KLATOVY SE PROSADILY AŽ PO PŘESTÁVCE

PROTI KOLOVČI SE KLATOVY PROSADILY AŽ PO PŘESTÁVCE

Klatovy - Koloveč    2 : 0 (0 : 0)

V utkání které se hrálo v Plzni v rámci zimního turnaje Senco Dobravka nedokázaly Klatovy v prvním poločase využít vyložených šancí, kdy šli jejich hráči třikrát na branku Kolovče a také proto  se po prvním poločase rozešli oba soupeři  do kabin bez branek.  To ostatně potvrdila i slova trenéra Jiří Tomana „V prvním poločase jsme nezvládli koncovku .Hosté byli nebezpeční ve střelbě ze střední vzdálenosti, ale brankář Herman svými zákroky nás  podržel“

Ve druhém poločase začali hráčům Kolovče docházet síly,neboť měli v nohách sobotní pohárové utkání. První branku  připravil Pavlík přihrávkou před bránu Matějkovi,který střelou pod břevno poslal  Klatovany do vedení. Na 2:0 zvýšil  po kombinační akci střelou z hranice vápna Pavlík.

S průběhem druhé půle již byl klatovský kouč spokojen „ Podařilo se nám několika hezkými kombinacemi dostat soupeře pod tlak a prosadit se v koncovce “.

Branky:50.Matějka,61.Pavlík

Sestava Klatovy :Herman(46.Lorenc)-Bouberle,Rendl,Hovorka,Kotáb-Voldřich, Lorenc (46.Tribula) Meszáros, Gyorgy ,Matějka-Pavlík