OKresní přebor dorostu 11.-12. 4.

OKRESNÍ PŘEBOR   DOROSTU

BĚŠINY  S VEDOUCÍ OKULOU OPĚT NEZKLAMALY

Dvěma velmi těžkými soupeři začínal jarní část přeboru dorostu Sokol Běšiny.Po prohře v Horažďovicích kde s domácími drželi Běšinští  dlouho krok neuspěli ani doma proti vedoucímu celku přeboru. Přestože ani v tomto zápase nebodovali, zahráli znovu  kvalitní zápas a byli hostů zcela vyrovnaným soupeřem. Derby v Malém Boru  se rovněž domácí drželi až do 75.minuty kdy poprvé inkasovali z nařízené penalty a to zlomilo proti favoritu jejich odpor. V Žichovicích se hrálo o poslední místo v tabulce na kterém i po tomto měření sil zůstali domácí.

Hradešice  - Plánice  4 : 2

Martin Mácal

Zápas kvalitní úrovně, s řadou neproměněných šancí, především v prvním poločase.

Poločas : 2 : 0; Rozhodčí : Bína Roman; diváků 30; ŽK 0:1. Branky : 2 Nauš Václav, 2 Žežulka Václav (1 z PK)  -  Brousek T., Stupka M.

Kolinec -  Švihov  4 : 4.

Milan Milfort ml.

Domácí zaslouženě vedli 2 : 0 a v tuto dobu se potvrdilo pravidlo nedáš - dostaneš, kdy Reitmaier nedal stoprocentní šanci a naopak hosté z ojedinělé akce skórovali. Po změně stran hosté srovnali gólem z poloviny hřiště, kdy brankář podběhl míč po odskoku. Hosté se dokonce ujali vedení po chybě domácí obrany. V samotném závěru domácí vyrovnali a při závěrečném tlaku domácích se opět hosté ujali vedení. Na což hned domácí srovnali stav. Zápas však již i přes mnoho šancí nedokázali vyhrát. Na výkonu domácích se též podepsalo to, že většina z klíčových hráčů odehrála celé včerejší utkání mužů

Poločas : 2:1. Rozhodčí : Kalista. Divákú : 30. ŽK: 2:0.Branky : 10. Boublík A.,18.,73. Horák J., 86. Reitmaier  - 30.,85. Kašpárek V.,54. Beránek M. 65. Bureš M.

Malý Bor – Horažďovice  0 : 4 .
Hosté byli fotbalovější a domácí se úspěšně bránili do 75 minuty, kdy jejich odpor zlomila proměněná penalta.

Poločas: 0:0. Rozhodčí : Abraham. Diváků : 40.Branky : 75 a 81.Nauš Josef, 83 a 87 .Forman Jakub

Zichovice  - Bolešiny 1: 3.

Po nerozhodném prvním poločase  o výsledku  v souboji  o poslední místo v tabulce  rozhodli hosté v úvodu druhé části zápasu.

Poločas: 1 : 1. Branky: 20.Pecina Jan –Bošek Petr, 42. Pitel Jiří,  49. Rajšl Ladislav, 42.(PK); Rozhodčí: Kurc; ŽK: 1:1 . Diváků: 30

Běšiny Nýrsko 1: 3 .

Utkání na okresní přebor zásluhou obou týmů velmi dobré úrovně . Domácím kteří vyli vedoucímu celku tabulky  vyrovnaným soupeřem  chybělo k úspěšnějšímu výsledku  lepší koncovka .

Poločas: 1 : 0. Branky: Taitl Lukáš - Kovács Jan, Flor Milan, Kovács Ivan; Rozhodčí: Husník; ŽK: 1:1. . Diváků: 30

1.  Nýrsko            12  10   0   2   66: 20    30 ( 12)

2.  Horažďovice       12   7   3   2   41: 19    24 (  3)

3.  Kašp. Hory        11   8   0   3   38: 28    24 (  6)

4.  Malý Bor          12   7   1   4   44: 22    22 (  7)

5.  Běšiny            12   7   0   5   29: 23    21 (  3)

6.  Hradešice         12   6   1   5   28: 27    19 ( -2)

7.  Švihov            12   5   1   6   41: 41    16 ( -2)

8.  Kolinec           12   4   2   6   34: 32    14 ( -1)

9.  Plánice           11   2   2   7   19: 35     8 (-10)

10.  Bolešiny          12   2   1   9   20: 45     7 (-11)