KPD (starší , mladší) , KSD – skupina A 17.(20.). kolo 11. - 12.4.

KRAJSKÝ PŘEBOR   DOROSTU

SUŠICKÝ DOROST S ROZDÍLNÝMI VÝSLEDKY

Zatím co v průběhu osmnácti kol si starší dorost TJ Sušice připsal po ostudném výkonu již osmou prohru  v krajském přeboru , jejich mladší kluboví spoluhráči jsou  v laufu a vedou KP ve své kategorii. Oprávněnost  označení lídra tabulky potvrdili v posledním kole ve kterém zatížili doma  brankové konto  soupeře z Horní Břízy tuctem branek .

STARŠÍ   DOROST

TJ Sušice - Horní Bříza  0 : 3

Ostudný výkon domácích.

Poločas : 0 : 0. Diváků 50.

Sestava Sušice :Ludvar, Bešta, Goby, Mataše, Kodýdek, Tuček ( 75´Mužík)  Chmelík, Málek, Šablatura, Pohořal(42´Franěk), Fusch

1.  Vejprnice         18  15   1   2   94: 17    46 ( 19)

2.  Prazdroj Plzeň    18  12   3   3   71: 23    39 (  9)

3.  Doubravka         18  10   4   4   44: 30    34 ( 10)

4.  Sušice            18   8   2   8   32: 37    26 ( -7)

5.  Smíchov Plzeň     18   7   1  10   38: 71    22 ( -5)

6.  Přeštice          18   5   1  12   31: 57    16 ( -5)

7.  Horní Bříza       18   3   4  11   23: 55    13 (-17)

8.  Košutka           18   4   0  14   28: 71    12 (-12)

MLADŠÍ  DOROST

TJ Sušice - Horní Bříza  12 : 0

Domácí přehráli soupeře ve všech směrech. Bylo jen otázkou jakým brankovým rozdílem vyhraje. Nakonec z toho byl dvouciferný výsledek. Domácí měli další šance, ale svou lehkovážnosti se připravili ještě o lepší výsledek.

Poločas : 5 : 0. Branky : Klíma 2, Varga 2, Chudý 2, Halas 2, Mužík, Kodýdek, Králík, Matějka. Diváků: 50.

Sestava domácích :  Gill, (41 Volák), Kalný, Kodýdek (57´Kojzar), Chudý, Králík, Halas, Mužík, Varga (55 Koryťák), Klíma, Matějka

1.  Sušice            18  13   3   2   53: 15    42 (  9)

2.  Vejprnice         18  12   5   1   69: 11    41 ( 14)

3.  Doubravka         18  11   4   3   66: 20    37 ( 13)

4.  Prazdroj  Plzeň   18  11   2   5   57: 28    35 (  5)

5.  Přeštice          18   7   2   9   38: 36    23 (  2)

6.  Smíchov Plzeň     18   3   4  11   20: 52    13 (-14)

7.  Košutka           18   3   1  14   11: 65    10 (-14)

8.  Horní Bříza       18   1   1  16   16:103     4 (-26)

SPOLEČNÁ TABULKA  :   STARŠÍ - MLADŠÍ

1.  Vejprnice         36  27   6   3  163: 28    87 ( 33)

2.  Prazdroj Plzeň    36  23   5   8  128: 51    74 ( 14)

3.  Doubravka         36  21   8   7  110: 50    71 ( 23)

4.  Sušice            36  21   5  10   85: 52    68 (  2)

5.  Přeštice          36  12   3  21   69: 93    39 ( -3)

6.  Smíchov Plzeň     36  10   5  21   58:123    35 (-19)

7.  Košutka           36   7   1  28   39:136    22 (-26)

8.  Horní Bříza       36   4   5  27   39:158    17 (-43)

KRAJSKÁ  SOUTĚŽ  DOROSTU -  skupina  A

PAČEJOV SI POLEPŠIL OŠEST BODŮ

Úspěšný  týden absolvovali dorostenci Sokola Pačejov v krajské soutěži. Absolvovali doma dva zápasy s celkovým skórem 15:1  získali šest bodů. Nejprve ve čtvrteční dohrávce výrazně porazili  Svéradice  a ještě výraznějším rozdílem vyprovodili domů v sobotu Dobřany. Po domácím neúspěchu v minulém kole s druhým celkem v tabulce s Diosem Nýřany  si napravili reputaci dorostenci FK Svéradice kteří přivezli tři body z Nepomuku.

Pačejov -  Dobřany  9 : 1 (6 : 1)

Branky : Forman 2, Sládek 2, Soukup 2, Ticháček 2, Cihlář -  Kojan

50 diváků, rozhodčí Kříž, ŽK  0 : 1

Dohrávka  utkání KS dorostu:

Pačejov - Svéradice  6 : 0  ( 3 : 0 )

Velikonoční prázdniny využili dorostenci Pačejova a Svéradic k sehrání odloženého utkání 1.jarního kola. Zápas se hrál ve čtvrtek odpoledne za krásného počasí. V prvním poločase měli domácí jasnou územní převahu, kterou dokázali i brankově vyjádřit, když se třikrát trefil Michael Forman, jenž se vrátil do sestavy po dlouhém zranění. Bohužel řada dalších šancí zůstala nevyužita. Po změně stran mohl po faulu na Cihláře pačejovský kanonýr Forman  zvýšit z penalty svůj brankový účet, ale trefil jen břevno. Poté se na čtvrthodinku dostali do hry hosté a zle domácím zatápěli. Výborný brankář Honza Lád však svůj tým několikrát podržel. V době jejich náporu se krásně trefil střídající Honza Kodýdek a bylo rozhodnuto. Poté domácí trenéři stáhli ze hry své největší opory - Formana, Cihláře, Soukupa a Kubaně. Přesto skóre narůstalo dál. Nejprve po nádherném sóle přes několik obránců i brankáře do prázdné branky zvyšoval na 5 : 0 Pepa "Špalek" Hlůžek a definitivní tečku udělal Vašek Štípek. Vítězství domácích bylo plně zasloužené.

50 diváků, rozhodčí Lehečka, ŽK 2 : 1

Luby – Měčín  0 : 0

Pošumavské derby skončilo za řízení rozhodčího Hájka bez branek.  ŽK 1:0

Nepomuk - Svéradice    2 : 3

Václav Dušek.

Hosté po sérii fiasek změnili systém hry a hráči hlavně přístup k utkání. Domácí, kterým se na jaře také příliš nedaří, nasadili nejsilnější sestavu v průběhu jara. Trenér "A" mužstva Jan Boltík jim po propadu tabulkou uvolnil klíčové hráče Kalabzu, Barana a ex-Viktoriána Ptáčka, kteří již patří do kádru "A" mužstva a za dorost jinak vůbec nenastupují. Hosté tedy začali s velmi defenzivní taktikou, ale ta společně se smrtícími protiútoky slavila úspěch. Hned ve 4.minutě prošel přes několik obránců Nepomuka Chaloupka, ale selhal na brankáři Březákovi. O chvilku později vypíchl míč při špatné rozehrávce Šmat, postupoval sám na brankáře, ale trefil pouze tyč. Domácí oproti předpokladům působili velmi mátožně a za chvilku měli za svými zády opět Šmata, který již pohodlně skóroval. Nepomuckým nepomohli ani změny v obranné fázi a za chvilku měli za svými zády znovu express hostů Václava Šmata, který zvýšil na rozdíl dvou branek. Domácí se do pokutového území dostávali velmi sporadicky a hrozili pouze ze standardních situací, které však spolehlivě kryl brankář Krejčí. V závěru prvního poločasu utekl domácím znovu Šmat, ale tentokrát v koncovce přesný nebyl. Druhý poločas nezačal pro hosty příliš dobře, když hned z prvního rohového kopu inkasovali kontaktní branku domácích. Hned v zápětí však Svéradice opět zaútočily, po faulu získali přímý volný kop, který kapitán Prokopec přesně zakroutil na hlavu Šmata, jenž dokončil svůj hattrick. Hostům, kteří hráli bez možnosti vystřídání začali podle předpokladů docházet síly a domácí se valili čím dál tím častěji do útoku. V 65. minutě vstřelili po standardní situaci další kontaktní branku. Největší šanci na vyrovnání pak nasměrovali 15 minut před koncem jen do tyče svéradické branky. Pět minut před koncem mohl rozhodnout Radek Jedlička, ale jeho rána z přímého kopu jen orazítkovala břevno domácí branky. Již v nastavené době hry zlikvidoval domácím obrovskou šanci na vyrovnání fantastickým zákrokem brankář Krejčí a hosté si tak odvážejí velmi cenné tři body.

Poločas: 0:2. Branky: 16., 23., 51. Šmat Václav. Rozhodčí: Duda Václav, hráno bez karet, Diváků: 50

Sestava Svéradic: Krejčí - Nováček, J.Polena, K.Jedlička, Dom.Vonášek - Sivák, Kandra, R.Jedlička, Prokopec, Chaloupka - Šmat