KPD -1.kolo, KSD – skupina A - 14.kolo 8..-9.11.

KRAJSKÝ PŘEBOR   DOROSTU

VRÁTILI SMÍCHOVU DOMÁCÍ PORÁŽKU

Stoprocentně úspěšní byli ve 12.kole krajského přeboru  oba dorostenecké kolektivy TJ Sušice . V Plzni s domácím  Smíchovem v  souboji dvou sousedů v tabulce vrátili starší žáci z města na Otavě svým plzeňským vrstevníkům  prohru 0:2  z domácího hřiště . Body od mladších žáků Sušice kteří jsou v tabulce s dvoubodovou ztrátou za Slávií Vejprnice na druhém místě . Pro Sušici byl tento zápas  přípravou na poslední podzimní klání které je čeká tuto neděli na  hřišti ve Vejprnicích s domácími dorostenci kteří vévodí tabulkám krajského přeboru v obou věkových kategoriích.

STARŠÍ   DOROST

Plzeň Smíchov  -  TJ Sušice  1 : 2 (0 : 1)

Branky za Sušici: 32. Fusch, 63. Šablatura,

Sestava Sušice : TJ Sušice - Ludvar, Kodýdek, Bešta, Mataše, Goby, Tuček (Králík 73´) Lašek, Šablatura, Málek, Fusch (Jech 90´), Varga (Szedmák 85)

1. Vejprnice          13  11   1   1   71: 12    34  ( 16)

2. Prazdroj Plzeň     13   8   2   3   47: 18    26  (  5)

3. Doubravka          13   7   3   3   35: 27    24  (  6)

4. Sušice             13   6   2   5   25: 27    20  ( -1)

5. Smíchov Plzeň      13   6   0   7   27: 51    18  ( -3)

6. Košutka            13   4   0   9   23: 42    12  ( -6)

7. Přeštice           13   3   1   9   17: 42    10  ( -8)

8. Horní Bříza        13   1   3   9   13: 39     6  (-15)

MLADŠÍ  DOROST

Plzeň Smíchov  -  TJ Sušice  0 : 1 (0 : 0)

Branky : 43. Králík

Sestava Sušice : TJ Sušice - Gilll, Beránek, Kalný, Kodýdek, Koryťák, Králík, Szedmák, Jech, Halas, Matějka (70 Varga), Chudý,

1. Doubravka          13   9   4   0   40: 14    31  ( 13)

2. Sušice             13   9   2   2   30: 10    29  (  8)

3. Vejprnice          13   8   4   1   54:  8    28  ( 10)

4. Prazdroj  Plzeň    13   8   1   4   42: 17    25  (  4)

5. Přeštice           13   5   1   7   27: 28    16  ( -2)

6. Košutka            13   3   1   9   11: 43    10  ( -8)

7. Smíchov Plzeň      13   2   1  10   14: 45     7  (-14)

8. Horní Bříza        13   1   0  12   11: 64     3  (-18)

SPOLEČNÁ TABULKA  :   STARŠÍ - MLADŠÍ

1. Vejprnice          26  19   5   2  125: 20    62  ( 26)

2. Doubravka          26  16   7   3   75: 41    55  ( 19)

3. Prazdroj  Plzeň    26  16   3   7   89: 35    51  (  9)

4. Sušice             26  15   4   7   55: 37    49  (  7)

5. Přeštice           26   8   2  16   44: 70    26  (-10)

6. Smíchov Plzeň      26   8   1  17   41: 96    25  (-17)

7. Košutka            26   7   1  18   34: 85    22  (-14)

8. Horní Bříza        26   2   3  21   24:103     9  (-33)

KRAJSKÁ  SOUTĚŽ  DOROSTU -  skupina  A

V DERBY  SI MĚČÍN UPEVNIL TŘETÍ MÍSTO

Dorostenci Sokola Měčín  potvrdili ve vítězném derby s Pačejovem své třetí místo v tabulce , což dokazuje, , že jsou v současnosti v krajské soutěži neúspěšnějším  kolektivem z Pošumaví . V posledních kolech se daří rovněž nováčku soutěže Svatoboru Hrádek, který ze šesti zápasů čtyři vyhrál, jednou remizoval a prohrál pouze na hřišti lídra tabulky v Postřekově. Cennou výhru ozdobenou půl tuctem branek v síti hostů z Blovic si vylepšili víkendovou náladu i dorost Startu Luby.

Luby – Blovice  6 : 2 ( 4 : 1)

Branky :  Sysel 2,  Kovařík, Lavička  A. – Korda 2 (1 PK) .

Rozhodčí: Hájek  Zdeněk, ŽK 1 : 1.

Měčín – Pačejov  4 : 1 (1 : 1)

Branky: David Šlajch 2,Jan Touš,Jan Ambrož Branky-hoste : Forman

Rozhodčí:Hlavsa. Diváků: 60. ŽK 4:1, ČK 1:0.

Hrádek – Dobřany   2 : 1 (1 : 0)

Václav Hána

Během úvodních  minut přišel nápor domácích, ale ti z něj nic nevytěžili. Největší šanci spálil David Schmirler, když vysoko přestřelil branku hostů snad ze 4 metrů a Ondra Matějka netrefil zpětnou přihrávku, když mu míč odskočil. Až přišla 38. minuta. Kapitán domácích Pavel Liška se uvolnil a dlouhým centrem našel Jakuba Švelcha před brankou, který míč trefil ze vzduchu a vsítil vedoucí branku. Domácí dorostenci výborně bránili, v prvním poločase nepustili hosty ani k jedné střele na branku.

Druhý poločas začal jako ten první. 'Domácí dorostenci hosty k ničemu nepustili a navíc se sami tlačili před soupeřovu branku. Největší šanci opět spálil David Schmirler, když neproměnil samostatný únik na brankáře hostů, který výborně vystihl. Pak přišla 60. minuta. Roman Lísa nádherně uvolnil Matějku a Ondra samostatný únik, oproti Schmirlerovi, proměnil a zvýšil  vedení na 2:0. Od této chvíli ale jakoby domácí přestali hrát. Hosté přebrali iniciativu. V 70. minutě zblízka hlavou Hess snížil na 2:1a domácí se strachovali o výsledek. Přežili ještě jednu vyloženou šanci hostů a dočkali se závěrečného hvizdu hlavního rozhodčího p. Plzáka z Kolovče, který výborně řídil utkání, na čemž se shodli oba soupeři.

Branky:  38. Švelch Jakub,  60. Matějka O. – 70. Hess, ŽK  2:3.

Rozhodčí: Plzák Martin z Kolovče.

Sestava domácích: SKýpala, Lísa, Rada, Koníř, Skála, Švelch, Kodýdek, Pena, Liška, Schmirler, Matějka. Střídali: Pikálek, Křížek, Rendl, Oliva

Svéradice – Horšovský Týn   1 : 4 (1 : 1)