OP ŽÁKŮ - JARO 2009 3.(1.hrané) kolo 11. - 12.4.

OKRESNÍ PŘEBOR   ŽÁKŮ

NA ÚVOD DVĚ VÍTĚZSTVÍ HOSTŮ

V úvodním kole nástavbové části okresního přeboru žáků  ve které je v sázce postup do krajské soutěže  se více dařilo hostů, kteří si odvezli dvakrát body ze hřišť soupeřů. Další vyrovnaný zápas v Plánici rozhodli pro sebe domácí.

Chanovice  - Měčín 0: 1 .

Po bezbrankovém prvním poločase  otevřel skóre ve 49.minutě hostující Klíma a do konce zápasu  se již tento stav nezměnil.

Poločas: 0 : 0. Branky: Klíma Jan; Rozhodčí: Mácal; ŽK: 1:1 . Diváků: 50.

Plánice -  Velhartice 1: 0.

O prvních třech bodech pro domácí ve finálové části přeboru žáků rozhodla 24.minuta kdy vsítil Lukáš Plánička jediný a vítězný gól tohoto  vyrovnaného zápasu.

Poločas: 1 : 0. Branky: 24. Plánička Lukáš . Rozhodčí: Dykalov; diváků: 30.

Nalž. Hory  - Mochtín 0: 3 .

Vyrovnaný zápas  ve kterém domácí za stavu 0:1  nevyužili ani jednu ze tří brankových příležitostí . Pak jim začali ubývat síly a  zdatnější hosté si své vítězství pojistili.

Poločas: 0 : 1. Branky: 18. a 56. Bejvl Jakub , 41.  Smolík Zbyněk; Rozhodčí: Kurc; ŽK: 1:3. Diváků: 40.

1.  Mochtín       1   1   0   0    3:  0     3 (  3)

2.  Měčín         1   1   0   0    1:  0     3 (  3)

3.  Plánice       1   1   0   0    1:  0     3 (  0)

4.  Chanovice     1   0   0   1    0:  1     0 ( -3)

5.  Velhartice    1   0   0   1    0:  1     0 (  0)

6.  Nalž. Hory    1   0   0   1    0:  3     0 ( -3)