Zimní turnaj Dynama H.Týn : 2.kolo Holýšov-Luby 2:2

LUBY PODRUHÉ REMIZOVALY

Fotbalisté Startu Luby absolvují jako hlavní herní část své přípravy na jarní boje v 1.A třídě účast v zimním turnaji  konaný na umělém trávníku v Horšovském Týně . Po remíze  v úvodním kole turnaje kdy Luby remizovaly se Staňkovem 1:1 (branku za Luby Papay)  se také ve druhém kole rozešly s favorizovaným Holýšovem dělbou bodů.

Stafin Holýšov -  Luby   2:2 (1:1)
Lubským vyšel vstup do zápasu . Ve druhé minutě  po výborné akci rozvlnil síť za zády brankáře , Třeštíka Krotký. Favorizovaný Holýšov své úsilí o vyrovnání korunoval ve 27.minutě kdy Kalaše v brance Startu překonal Majlát. Úvod druhé půle pro změnu vyšel lépe hráčům Stafinu kteří v 51-minutě po střele Juráše šli do vedení. V  75.minutě  se za Luby opět střelecky prosadil Krotký , který byl jediným střelcem svého týmu v tomto duelu který vynesl Startu cenný bod.

Branky: Majlát, Juráš- Krotký 2
Sestava Luby: Kalaš - Turner, Papay P., Novák, Vejskal, Krotký, Vandrovec, Voráček, Smolík, Šindelář, Švec, Papay V., Sydorenko, Kodeš