DIVIZE - skupina A 20 kolo 4. – 5.4.

D I V I Z E   „ A “

ČTVRTÝ PŮLTUCET BRANEK NA ÚČTU KLATOV

Sedlmaier

Fotbalisté TJ Klatovy totálně zklamali v sobotním domácím divizním utkání, hosté Milevska jim nasázeli šest branek. V souhru výsledků z dosavadního průběhu  tohoto ročníku divize je to v pořadí již čtvrtý šestibrankový příděl , z toho druhý na jaře(poprvé v úvodním jarním kole na Admiře 6:1) a druhý také na domácím hřišti(s Motorletem 0:6) . Přitom Klatovy šestkou u výsledku zakončovaly podzim v Praze s Vltavínem( 6:0). Když k tomu připočteme prohru 5:0 v Tachově a vzpomeneme i později anulovaných debakl 11:0 v Příbrami   je těch vysokých proher na účtu Klatov v divizi   nechce se použít slovo přespříliš, neboť někdy to bylo skutečně se soupeři nad síly součastného kádru, ale za přespříliš je  debakl od   dvanáctého týmu tabulky!!

TJ Klatovy-FC ZVVZ Milevsko 0:6.

Milan Kilián

Po opatrném začátku se jako první osmělili hosté a v 15. minutě poprvé zahrozil kapitán P. Janouch. Gólman Herman jeho ránu vyboxoval, stejně jako o chvíli později další Janouchovu jedovku. Ve 21. minutě už ale udeřilo, když zhruba z 30 metrů napřáhl Zach a míč zastavila až síť. Diváky ze sedadel poté zvedl Pavlík, který vypíchl hostům míč a šel sám na branku, ale byl odzbrojen dříve, než stačil zakončit. To bylo ze strany Klatov do poločasu vše, naopak hosté trefili ještě břevno a tyč a před odchodem do šaten zachránil domácí tým brankář, který na poslední chvíli sebral míč z nohy rozběhnutému Málkovi.

Naději na vyrovnání vzal několik desítek vteřin po změně stran Klatovům Zach, kterého nechali obránci pohodlně zavěsit po rohu hlavou. Klatovští mladíci se poté sesypali a zápas začal připomínat hru kočky s myší. Po sérii rychlých narážeček se brzy trefil výborný P. Janouch, za jehož ránou se Herman jen ohlédl, stejný hráč poté v poklidu zužitkoval brejk tří hostů na samotného brankáře a zakrátko potrestal další chybu klatovské obrany a během 8 minut tak završil hattrick. V 80. minutě vyslal domácí Pavlík první (a jedinou) střelu Klatov na milevskou branku, ale gólmanovi jen vyprášil rukavice. Naopak v závěru hostující Kodad potrestal další školáckou minelu Klatovanů a poslal předčasně domů další část domácích fanoušků.

Poločas: 0:1. Branky: 21. Zach, 47. Sokolt, 58., 62. a 66. P. Janouch, 87. Kodad. Rozhodčí: Blažej – Haltuf, Žáková. ŽK: 1:0. ČK: 0:0. Diváků: 250.

Sestava Klatov: Herman – Bouberle (71. Kotáb), Brůha, Hovorka,Voráček, Mészároš (25. Bečka), Gyorgy, Matějka (65. Holý), Pavlík, Hadraba, Oldřich.