IV. TŘÍDA - skupina A, B 17.(13.hrané) Kolo 18. - 19.4.

IV. TŘÍDA  - skupina  A

KDYŽ SE DVA PEROU ,TŘETÍ SE SMĚJE

Již před  sobotním zápasem v Běšinech se rýsovala šance pro Plánici ,  která v případě vítězství se mohla posunout  minimálně na jeden týden na první místo. Nakonec došlo v tomto duelu na spravedlivou dělbu bodů na které  se zdálo, že vydělalo v tomto kole mající volno béčko Strážova. Bylo tomu tak pouze do neděle, kdy  šťastná výhra  doma nad Dlažovem  vynesla do  čela tabulky rezervu  Sokola Vrhaveč. Inu opět se potvrdilo pravdivé  rčení   o tom , že  když se dva perou, třetí se směje.

Běšiny – Plánice   1 : 1.

V důležitém zápase o čelo tabulky  hráli  oba soupeři velice korektně.  Kvalitní duel skončil spravedlivou dělbou bodů., když obě branky padly v prvním poločase. Domácí vedli gólem Zdeňka Vítovce. Plánice srovnala na  spravedlivou dělbu bodů v závěru první části , kdy využil zaváhání domácího obránce  Rudolf Kohout .

Poločas: 1 : 1.  Branky: 24. Vítovec Zdeněk  - 38. Kohout Rudolf. Rozhodčí: Bína. ŽK: 2:1. Diváků: 50.

Bezděkov B  -  Ježovy  3: 3 .

(převzato z internetových stránek TJ Bezděkov)

Hráči Bezděkova vstoupili do utkání velice dobře a soupeř místy nevěděl, kde mu hlava stojí. Ve 13. minutě se po dravém průniku prosadil A. Zhvakin a v zápětí na 2:0 zvýšil J. Dulka. Poté však domácí přestali hrát a soupeř ve 23. minutě snížil brankou J. Pytelky. Ke konci poločasu šli hosté do deseti. Začátek druhého poločasu patřil opět domácím. V 65. minutě se pěkným lobem prezentoval L. Hrubý a za stavu 3:1 už nikdo nepochyboval o výhře bezděkovského béčka. Jenže v závěru opět došly domácím síly a hosté i v oslabení L. Pflugem a M. Jančou vyrovnali na konečných 3:3.

Poločas:  2 : 1. Branky: 13.Zhvakin Aleksandr,  14. Dulka Josef, 65. Hrubý Leoš, - 23. Pytelka Jiří, 79. Pflug Ladislav, 83. Janča Miroslav; Rozhodčí: Habada; ŽK: 5:2; ČK: 0 : 1 – 36. Baxa Pavel . Diváků: 80.

Spůle  -  Měčín B 2: 2 .

B. Hrnčíř

Ve slušně hraném utkání se domácí připravili o vítězství řadou neproměněných šancí v druhé půli.

Poločas:  2 : 1 . Branky: 11. Soušek František, 21.Janošťák Štefan -  27. Hladík Petr, 53. Soš Josef; Rozhodčí: Javorský . Diváci: 30.

Vrhaveč B -  Dlažov 1: 0 .

Šťastné vítězství domácí rezervy které zařídil střelou z velkého vápna po půlhodině hry František Franěk.

Poločas:  1 : 0. Branky: 30. Franěk František; Rozhodčí: Bureš  J.; ŽK: 1:0 . Diváků : 50.

Zavlekov  - Křenice 10: 2 .

Poločas:  4 : 1. Branky:  2. Jiříček Petr , 4.,77. a 80. Fous Jan , 21. a 85.  Maxa Jan , 76. a 88. Špitalský Jan , 40. Makrlík Miroslav (PK), 74. Soumar Ota –22. Rejthar Filip, 50. Roneš Pavel(PK); Rozhodčí: Husník  : Diváků: 90.

1.  Vrhaveč B         12   7   3   2   21: 17    24 (  3)

2.  Strážov  B        11   7   2   2   29:  6    23 (  8)

3.  Plánice           12   7   2   3   25: 19    23 (  8)

4.  Běšiny            12   6   3   3   30: 13    21 (  0)

5.  Ježovy            12   4   3   5   27: 25    15 (  0)

6.  Bezděkov  B       12   4   3   5   23: 24    15 (  0)

7.  Měčín   B         12   4   2   6   17: 26    14 ( -7)

8.  Dlažov            12   4   2   6   17: 27    14 ( -4)

9.  Spůle             11   4   1   6   15: 24    13 ( -5)

10.  Zavlekov          12   3   3   6   30: 29    12 ( -6)

11.  Křenice           12   3   0   9   26: 50     9 ( -9)

IV. TŘÍDA  - skupina  B

PŘÍŠTÍ KOLO  MŮŽE HODNĚ NAPOVĚDĚT

První letošní vstup do soutěže vedoucímu celku Hartmanic výsledkově nevyšel, když nechal tři body v Hrádku. V příštím kole půjde ještě více do tuhého, neboť  na hřišti v Hartmanicích se odehraje důležitý souboj s hosty z Milčic, kteří  mají stejně bodů, ale o zápas více .

Milčice – Velký Bor  2 : 1.

Vyrovnaný tvrdě hraný zápas  ve kterém se domácí ujali vedení již v 8.minutě.  U vedoucí branky byli bratři Křížové , když kapitán domácích Zdeněk Kříž  vystřelil a vyraženinou střelu brankářem  dopravil zpět za jeho záda Vít Kříž. Hosté vyrovnali po dorážce Lukeše v 65.minutě . Vítězný prapor zdvihl pro domácí o šest  minut později   M. Kubáň , který po finální přihrávce šel sám na branku hostů a  v zakončení nechybil 2:1.

Poločas: 1 : 0. Branky :  8. Kříž Vít, 71. Kubáň M. – 65. Lukeš. Rozhodčí : Vondráček ; ŽK : 2:1 ; Diváků: 80.

Pačejov B - Rabí   3 : 1 .

Do přestávky byla hra vyrovnaná , což také potvrzoval nerozhodný stav 1:1. Po změně stran již domácí ovládli hru . V 50.minutě  z penalty šli do vedení a výhru jistil  třetí brankou domácí Kareš.

Poločas: 1:1. Branky:  15. Štěpán  F., 50. Strolený V.(PK), 77. Kareš -   34. Hozman V. (PK). ŽK: 2:0. Rozhodčí: Abraham. Diváků: 40.

Zichovice B - Svéradice B  2 : 2  .

Po vyrovnaném průběhu byli domácí blíž k vítězství, ale  v samotném závěru se štěstí usmálo na hosty, kteří využili nedorozumění v domácí obraně a minutu před koncem se zasloužili o to, že došlo na dělbu bodů.

Poločas: 1:1 . Branky :   32. a 78. Bala  -    20.  Svoboda Jan st., 89. Šperlík,.Rozhodčí: Veverka. Diváků: 50.

Nezamyslice B - Kašp. Hory   1 : 6

Hosté s omlazeným týmem nedali domácím šanci . Těm se sice podařilo  vsítit první jarní branku, ale na kvalitu soupeře neměli.

Poločas: 1:2 , Branky : 29. Bečvář -   34.,47. a 48. Dolhý, 28. Pestún, 70. Petráš, 78. Pleva. Rozhodčí: Kulík. Diváci: 30.

Hrádek B – Hartmanice    2 : 1.

Na hřišti Svatoboru se představil lídr tabulky který začal zhurta a již ve třetí minutě šel do vedení.  Domácí  s přibývajícím časem  hru vyrovnali , vytvořili si daleko více brankových příležitostí a dvě proměněné znamenaly otočení výsledku a  zisk cenných třech bodů které je znovu vrátili zpět do hry o postupové naděje.

Poločas:  0: 1 . Branky: 54. Hošek Daniel, 71. Riepl Jan – 3. Sládek Petr; Rozhodčí: Dolejš; ŽK: 1:0 . Diváků: 70.