DOROST

Prazdroj Plzeň - TJ Sušice 1 : 0.

Poločas : 1 : 0

První poločas byl v režii domácích a po nedorozumění sušické obrany vstřelili jedinou branku utkání. Druhý poločas  byl pro změnu v režii hostí. Svém šance však neproměnili.

Sestava Sušice : Ludvar, Kodýdek, Běšta, Goby, Mataše, Chmelík,Lašek (Mužík 70.)Šablatura, Málek, Fusch, Franěk (Varga 70.),

1.  Vejprnice         18  15   1   2   94: 17    46 ( 19)

2.  Prazdroj Plzeň    19  13   3   3   72: 23    42 (  9)

3.  Doubravka         19  11   4   4   51: 30    37 ( 13)

4.  Sušice            19   8   2   9   32: 38    26 ( -7)

5.  Smíchov Plzeň     19   7   1  11   38: 78    22 ( -8)

6.  Přeštice          19   5   1  13   32: 59    16 ( -8)

7.  Košutka           19   5   0  14   30: 72    15 ( -9)

8.  Horní Bříza       18   3   4  11   23: 55    13 (-17)

MLADŠÍ  DOROST

Prazdroj Plzeň   -   TJ Sušice   1 : 3

V úvodu utkání měli aktivitu na svých kopačkách domácí, kdy několik střel zaměstnalo hostujícího brankáře. Postupem času se hra vyrovnala a po odvráceném rohovém kopu se krásně trefil Mužík. Domácí vyrovnali 3 min po úvodu druhého pol. Hosty, tento gól probudil k větší aktivitě a po pěkných kombinačních akcí rozhodli utkání ve svůj prospěch. V závěru utkání hosté neproměnili ještě další šance.

Poločas : 0  :  1. Branky za Sušici: 31. Mužík , 50. Králík , 53. Varga.

Sestava Sušice : Gill, Kalný, Kodýdek, Chudý, Matějka, Králík, Halas ( Beránek 67´), Jech, Mužík, Varga ( Trčan 55´), Klíma.

1.  Sušice            19  14   3   2   56: 16    45 ( 12)

2.  Vejprnice         18  12   5   1   69: 11    41 ( 14)

3.  Doubravka         19  12   4   3   68: 21    40 ( 16)

4.  Prazdroj  Plzeň   19  11   2   6   58: 31    35 (  2)

5.  Přeštice          19   8   2   9   39: 36    26 (  2)

6.  Smíchov Plzeň     19   3   4  12   21: 54    13 (-17)

7.  Košutka           19   3   1  15   11: 66    10 (-14)

8.  Horní Bříza       18   1   1  16   16:103     4 (-26)

SPOLEČNÁ TABULKA  :   STARŠÍ - MLADŠÍ

1.  Vejprnice         36  27   6   3  163: 28    87 ( 33)

2.  Prazdroj  Plzeň   38  24   5   9  130: 54    77 ( 11)

3.  Doubravka         38  23   8   7  119: 51    77 ( 29)

4.  Sušice            38  22   5  11   88: 54    71 (  5)

5.  Přeštice          38  13   3  22   71: 95    42 ( -6)

6.  Smíchov Plzeň     38  10   5  23   59:132    35 (-25)

7.  Košutka           38   8   1  29   41:138    25 (-23)

8.  Horní Bříza       36   4   5  27   39:158    17 (-43)

KRAJSKÁ  SOUTĚŽ  DOROSTU -  skupina  A

SVÉRADICE  OPĚT DOMA ROZDÁVALY  BODY

V 21.kole krajské soutěže dorostu  doma opět Svéradice neuspěly . V posledním domácím zápase si body za vítězství 0:4 odvezly Nýřany a v tomto kole totožným  výsledkem  vyhrál ve Svéradicích o druhý tým tabulky z Holýšova . Pošumavské derby hrané v Hrádku ve kterém Svatobor hostil Luby se stalo kořistí dorostenců hostujícího Startu.

Svéradice – Holýšov   0 : 4  .

FK Svéradice

Domácím opět měli k dispozici pouze 11 hráčů a navíc jim citelně chyběli opory Polena a Šmat. Svéradičtí mladíci začali ofenzivně a první brankovou příležitost Kandra neproměnil. To lze považovat za klíčový okamžit tohoto duelu, jelikož o chvilku později se hosté z brejkových situací dostali do dvoubrankového vedení. Na začátku druhého poločasu pohrdl další velkou šancí Sova a poté co hosté se svojí šancí naložili úspěšněji, bylo utkání prakticky rozhodnuté. Své vítězství hosté zpečetili v samotném závěru brankou z pokutového kopu.

Poločas: 0 : 2. Branky: 12.Vrba Josef, 29.Macháček Josef, 67.Gabriel Marek, 86.Vrba Josef (PK)

Rozhodčí: Bošek Petr, ŽK: 4:2, ČK: 1:0 (86.Krejčí Jan), Diváků: 50

Sestava Svéradic: Krejčí - Prokopec, Dan Vonášek, K.Jedlička, Dom.Vonášek - Sivák, Kandra, Sova, Vachuška, Chaloupka - Valach

Pačejov-Koloveč   3:1 .

Cihlář Jan

Zápas značně ovlivnilo brzké vyloučení hostujícího hráče a domácí dostali hosty pod tlak. Ten vyvrcholil ve 30.minutě, když Hlůžek obešel 4 hráče a své sólo s přehledem zakončil. O 7 minut později se z trestného kopu trefil Forman a bylo to 2:0. ve druhém poločase se hrál celkem vyrovnaný fotbal, nicméně hosté snížili z pokutového kopu na 2:1. Poté co domácí zahodili několik vyložených šancí je svou druhou trefou uklidnil Forman. V samém závěru Byl ještě po 2.ŽK vyloučen domácí Milan Sládek.

Poločas: 2 : 0. Branky : 37. 82. Forman, 30.Hlůžek -  53.Kadlec. ŽK: 3:5. ČK: 1:1. Rozhodčí:  Hlavsa

Hrádek – Luby  0 : 3.

Poločas: 0 : 1.