Bilance OP mužů : podzim 2008 - 2. Sokol NEZAMYSLICE

NEZAMYSLICE   OPĚT SKONČILY MEZI TŘEMI NEJLEPŠÍMI

Třetí kolektiv minulého ročníku okresního přeboru byl podle na základě tohoto umístění pasován před zahájením ročníku do role jednoho z favoritů na postup. Pokud se poohlédneme do statistik konečných tabulek okresního přeboru pak Nezamyslice  od ročníku 2003/04 kdy skončily na 8.místě  s 41 procentní úspěšností získaných bodů neskončily na horším než třetím místě. Od období, kdy nově zvolený Výkonný výbor OFS Klatovy rozhodl o odměňování nejlepších třech týmů soutěží formou medailí se Nezamyslice staly skutečnými sběrateli medailí. Od roku 2005 do tohoto roku  získaly tři medaile za 3.místo a v roce 2006 byly za druhé místo oceněni medailí stříbrnou. Po tomto nejlepším výsledku sahá Sokol Nezamyslice i v tomto ročníku, kdy po podzimu přezimují na 2.místě .

Úvodní blok nového ročníku nezamyslickým fotbalistům nebyl vůbec úspěšný. Nechali body v Dešenicích ,  z jejich  hřiště jim překvapivě odvezl tři body Svatobor Hrádek a další bodovou ztrátou doma pro ně byla remíza  se sušickou  rezervou. Další kola podzimní části OP již přinesla  pro  Nezamyslice  očekávané body. Mimo to dvakrát na domácím hřišti potěšili hráči své fanoušky sedmkrát se radovat z branek v sítích hostů , když sedmibrankový nářez si na cestu domů přibalili jejich soupeři Janovice a Železná Ruda. Cenný bod si  Nezamyslice přivezly z horké půdy z  Vrhavče . Vyvrcholením sezóny bylo poslední kolo ve kterém v domácím prostředí hostily lídra Tabulky Sokol Měčín. Přestože byly Nezamyslice jediným týmem který dokázal v této části soutěže suverénnímu l Sokolu Měčín vzít bod, nepovažují tuto dělbu bodů s prvním celkem za zisk, ale ztrátu, když v tomto duelu byli  daleko blíže k vítězství , ale paní štěstěna tentokráte stála  na straně podzimního vítěze.

Bilance Sokola Nezamyslice v OP :

2. místo za  8 výher, 3 remízy, 2 prohry , skóre  35 : 18 (průměr na 1 zápas 2,7 : 1,4), 27 bodů .

Doma : 3. místo - 7 utkání , 4 výher, 2 remízy, 1 prohra skóre    25:12   14 bodů 67% úspěšnost

Venku: 3 místo - 6 utkání ,  4 výhry, 1 remíza ,1 prohra  skóre    10:6    14 bodů 72% úspěšnost

Devětašedesáti procentní úspěšnost  získaných bodů  je nejvyšší hodnotou kterou Sokol Nezamyslice  dosáhl do roku 2003  - 56%, 2004 – 41, 2005 – 54, 2006  - 67, 2007 - 58, 2008 – 64 procent).

Nejlepší série : 8 za sebou zápasů bez prohry z toho doma : 5x  a  venku – 3x neprohra

První branku  daly Nezamyslice v 9 zápasech, naopak dostaly 1.gól ve 4 zápasech.

Nejlepší střelci :  Kopačka Josef a Mašek Petr (oba po dvou gólech vítězných)   – 6, Burda Josef  a  Vinický Aleš 4, Pánek a Musil  3. Nejúspěšnějším střelcem byl Petr Mašek, který za 553 odehraných  minut dal 6 branek , což je průměru 92 minut na jeden gól, Kopačka Josef (za 900 minut 6 branek – 150 min. na 1 branku).

Nastoupili ve všech utkáních  (v závorce počet minut) : Pánek Jaromír (1126) a Ritter Martin (1170) 12 utkání –Trejbal (1067), Kraucher (1020)  a Musil O.(1003). V průběhu 14 kol obléklo dres A týmu Sokola Nezamyslice  24 hráčů a to jen potvrzuje, s jako velkou marodnou a fluktuací hráčů se musel trenér Milan Janda  potýkat.

ŽK :  30  (15 hráčů, nejvíce Trejbal  5, Pánek a Kraucher 4 ). ČK  :  0 (!!)

Bilance brankářů:  Ritter Martin   – 13 zápasů(1170 minut) , dostal 18 branek , průměr na utkání 1,38, maximální  neprůstřelnost 245  minut, vítězných zápasů  8.  V defenzivní  činnosti byla nezamyslická obrana  zranitelná v posledních patnácti minutách . V této části hry inkasovala pět branek, což kontrastuje s předcházející střední částí druhé půle na hřištích soupeřů ve kterou odehrála s čistím štítem.

Diváků : 730 , z toho doma 290, venku 440, průměr na zápas 56.