Okresní přebor dorostu 15. kolo 18. - 19.4.

OKRESNÍ PŘEBOR   DOROSTU

PŘEKVAPENÍ KOLA NA ÚKOR LÍDRA TABULKY

O překvapení kola se postarali dorostenci Sokola Malý Bor  nečekaným bodovým ziskem na půdě lídra tabulky v Nýrsku.

Kolinec -   Žichovice  5 : 0.

Milan Milfort ml.

Domácí svého soupeře jednoznačně přehráli a zaslouženě zvítězili. Škoda jen špatné koncovky jinak by skore bylo dvouciferné.

Poločas : 2 : 0. Branky: 10.,10.,56. Horák Jan, 73. Milfort Milan, 76. Brůha Ondřej. Rozhodčí : Simbartl ; Diváků: 30. ŽK: 1 : 2.

Švihov  -  Běšiny   0: 3 .

Domácí měli problémy se sestavou a tak museli zaskakovat dva žáci. Hosté byli  jasně lepší a zejména v prvním poločase  si vytvořili výraznou převahu . V koncovka ale nebyla jejich silnou zbraní a tak je konečný výsledek pro domácí ještě lichotivý.

Poločas : 0 : 2 . Branky: Taitl Lukáš, Mayer Filip, Denk Milan; Rozhodčí: Dykalov; ŽK: 4:4; ČK:  1 : 0 (Bureš Michal). . Diváků :   20.

Nýrsko  - Malý Bor   2: 4 .

Domácí sehráli velmi smolné utkání. V jeho průběhu měli výraznou převahu, držení míče  80:20, střely na bránu 15:4 , několik gólových příležitostí  a to vše končilo na výborném brankáři hostů, který svůj tým podržel a má hlavní podíl na tom, že si Malý Bor odvezl nečekané při body.

Poločas : 1 : 2 . Branky: Kovács Ivan, Kohout Tadeáš - Pilek Ondřej 2, Dvořák Václav, Šipla David; Rozhodčí: Husník.  Diváků :  30 .

Kašp. Hory -  Hradešice   4: 1 .

Utkání s vyrovnaným průběhem  . Hosté doplatili na hrubé chyby v obraně kterými se připravili o lepší výsledek.

Poločas : 1 : 1 . Branky: Voldřich Jiří 2, Uxa Lukáš, Tomek Petr - Hnojský Jan; Rozhodčí: Kurc; ŽK: 2:2; ČK: 0 : 1 (Melka Lukáš) . Diváků : 50  .

Plánice -  Bolešiny 1: 3 .

Nečekaný výsledek neodpovídá průběhu zápasu. V prvním poločase si domácí vytvořili nejméně šest gólovek, ale to jen stačilo na vyrovnání na 1:1. Hosté šli  znovu do vedení v 72.minutě  po dlouhém autovém vhazování si naběhl Koželuh a pohotovou střelou  udělal první krok k nečekané výhře. Ten druhý pak přišel v poslední minutě kdy pečetil výhru autor třetí branky Matějka.

Poločas :  1 : 1. Branky: Pytel Martin - Koželuh Jan 2, Matějka Pavel; Rozhodčí: Bína. Diváků : 30  .

1.  Nýrsko            13  10   0   3   68: 24    30 (  9)

2.  Kašp. Hory        12   9   0   3   42: 29    27 (  6)

3.  Malý Bor          13   8   1   4   48: 24    25 ( 10)

4.  Horažďovice       12   7   3   2   41: 19    24 (  3)

5.  Běšiny            13   8   0   5   32: 23    24 (  6)

6.  Hradešice         13   6   1   6   29: 31    19 ( -2)

7.  Kolinec           13   5   2   6   39: 32    17 ( -1)

8.  Švihov            13   5   1   7   41: 44    16 ( -5)

9.  Bolešiny          13   3   1   9   23: 46    10 ( -8)

10.  Plánice           12   2   2   8   20: 38     8 (-13)