OP a OS přípravka STARŠÍ ; přípravka MLADŠÍ 4.(13.) kolo 18. - 19.4.

OKRESNÍ PŘEBOR   PŘÍPRAVKA STARŠÍ

NÝRSKO DRŽÍ ČISTÉ KONTO

Po prvních dvou kolech finálové části starších přípravek o přeborníka OFS Klatovy  se nejvýrazněji výsledky zapsal hráčský potěr Okuly Nýrsko, který po výhře 0:11  v Sušici s místním „B“ doma výrazně porazilo také Sokol Mochtín.

Klatovy A - Sušice B  6 : 1

Poločas : 3:1. Branky: Fiala 4,Pavlík 2 – Kutil; Rozhodčí : Husník; Diváků: 20.

Sestava Klatovy :Šít,Milfort,Baštář,Marek,Fiala,Pavlík,Andrle,Sojka, Kratochvíl, Mužík, Míšek, Turek, Čada,Gajdoš

Mochtín -  Nýrsko 0: 8.

Poločas: 0 : 3. Branky: Vacovský Filip 4, Svoboda Václav 2, Pavlík Jakub, Čanecký Jan; Rozhodčí: Šot K. Diváci: 35.

Sušice „A“ – Horažďovice   4 : 6.

Poločas : 1:3. Branky : Nový Jakub, Pojar Jakub, Jurga Jakub, Pendl Daniel -  Motl Jiří 4, Vaněček David 2. Rozhodčí : Abraham Josef. Diváci: 20.

1.  Nýrsko             2   2   0   0   19:  0     6 (  6)

2.  Klatovy  A         2   1   1   0    7:  2     4 (  1)

3.  Horažďovice        2   1   1   0    7:  5     4 (  1)

4.  Sušice A           2   1   0   1   10:  9     3 ( -3)

5.  Mochtín            2   0   0   2    3: 14     0 ( -3)

6.  Sušice B           2   0   0   2    1: 17     0 ( -3)

OKRESNÍ SOUTĚŽ  PŘÍPRAVKA STARŠÍ

SKUPINA   „ A“

Klatovy B – Měčín  5 : 1

Poločas : 3:0. Branky : Sojka 2,Marek 2,Milfort –Žižka ; Rozhodčí : Husník; Diváci :20. Sestava Klatovy :Šít,Míšek,Baštář,Mužík,Marek,Milfort,Sojka,Turek,Hrabík

Janovice – Švihov   0 : 1.

Poločas: 0 : 0. Branky : M. Švorc. Rozhodčí: Diviš. Diváci : 30.

Luby – Bolešiny  4 : 1.

Poločas:  2 : 1. Branky: Piviňka 2, Hosnedl, Skýpala – Javorský. Rozhodčí: Habada. Diváci: 30.

1.  Luby               2   2   0   0   12:  1     6 (  3)

2.  Klatovy  B         2   2   0   0    7:  2     6 (  3)

3.  Švihov             2   1   0   1    2:  2     3 (  0)

4.  Bolešiny           2   1   0   1    4:  6     3 (  3)

5.  Měčín              2   0   0   2    3:  8     0 ( -3)

6.  Janovice           2   0   0   2    0:  9     0 ( -6)

SKUPINA   „ B“

Dlouhá Ves – N. Hory   0 : 2

Krůs Josef

Hladký průběh zápasu s mírnou převahou hostujícího mužstva.

Poločas: 0:2. Branky: 9. Klečka Jan , 20. Buchta Michael . Rozhodčí: laik ; Diváci: 30.

Chanovice – Nezamyslice   4 : 2

Šebek Oldřich

Zpočátku se hrál vyrovnaný zápas. Domácí se snažili uhlídat nejlepšího hráče hostí Pavla Šatru, což se jim dařilo. Postupně domácí přebírali iniciativu a začali své šance proměňovat. Domácí už vedli 3 : 0 a zápas se zdál rozhodnutý. Poté Chanovičtí vystřídali a střídající hráči hlavně v obraně nedokázali uhlídat bratry Šatrovi, kteří v rozmezí 2 minut snížili na rozdíl jednoho gólu a rázem se z poměrně rozhodnutého zápasu stalo drama. Ve druhém poločase si již domácí vedení uhlídali a v závěru zápasu přidali ještě uklidňující gól.

Poločas : 3 : 2. Branky : 13. Kovář Michal, 17. Klas Martin, 22. a 45.Hájek Marek-  24. a 25.  Šatra Pavel.Rozhodčí : Krista. Diváků : 40.

1.  Chanovice          2   2   0   0   12:  2     6 (  0)

2.  Nezamyslice        2   1   0   1   12:  4     3 (  0)

3.  Nalž. Hory         1   1   0   0    2:  0     3 (  3)

4.  Železná Ruda       1   0   0   1    0:  8     0 (  0)

5.  Dlouhá Ves         2   0   0   2    0: 12     0 ( -3)

OKRESNÍ PŘEBOR   PŘÍPRAVKA  MLADŠÍ

KLATOVSKÉ BÉČKO VYHRÁLO KLUBOVÉ DERBY

V prvním jarním měření sil v přeboru mladších přípravek došlo k velkému překvapení v Klatovech. Ha hřišti Pod Hůrkou porazilo v klubovém derby věkově mladší béčko  „A“ tým a získalo na úkor druhého celku pořadí první tři body v tomto soutěžním ročníku !

Horažďovice – Luby  0 : 1

M. Forman

Domácí byli ve hře nesmělí a tak je hosté trápili a vytvářeli si mírnou převahu. Horažďovická přípravka začala hrát až v okamžiku kdy obdržela branku, ale vyrovnat už se jí nepodařilo.

Poločas: 0 : 0 . Branky: 38. Mastný Michal; Rozhodčí : Vondra ; Diváci: 30.

Nýrsko – Mochtín  12 : 0

Pavlík

Domácí měli stálou převahu, kterou gólově výrazně zúročili až po přestávce.

Poločas : 4:0. Branky : Bastl Martin 3, Böhm Sebastien 3, Vacek Adam 3, Hoidn František, Pavlík Jakub, Šmíd Martin . Rozhodčí : Husník. Diváci : 30.

Klatovy A – Klatovy  B   1 : 5 .

Poločas : 1 : 3. Branky : Baselides - Barborka 4,Bílíček. Rozhodčí : laik. Diváků: 20.

1.  Nýrsko             7   7   0   0   77:  0    21 (  9)

2.  Klatovy A          7   5   0   2   27: 16    15 (  3)

3.  Luby               7   4   0   3   16: 19    12 (  3)

4.  Horažďovice        7   3   1   3   19:  5    10 (  1)

5.  Mochtín            7   2   1   4   16: 42     7 ( -2)

6.  Sušice             6   1   0   5   14: 37     3 ( -6)

7.  Klatovy B          7   1   0   6    9: 59     3 ( -9)