IV. TŘÍDA - skupina A, B 11. kolo 1. – 2.11. 2008

IV. TŘÍDA  - skupina  A

NA ČELE PŘEZIMUJE STRÁŽOVSKÁ REZERVA

Přímým soubojem dvou rezerv  o vedení v tabulce byla ve Strážově udělána tečka za podzimním průběhem IV.třídy sk. A. Domácí  tým nenechal nic náhodě a do duelu s Vrhavčí B vyrukoval posilněn o některé hráče z A týmu a toto zařazení do sestavy se ukázalo jako nejlepší řešení. Hosté se prezentovali kvalitním výkonem, herní nedostatky nahrazovali bojovností  a tak se 150 diváků v průběhu tohoto derby vůbec nenudilo. Na čele tabulky přezimuje  zimu přezimuje Strážov B.O tom, že na 2.místě nakonec skončí Plánice rozhodlo její šťastné vítězství se Spůlí zásluhou vítězné branky z přísně nařízeného pokutového kopu.

Bezděkov B  - Zavlekov   2 : 2 ( 0 : 0)

Spravedlivá dělba bodů.

Branky: 80. (PK) Hebnar Lubomír, 82. Novák Václav – 77. Makrlík Miroslav, 86. Fous Jan;

Rozhodčí: Bureš M.; ŽK: 3 : 0; ČK: 0 : 1 – 89. Makrlík Miroslav (2x ŽK) . Diváků:  20

Běšiny  - Křenice   8 : 0 ( 4 : 0)

Domácím se v posledním podzimním zápase začalo dařit střelecky a výsledkem jejich střelecké pohody bylo vysoké vítězství.

Branky: 24.,29. a 34. Šťastný Lukáš , 40. a 74. Stach Ladislav , 69. a 72. Mayer Filip , 85. Schwarz Václav;

Rozhodčí: Veverka Jan; ŽK: 1:1 . Diváků:  30

Ježovy -  Dlažov 3 : 0 ( 2 : 0)

Hosté dobře začali, byli příjemným překvapením soutěže, ale závěr podzimu se jim příliš nevydařil a prohra v Ježovech to jenom potvrdila.

Branky: 30. Pytelka Jiří, 32. Tampa Tomáš, 60. Štich Michal;

Rozhodčí: Pressl; ŽK: 1:1 . Diváků: 20.

Strážov B – Vrhaveč   B     (2 : 0)

Přímý souboj o první místo  se hrál na převahy posilněné rezervy domácích. Domácí se ujali vedení  v 17.minutě kdy přihrávku Čížka zužitkoval zkušeně Kreibich  1 : 0. Ve 42.minutě po faulu na V.Matějku  kopali domácí přímý kop. Prudká střela Jandy  z levé strany napříč malým vápnem si našla své místo u vzdálené tyče Fialovy branky   2 : 0.

Hosté začali druhý poločas svižně . Ve 48.minutě  za hrozili po rychlé akci Fuňka a jeho přihrávce zakončoval střelou  z 20 metrů  Josef Hošek kterou brankář domácích Vaněk kryl. V 51.minutě  na druhé straně pěkná střela Šlégra skončila těsně vedle levé tyče branky hostů a stejně dopadl o minutu později  i střelecký pokus z kopačky Čížka v velkého vápna. V 55.minutě individuální průnik Matějky zastavila obrana hostů za cenu rohového kopu.  V 61.minutě pronikl do pokutového území hostů Čížek , jeho zpětná přihrávka našla nabíhajícího Matějku a ten pohodlně potřetí v tomto zápase rozvlnil vrhavečskou svatyni. Vítězství domácích pečetil v 89.minutě po přihrávce od Chaluše Čížek.

Branky :17. Kreibich Karel, 42.Janda Václav, 61. Matějka V., 91. Čížek . ŽK 1: 3. Diváků 150.

Velmi dobře se své úlohy hlavního arbitra zhostil Václav Simbartl z Bolešin.

Sestava Strážov B : Vaněk L. -  Franc, Janda, Chaluš,  Kolář Martin  – Šlégl(75. Švůgr), Kreibich(61. Hosnedl ), Čížek, Matějka V. – Lorenc, Čermák (46. Kollross P.)

Sestava Vrhaveč B : Fiala Lukáš  – Lorenc Libor, Vejskal, Pivoňka, Švátora K., Funěk  T., Hošek Josef, Hošek Zdeněk. Tomaka, J. Pohlreich., Frank Karel . Střídali : Pressl O., Koura R., Ryba K., Presl J.

Spůle Plánice 1 : 2 ( 0 : 0)

Tvrdě hrané utkání rozhodl přísně nařízený pokutový kop. Domácí v drtivém závěru několikrát podpořil brankář K.Bureš, ale k touženému vyrovnání chybělo štěstí v koncovce.

Branky: 72. Kalista František -  65. a 68. Kohout Rudolf ;

Rozhodčí: Dykalov; ŽK: 1:3. Divíků: 20.

1. Strážov  B         10   7   1   2   27:  4    22  (  7)

2. Plánice            10   6   1   3   19: 17    19  (  7)

3. Vrhaveč B          10   5   3   2   19: 17    18  (  0)

4. Běšiny             10   5   2   3   26: 11    17  (  2)

5. Bezděkov  B        10   4   2   4   19: 18    14  (  2)

6. Dlažov             10   4   2   4   15: 22    14  ( -1)

7. Ježovy             10   4   1   5   22: 20    13  (  1)

8. Měčín   B          10   4   1   5   15: 23    13  ( -5)

9. Spůle              10   4   0   6   13: 22    12  ( -3)

10. Křenice            10   3   0   7   23: 35     9  ( -9)

11. Zavlekov           10   1   3   6   16: 25     6  ( -9)

IV. TŘÍDA  - skupina  B

FAVORIZOVANÁ REZERVA SVATOBORU SKONČILA TŘETÍ

Po impozantním vstupu do soutěže které vyústilo v suverénní vedení hrádecké rezervy  se v dalším průběhu podzimu situace v této soutěži značně zamotala . Na čele se vystřídaly mimo Hrádku i Milčice, Pačejov B  a nakonec tím kdo vstoupí do jarních bojů z prvního místa bude Sokol Hartmanice !

Zichovice B  - Milčice 1 : 3 ( 1: 2)

Důležitá výhra hostů . Nejlepším mužem na hřišti byl tentokráte rozhodčí Šafránek.

Branky: 26. Pařízek Petr – 31. a 84. Kubáň Milan 33. Bláha Vladislav;

Rozhodčí: Šafránek; . ŽK: 2 : 5, ČK: 0 : 1 – 42. min. Brůha Marek . Diváků:  50

Soběšice  -  Hartmanice 0: 6 ( 0: 3)

Domácí nastoupili s pěti hráči mladšími  dvaceti let kteří sbírají zkušenosti a jsou příslibem pro budoucnost fotbalu v Soběšicích. Proti lídru tabulky to měli ale hodně těžké.

Branky: 8. a 22. Matoušek Rudolf , 78. a 82. (PK) Krátký Antonín , 4. Šponiar Milan, 47. Drha Marek;

Rozhodčí: Brůha Radek; ŽK: 1:0 . Diváků:  60

Pačejov B -  Hrádek B  0 : 0 (0 : 0)

V prvním poločase mohla padesátka diváků vidět pohledný zápas. Záhy se ukázalo, že oba celky chtějí hrát fotbal. Aktivněji začali hosté, ale vytěžili jen nastřelené břevno. Po čtvrthodince převzali otěže zápasu do svých rukou domácí. I oni trefili břevno, následně sami před hostujícím brankářem třikrát trestuhodně vyhořeli domácí útočníci. Po změně stran se hrál vyrovnaný fotbal. Slušně hrané utkání bez karet s přehledem  odřídil rozhodčí Husník.

Rozhodčí : Husník. Diváků : 50.

Rabí  - Velký Bor 0: 3 ( 0: 0)

Po bezbrankovém prvním poločase domácí oslabilo vyloučení . Po té kdy inkasovali první branku hru ve snaze bodovat otevřeli a toho soupeř využil k dosažení dalších dvou branek.

Branky: 75. Němec Jan , 83. Havlíček Patrik, 91. Makrlík Luboš,;

Rozhodčí: Mácal; ČK: 1 : 0 (Hozman Jaroslav  ml.) . Diváků: 40.

Svéradice B   - Kašp. Hory 1: 0 ( 0: 0)

O těsné výhře domácí rezervy rozhodl dvě minuty před koncem nestárnoucí kanonýr domácích Jan Svoboda starší.

Branky: 88. Svoboda Jan st.;

Rozhodčí: Petržilka J.Diváků: 50. ŽK: 4:2.

1. Hartmanice         10   8   0   2   33: 16    24  (  9)

2. Milčice            10   6   2   2   20: 10    20  (  5)

3. Hrádek   B         10   5   3   2   30: 12    18  (  3)

4. Kašp. Hory         10   6   0   4   21:  9    18  (  3)

5. Pačejov  B         10   5   1   4   25: 12    16  (  1)

6. Rabí               10   5   1   4   18: 25    16  (  1)

7. Velký Bor          10   5   0   5   18: 15    15  (  3)

8. Svéradice B        10   4   1   5   14: 17    13  ( -5)