KPD (starší , mladší) , KSD – skupina A 16.(19.). kolo 4. – 5.4.

KRAJSKÝ PŘEBOR   DOROSTU

SUŠICE DOMA NEZAVÁHALA

V dalším kole krajského přeboru skončilo dvojutkání dorostenců s TJ Přeštice na domácím hřišti podle papírových předpokladů. Jen lídr tabulky mladšího dorostu si klestil cestu za očekávanou výhru velice  těžce po té, kdy prohrával brankou z pokutového kopu. Mladšíci  kteří nejsou zvyklí příliš branek inkasovat k dosud dvanácti obdrženým brankám předcházejících šestnácti zápasech si z toho duelu připsali do tabulky hned tři najednou.

STARŠÍ   DOROST

TJ Sušice - TJ Přeštice   4 : 1 2 : 0)

Vyrovnaný průběh utkání s lepší koncovkou domácích. Hosté dobře kombinovali, domácí těžili s rychlých brejků.

Branky : Fusch 18´, Tuček 35´, Málek 52´, Šablatura 74´

Sestava Sušice : Ludvar, Bešta, Goby, Mataše, Kodýdek, Tuček, Chmelík (85 Mužík), Šablatura, Málek, Fusch, Franěk (46 Lašek).

1.  Vejprnice         17  14   1   2   91: 16    43 ( 19)

2.  Prazdroj Plzeň    17  11   3   3   65: 22    36 (  9)

3.  Doubravka         17   9   4   4   39: 30    31 (  7)

4.  Sušice            17   8   2   7   32: 34    26 ( -4)

5.  Smíchov Plzeň     17   7   1   9   37: 65    22 ( -5)

6.  Přeštice          17   5   1  11   30: 54    16 ( -5)

7.  Košutka           17   4   0  13   28: 66    12 ( -9)

8.  Horní Bříza       17   2   4  11   20: 55    10 (-20)

MLADŠÍ  DOROST

TJ Sušice - TJ Přeštice   4 : 3 (0 : 1)

Hodně bojovné utkání, někdy se až moc na hřišti jiskřilo. Domácí prohrávali brankou z penalty. Ve druhé pol,po přihrávce Králíka vyrovnal Varga. Minutu na to však domácí dostali laciný gól a znovu prohrávali. Domácím se podařilo vyrovnat o 10 min později. Matějka vybojoval míč na obránci, přihrál před prázdnou branku Vargovi a ten opět srovnal. Obrat se povedl po krásně rozehraném kopu Kojzara a hlavou dal vedoucí gól Králík. Na 4 : 2 upravil Chudý krásnou křižnou střelou na kterou mu přihrál po uvolnění přes obránce Klíma.

Branky: Varga 45,57, Králík 63, Chudý 70´ - Rozhodci : -

Diváků : 30, ČK 0 : 1

1.  Sušice            17  12   3   2   41: 15    39 (  9)

2.  Vejprnice         17  11   5   1   66: 10    38 ( 14)

3.  Doubravka         17  10   4   3   61: 20    34 ( 10)

4.  Prazdroj  Plzeň   17  11   1   5   55: 26    34 (  7)

5.  Přeštice          17   7   2   8   35: 33    23 (  2)

6.  Smíchov Plzeň     17   3   3  11   18: 50    12 (-15)

7.  Košutka           17   3   1  13   11: 60    10 (-11)

8.  Horní Bříza       17   1   1  15   16: 91     4 (-26)

SPOLEČNÁ TABULKA  :   STARŠÍ - MLADŠÍ

1.  Vejprnice         34  25   6   3  157: 26    81 ( 33)

2.  Prazdroj  Plzeň   34  22   4   8  120: 48    70 ( 16)

3.  Doubravka         34  19   8   7  100: 50    65 ( 17)

4.  Sušice            34  20   5   9   73: 49    65 (  5)

5.  Přeštice          34  12   3  19   65: 87    39 ( -3)

6.  Smíchov Plzeň     34  10   4  20   55:115    34 (-20)

7.  Košutka           34   7   1  26   39:126    22 (-20)

8.  Horní Bříza       34   3   5  26   36:146    14 (-46)

KRAJSKÁ  SOUTĚŽ  DOROSTU -  skupina  A

HRÁDEK NA JAŘE POPRVÉ BODOVAL

Na první jarní bod dosáhli po smolných předcházejících zápasech dorostenci Svatoboru Hrádek. Přesto není Svatobor spokojen , neboť podle průběhu hry spíše o další dva ještě jeho tým přišel. Pačejov na hřišti v Horšovském Týně v duelu dvou týmů ze spodních pater  tabulky prohrál  a neuspěl  znovu Měčín, který se tak v tabulce postupně propadá  a ze druhé příčky až na 6.místo. Přesto je tímto umístěním nejlepší z našich zástupců v KS  a to není  dobrá vizitka pro tmy z Pošumaví. Potěšila pouze dohrávka v Nepomuku . Tas skončila výhrou kubských dorostenců kteří  tak v tabulce  body  srovnali s domácím celkem..

Horšovský Týn – Pačejov  2 : 1 (1 : 1)

Branky : 31.Roháč Andrej, 55.Falout Marek - 43.Kolařík Adam

Rozhodčí : Tumpach Tomáš, diváků 30, ŽK 1:1.

Hrádek - Nepomuk  0 : 0  (0:0)

Václav Hána

Utkání začalo opatrnou hrou obou družstev. První šanci měli domácí dorostenci, ale také hosté měli velkou šanci, kterou zmařil výborným vyběhnutím domácí brankář Z. Skýpala. Do konce poločasu se hra odehrávala ve středu hřiště a žádné z mužstev si již šanci nevytvořilo.

Druhý poločas začal náporem domácích dorostenců a ti postupem času zatlačili hosty do obrany a tím přicházeli i šance. Tu největší promarnil D. Schmirler, když na polovině hřiště výborně vybojoval míč, postupoval sám na brankáře hostí. Místo umístěné střely podél vyběhnutého brankáře, udělal kličku , ale míč mu utekl a již nezakončil. Do velkých šancí se dostal ještě jednou D. Schmirler, pak ještě O. Matějka a J. Švelch, ale goly nedali. Málem platilo "nedáš, dostaneš". Když útočník hostí přehodil brankáře domácích a naštěstí pro ně, minul branku. A tak, i když získali domácí dorostenci první bod na jaře, přesto zbytečně ztratili dva body neproměňováním šancí.

Rozhodčí: Dušek Václav , ŽK 3:3, diváků 30.

Měčín – Holýšov   1 :  4

(podrobnosti nehlášeny)

Svéradice – Nýřany   (nehlášeno)

Nepomuk – Luby    2 : 3 (2 : 3)

V dohrávce 15.kola v duelu  dvou sousedů v tabulce přinesl úspěch pro lubský Start.

Branky : Dušek, Kalabza – Šindelář(PK), Petruška, Koželuh;  Rozhodčí  Langmajer, ŽK 1:4.

1.  Postřekov  17  15   1   1   93: 18    46 ( 19)

2.  Nýřany     16  10   3   3   42: 29    33 (  9)

3.  Koloveč    17   9   3   5   49: 32    30 (  6)

4.  Holýšov    16   9   1   6   39: 21    28 (  4)

5.  Blovice    18   9   1   8   42: 51    28 (  1)

6.  Měčín      18   8   3   7   32: 31    27 ( -3)

7.  Mrákov     16   7   3   6   42: 36    24 (  3)

8.  Nepomuk    17   7   2   8   38: 32    23 (  2)

9.  Luby       17   7   2   8   36: 40    23 ( -1)

10.  Pačejov    17   7   1   9   36: 44    22 (  1)