Bilance OP mužů : podzim 2008 - 5. TJ BEZDĚKOV

DIVÁCI PŘI UTKÁNÍCH BEDZĚKOVA NEPŘIŠLI ZKRÁTKA

Bezděkov patřil v příjemným překvapením první části okresního přeboru .První dvě kola  se usadil na 2.místě , další dvě se uhal role lídra tabulky a  až v polovině podzimu  sestoupil na 5.místo na kterém se držel až do konce a na tomto místě také přezimuje. Sedmý celek minulého ročníku  si polepšil v novém ročníku polepšil o dvě místa, zlepšil se i v úspěšnosti  získaných bodů ze 46 na 54 procent. Bezděkovští střelci  našli  i lepší střeleckou mušku o čemž svědčí, že na podzim dali jen o 11 branek méně než za celý uplynulý soutěžní ročník. ´

Vítěznou sérii  pěti zápasů za sebou ukončil stejně jako u Sokola Vrhaveč  až duel v Železné Rudě ve kterém inkasoval Bezděkov pět branek  a další tři prohry doma s Vrhavčí, další vysoká prohra 7:0 v Nezamyslicích a  doma s Měčínem  znamenala pokles z prvního na 5.místo. Poslední čtyři kola Bezděkov již zvládla bez porážky , z toho dvě remízy na Horažďovicku ve Veřechově a ve V.Hydčicích  posílili znovu sebevědomí týmu které měl v úvodu sezóny.

TJ Bezděkov podle statistických údajů z podzimní části okresního přeboru patřil mezi týmy v jejíž dresu se vystřídalo nejvíce hráčů 27, v brance se vystřídali čtyři gólmani . Na druhé straně Bezděkov patřil mezi soupeře kteří hráli ve většině zápasech  otevřený fotbal  a v těchto zápasech padalo i hodně branek o čemž hovoří i celkové skóre  38:31.

Statistikám  Bezděkova kraluje na podzim  Luděk Hořejší který odehrál plný počet utkání bez  střídání , stal se nejlepším střelcem  týmu , ale také byl nejvíce napomínaným hráčem.  Ke cti tohoto celku který v minulém  ročníku měl pět vyloučených  patří, že v průběhu podzimu se obešel bez jediné červené karty.

Celková bilance Bezděkova  v OP :
Umístění :
5.místo , 13 zápas, 6 výher, 3 remízy, 4 prohry, skóre  38:31(průměr na utkání 2,2 : 1,5), 21 bodů -  54% úspěšnost

Doma : 4.místo, 7 zápasů, 4 výhry, 1 remíza, dvě prohry , skóre 23:16(3,3:2,3), 13 bodů, 62% úspěšnost

Venku:  4.místo , 6 zápasů 2 výhry, 2 remízy, 2 prohry, skóre 15:15(2,5:2,5), 8 bodů, 44% úspěšnost.

Nejdelší série :  4 x za sebou bez prohry , venku 4x za sebou bez bodového zisku.

Střelci branek  ( v závorce počet minut k dosažení jedné branky) :  6 - Valečka V. (142 min.), 5 - Hořejší L.(234) a  Bohatý Martin (61!!), 4 – Bače P.(271), 3 - Ouda P. ml.(302), Šlégl J.(247), 2 – Panuš P.(567), Dums P.(391), 1 – Svoboda , Teska O., Ponocný , Zhvakin, Novák, Tuček M.

Vítězné branky : 2 – Hořejší L., 1 – Valečka, Bohatý Martin, Svoboda a Teska O.

První branku dal Bezděkov v 7 zápasech, pět bylo vítězných a ve dvou došlo k dělbě bodů, první branku  naopak obdržel v 6 zápasech, pouze jeden z toho vyhrál a jedno došlo na dělbu bodů..

Nastoupili ve všech 13 utkáních  tři hráči TJ Bezděkov  : Hořejší Luděk(plných počet 1170 minut) , Bače Petr a Panuš Petr

Odehraných minut (v závorce počet utkání) : Hořejší 1170(13), Panuš 1135 (13), Bače Petr 1084(13), Svoboda 920(12), Ouda P. ml. 908(11), Valečka 856(11), Dums Petr 783(11), Teska O. 762(9), Tuček M 738(9), Ponocný J. 581(9) a Oudas J. st. 575(10) atd. Celkem za Bezděkov na podzim nastoupilo 27 hráčů , nejmenší počet odehraných minut 20 Tomáš Suk.

ŽK : 21( 12 hráčů, nejvíce 3x  Hořejší L.  a Duns P.)  . ČK  :  0 bez vyloučení !!!!

Bilance brankářů: Tuček Miroslav  8 zápasů, 720 minut, dostal 20 branek , průměr na utkání 2,5, maximální neprůstřelnost 81 minut, 3 vítězné zápasy; Martínek Michal 2 utkání  180 minut, dosta 5 branek, na utkání 2,5, max.neprůstřelnost  58 minut, vítězné zápasy 0; Tuček Jindřich 2 zápasy, 180 minut, 4 obdržené branky, průměr na utkání 2 branky , max. neprůstřelnost 105 , 2 vítězné zápasy; Červenka Libor 1 zápas, 90 minut, dostal 1 branku,průměr na utkání 1 branka, max. neprůstřelnost 70 minut, 1 vítězný zápas.

Diváků : celkem 590 , doma 320 (průměr 45 na utkání), venku  270 .

Nejméně inkasovaných branek mezi 40-70.minutou venku v podobě pouhých dvou branek. Naopak  celkově nejvíce obdržených branek – 8  mezi 70. a 80.minutou  .