Lídr 1.B třídy zatížil konto Startu šesti góly

Zimní turnaj

o pohár předsedy Dynama Horšovský Týn

Jediný tým z Pošumaví Start Luby využil nově vybudovaného UMT v Horšovském Týně účasti   v zimním turnaji  O pohár předsedy VV  Dynama Horšovský Týn. Mimo lubských fotbalistů kteří se připravují na jarní odvety v 1.A třídě má turnaj silné obsazení , když zde startují ještě Stafin Holýšov, domácí Dynamo, béčko Domažlic, FK Staňkov , Baník Tlučná, Sokol Postřekov a Baník Stříbro.

III. kolo :

PRVNÍ PROHRA NA TURNAJI MUSELA BOLET

Domažlice B - Luby 6 : 0 (1:0)

Po dvou cenných remízách  nad týmy z krajského přeboru Staňkovem a Holýšovem čekal na lubské  fotbalisty v zimním turnaji  soupeř v podobě divizní rezervy Jiskry Domažlice. Na nově vybudované umělé trávě Dynama Horšovský Týn  obdržel Start s lídrem tabulky 1.B třídy sk.A, který se prezentoval velmi dobrým  výkonem  půl tuctu branek.

LUBY PODRUHÉ REMIZOVALY

Fotbalisté Startu Luby absolvují jako hlavní herní část své přípravy na jarní boje v 1.A třídě účast v zimním turnaji  konaný na umělé ploše v Horšovském Týně . Po remíze  v úvodním kole turnaje kdy Luby remizovaly se Staňkovem 1:1 (branku za Luby Papay)  se také ve druhém kole rozešly s favorizovaným Holýšovem dělbou bodů.

Stafin Holýšov -  Luby   2 : 2 (1:1)

Lubským vyšel vstup do zápasu . Ve druhé minutě  po výborné akci rozvlnil síť za zády brankáře , Třeštíka Krotký. Favorizovaný Holýšov své úsilí o vyrovnání korunoval ve 27.minutě kdy Kalaše v brance Startu překonal Majlát. Úvod druhé půle pro změnu vyšel lépe hráčům Stafinu kteří v 51-minutě po střele Juráše šli do vedení. V  75.minutě  se za Luby opět střelecky prosadil Krotký , který byl jediným střelcem svého týmu v tomto duelu který vynesl Startu cenný bod.

Branky: Majlát, Juráš- Krotký 2

Sestava Luby: Kalaš - Turner, Papay P., Novák, Vejskal, Krotký, Vandrovec, Voráček, Smolík, Šindelář, Švec, Papay V., Sydorenko, Kodeš