KLATOVY ZÍSKALY V ZIMNÍM TURNAJI PRVNÍ BOD

KLATOVY ZÍSKALY PRVNÍ BOD

Chrást – Klatovy  3 : 3 (1 : 2)

K druhému utkání v rámci zimního turnaje hraném na umělém trávníku Senco Doubravka pořádaným domácím klubem nastoupili divizní Klatovy v kombinované sestavě. Soupeřem jim byl   druhý celek minulého ročníku a po podzimu pátému týmu tabulky  krajského přeboru Spartaku Chrást.V úvod zápasu patřil soupeři , který byl aktivnější , ale první dvě branky padly do jeho branky.. Klatovy šly do vedení ve 29.minutě po krásné akci  kterou z brejku zakončoval Beneš. Brankovou přestřelku viděli diváci v dalších dvou minutách. Svěřenci trenéra Jiřího Tomana dali druhý gól  po kombinační akci  zakončenou Pavlíkem a  Chrást se radoval po té,  když  L.Hovorka ve snaze odvrátit centr soupeře před Lorencovu branku nešťastně usměrnil  do vlastní branky.  V jednobrankovým  náskokem  odcházely Klatovy do kabin. Chrástu  se  vydařeným stupem do druhé půle dvěma slepenými góly v 50. a 52.minutě výsledek podařilo  otočit na 2:3 ve svůj prospěch, ale poslední slovo měli Klatovští, zásluhou Rendla který v 65.minutě srovnal skóre na spravedlivou dělbou bodů. Klatovy si tak do tabulky turnaje po prohře v minulém týdnu se Slávií Vejprnice 2:0 připsaly první bod.

Sestava Klatovy: Lorenc (54.Heřman) – Rendl, Bečka, Hovorka V., Bušta , Voráček (46.J.Matějka) , Meszáros , Pavlík, Sýkora(Oldřich), Beneš (64.D.Matějka), Hovorka P.

Branky za Klatovy: 29. Beneš, 31.Pavlík, 65.Rendl