KPD (starší , mladší) , KSD – skupina A 28.(17). kolo 21.-22.3..

KRAJSKÝ PŘEBOR   DOROSTU

.

STARŠÍ   DOROST

Sušice   - Košutka 3: 1 ( 1: 1)

Utkání hrané ve Velkých Hydčicích bylo první pol. vyrovnané jak v poli tak na šance. Hosté vedli od 11 min. Domácí přidali až po přestávce a vytvořili si více šancí a obrátili vývoj utkání na svou stranu. Celkově utkání bylo bez  většího nasazení a herní kvality, které by si utkání krajského přeboru zasloužilo.

Branky: Fusch 60, Franěk 72, Šablatura 80,

Prazdroj Plzeň -  Doubravka 1: 1 ( 1: 0)

Hor.Bříza -  Přeštice 2: 7 ( 0: 1)

Smíchov – Vejprnice  2 : 6 (2 : 4)

1. Vejprnice          15  13   1   1   81: 14    40  ( 19)

2. Prazdroj Plzeň     15   9   3   3   55: 20    30  (  6)

3. Doubravka          15   7   4   4   37: 30    25  (  4)

4. Sušice             15   7   2   6   28: 32    23  ( -1)

5. Smíchov Plzeň      15   6   0   9   31: 61    18  ( -6)

6. Přeštice           15   5   1   9   28: 46    16  ( -5)

7. Košutka            15   4   0  11   25: 52    12  ( -9)

8. Horní Bříza        15   2   3  10   17: 47     9  (-15)

MLADŠÍ  DOROST

Sušice Košutka 4: 0 ( 1: 0)

Domácí i bez několika hráčů , které velmi dobře zaskočili hráči starších žáků utkání zvládli. Utkání hrané většinu času na jednu branku, přesto se vítězství nerodilo snadno. Domácí nedotáhli v prvním pol. svou převahu až do gólového vyjádření. Byli ve finálové části zbrklí a málo odvážní. Ve druhém pol. byli domácí před brankou důraznější a i kombinaci zlepšili což přineslo další branky v hostující brance.

Branky: 19. Kojzar, 55.,62. Varga,70. Klíma

Sestava Sušice : Gill, Chudý, Kodýdek, Pojar (40 Vrhel), Koryťák, Kojzar, Mužík, Jech, Halas, Klíma, Varga ( Skuhra 64)

Prazdroj Plz. Doubravka 3: 2 ( 1: 0)

Hor.Bříza Přeštice 1: 3 ( 0: 0)

Smíchov – Vejprnice  1 : 4 (1 : 1)

1. Doubravka          15  10   4   1   60: 17    34  ( 13)

2. Sušice             15  10   3   2   35: 11    33  (  9)

3. Vejprnice          15   9   5   1   59: 10    32  ( 11)

4. Prazdroj  Plzeň    15  10   1   4   50: 19    31  (  7)

5. Přeštice           15   6   2   7   30: 29    20  ( -1)

6. Košutka            15   3   1  11   11: 52    10  (-11)

7. Smíchov Plzeň      15   2   2  11   15: 49     8  (-16)

8. Horní Bříza        15   1   0  14   12: 85     3  (-21)

SPOLEČNÁ TABULKA  :   STARŠÍ - MLADŠÍ

1. Vejprnice          30  22   6   2  140: 24    72  ( 30)

2. Prazdroj  Plzeň    30  19   4   7  105: 39    61  ( 13)

3. Doubravka          30  17   8   5   97: 47    59  ( 17)

4. Sušice             30  17   5   8   63: 43    56  (  8)

5. Přeštice           30  11   3  16   58: 75    36  ( -6)

6. Smíchov Plzeň      30   8   2  20   46:110    26  (-22)

7. Košutka            30   7   1  22   36:104    22  (-20)

8. Horní Bříza        30   3   3  24   29:132    12  (-36)

KRAJSKÁ  SOUTĚŽ  DOROSTU -  skupina  A

.

Svéradice - Mrákov 2:1 (2:0)

Přestože hosté měli po většinu utkání herní převahu a působili fotbalovějším dojmem, body zůstali na domácí půdě. Svéradičtí v prvním poločase 3x ohrozili branku soupeře a 2x skórovali. Nejdříve Šmat střelou zpoza šestnáctky překvapil hostujícího brankáře a těsně před přestávkou zapadla do hostující svatyně tečovaná střela Valacha po rohovém kopu zahraném Danem Vonáškem. Ve druhém poločase hosté zahodili dvě čisté brankové příležitosti a kontaktní branky se dočkali až z nenápadné akce minutu před koncem. Domácí si pak již závěr pohlídali.

Branky: 37. Šmat Václav, 45. Valach Jan

Rozhodčí: Velíšek Jiří, ŽK: 1:0, Diváků: 30

Sestava Svéradice: Nováček, J.Polena, K.Jedlička, Dom.Vonášek - Sova, Prokopec, Dan.Vonášek, Chaloupka (81.Kába) - Šmat, Valach (60.Prokopius)

Postřekov – Pačejov 5 : 1

Zdeněk Voska

Domácí měli po celý zápas herní převahu a dokazovali, že jsou právem na prvním místě v krajské soutěži. Hosté se dostali do zakončení pouze 3x. Po prvé mohl zakončit Soukup hlavou, ale poslal míč hlavou mimo branku. Po druhé se krásným sólem přes půl hřiště blýskl Kolařík, ale z velkého vápna přestřelil. Jedinou gólovou radost hostů obstaral zmiňovaný Kolařík, který svůj druhý pokus proměnil.

Branky: 16.,45. a 86.min. Královec Vojtěch 39. Linc Lukáš, 58. Gibfried Martin  -  82. Kolařík Adam

Poločas : 3:0. Rozhodčí: Plzák Martin. ŽK: 0:1

Luby – Holýšov  2 : 0 (2 : 0)

Poločas: 2 : 0. Branky: Kovařík, Lavička A.Rozhodčí Mazán Jan ;  2:0.

Hrádek – Blovice  0 : 2 (0 : 2)

Václav Hána

Utkání začalo za silného větru, který měli hosté z Blovic v prvním poločase v zádech. A ten jim také pomáhal v útočení. Dlouhými přihrávkami se dostali do dvou velkých šancí a jednu z nich proměnili, když první střelu brankář domácích Skýpala zneškodnil, ale na dorážku Matouška z blízka zareagovat už nestačil 0:1. Poté domácí dorostenci přidali a dostávali se do vyložených šancí. Do první se dostal David Schmirler po výbroné idividuální akci, ale ze sedmi metrů sám před brankářem minul branku.

Druhou vyloženou šanci promarnil Ondra Matějka, když výborně vybojoval míč na obránci hostí, ale sám před brankářem, nikým neatakován, místo technické střely zvolil prudkou ránu, ale branku minul. Třetí vyloženou šanci neproměnil Marek Pena, když z hranice pokutového území minul prázdnou branku hostů. Ti až poté vyrovnali hru a ve 43. minutě, po přetaženém centru ze strany útočník hostů upadl a k překvapení všech rozhodčí Špindlerová nařídila pokutový kop. Ten s přehledem proměnil Rous Jan 0:2.

Druhý poločas začali domácí opět náporem, ale hosté důslednou obranou je do velkých šancí nepustili. Až před koncem utkání, kdy hosté nastřelili břevno a dorážka skončila mimo branku, se také domácí dostali do šance. Ale útočník domácích byl odstrčen v pokutovém území obráncem hostů, který navíc při odkopu zahrál rukou, ale rozhodčí Špindlerová pokutový kop nenařídila. Utkání tedy skončilo 0:2.

Poločas: 0 : 2. Rozhodčí : Špindlerová z Bezděkova. ŽK 4:3. Diváků 30.

Branky: 9. Matoušek Tomáš, 43.Rous Jan (pokutový kop)

Dyn.H.Týn  - Koloveč    2 :  4  (  0 :   2)

Hostouň    - Dobřany    5 :  1  (  2 :   0)

Postřekov  - Pačejov    5 :  1  (  3 :   0)

Svéradice  - Mrákov     2 :  1  (  2 :   0)

Hrádek     - Blovice    0 :  2  (  0 :   2)

Měčín      - Nýřany     2 :  2  (  1 :   0)

Luby       - Holýšov    2 :  0  (  2 :   0)

1. Postřekov          16  14   1   1   88: 17    43  ( 19)