KP dorostu, KS dorostu - 11.kolo 18. - 19.10. 2008

KRAJSKÝ PŘEBOR   DOROSTU

SUŠICKÝ MLADŠÍ DOROST DRŽÍ KROK S NEJLEPŠÍMI

Desáté kolo nepřineslo do dosavadního průběhu krajského přeboru nic nového. Sušický starší dorost si připsal z duelu se sousedem v tabulce sedmou prohru  za sebou. Znovu byl daleko úspěšnější mladší dorost, který si po remíze v Plzni na Doubravce  se ještě polepšil a z Přeštic přivezl tři body.  Úspěšné výsledky sušických mladších dorostenců je drží ze třetího místa v kontaktu s čelem tabulky na který ztrácejí pouze tři body.

STARŠÍ   DOROST

Přeštice - TJ Sušice  4 : 2 (1 : 0)

Petr Kodýdek

Branky: 57. Varga, 75. Ludvar. Rozhodčí Kohout, diváků 30, ŽK 2:4

1.  Vejprnice         10   8   1   1   57: 11    25 ( 10)

2.  Prazdroj Plzeň    10   7   2   1   41:  9    23 (  5)

3.  Smíchov Plzeň     10   6   0   4   25: 40    18 (  3)

4.  Doubravka         10   4   3   3   22: 24    15 (  3)

5.  Sušice            10   3   2   5   17: 23    11 ( -7)

6.  Přeštice          10   3   1   6   14: 30    10 ( -2)

7.  Košutka           10   3   0   7   13: 30     9 ( -6)

8.  Horní Bříza       10   0   3   7    8: 30     3 (-12)

MLADŠÍ  DOROST

Přeštice - TJ Sušice  0 : 2 (0 : 0)

Branky: 54. Szedmák, 70. Varga. Rozhodčí Kohout, diváků 50,  ŽK 2:2, ČK 0:1.

1.  Vejprnice         10   7   2   1   35:  5    23 (  8)

2.  Doubravka         10   6   4   0   20: 11    22 ( 10)

3.  Prazdroj  Plzeň   10   7   0   3   37: 12    21 (  3)

4.  Sušice            10   6   2   2   23: 10    20 (  2)

5.  Přeštice          10   4   0   6   19: 22    12 (  0)

6.  Smíchov Plzeň     10   2   1   7   12: 34     7 ( -8)

7.  Košutka           10   2   1   7    7: 29     7 ( -8)

8.  Horní Bříza       10   1   0   9   10: 40     3 (-12)

SPOLEČNÁ TABULKA  :   STARŠÍ - MLADŠÍ

1.  Vejprnice         20  15   3   2   92: 16    48 ( 18)

2.  Prazdroj  Plzeň   20  14   2   4   78: 21    44 (  8)

3.  Doubravka         20  10   7   3   42: 35    37 ( 13)

4.  Sušice            20   9   4   7   40: 33    31 ( -5)

5.  Smíchov Plzeň     20   8   1  11   37: 74    25 ( -5)

6.  Přeštice          20   7   1  12   33: 52    22 ( -2)

7.  Košutka           20   5   1  14   20: 59    16 (-14)

8.  Horní Bříza       20   1   3  16   18: 70     6 (-24)

KRAJSKÁ  SOUTĚŽ  DOROSTU -  skupina  A

PAČEJOV SI TROUFL NA DRUHÝ HOLÝŠOV

Z výsledků 11.kola  krajské soutěže dorostu nejvíce zaujalo vítězství jedenáctého celku tabulky Sokola Pačejov na domácím hřišti nad  druhým týmem tabulky z Holýšova.  Žádné zázraky se nečekaly od Svatoboru Hrádek na hřišti lídra tabulky. Naopak se potvrdila očekávaná  výhra Měčína na hřišti poslední Hostouně .Vyrovnané duely mezi sousedy v tabulce  svedly Svéradice a Luby .

Pačejov – Holýšov   1 : 0 (1 : 0)

Za krásného slunečného podzimního počasí přivítali pačejovští dorostenci na svém hřišti 2.celek tabulky krajské soutěže dorostu - ambiciózní celek Holýšova. Trenérská dvojice Zdeněk Voska - Tomáš Benda postrádala v tomto utkání dvě tradiční opory, nemocného kapitána Jana Cihláře a Vaška Melku. Příležitost proto opět dostala lavička. O osudu utkání se rozhodlo nečekaně brzy. Ve 13.minutě proměnil pokutový kop domácí kanonýr Michael Forman. Týž hráč mohl v závěru poločasu hned dvakrát pojistit vedení, ale jednou minul a podruhé jeho střelu zblízka reflexivně vyrazil hostující brankář. I po změně stran měli opticky více ze hry zkušení hosté, ale domácí se předháněli v obětavosti a více šancí si vytvářeli právě oni. Ty dvě největší neproměnil Josef Hlůžek. Hosté zahrozili jen nastřeleným břevnem, totéž se však podařilo i domácímu Jirkovi Cikánovi. Vítězství pačejovských dorostenců bylo nečekané, ale o to cennější. Utkání s přehledem  řídil mladý rozhodčí Petr Brož z Rokycan.

Branky: 13. Forman. Rozhodčí : Petr Brož. Diváků: 40. ŽK 0:3.

Sestava domácích:Lád - Kolářík - Hora - Štěpáník - Hosnedl - Forman - Hlůžek - Kába - Štípek - Kodýdek – Cikán. Sřídali: Soukup – Chaluš.

Svéradice - Koloveč 2:2 (1:1)

Utkání sousedů v tabulce přineslo vzhledem k průběhu hry zaslouženou dělbu bodů.

Branky: 27.Polena Michal, 81.Prokopec Petr (PK) - 24.Kruml Václav,  55.Šlais Tomáš

Rozhodčí: Blaheta Josef, ŽK: 0:2, Diváků: 60

Sestava Svéradic: Dufek (46.Krejčí) - Sova, J.Polena, K.Jedlička, Skuhravý - Prokopius, P.Prokopec, Kandra, Chaloupka - M.Polena, Sivák

Hostouň- Měčín  0 : 1 (0 : 1)

Branky : 30. Šlajch David. Rozhodčí : Pajma. Diváků: 50. ČK 1 : 1.

Postřekov – Hrádek  5 : 0 (0 : 0)

Václav Hána

Hosté začali utkání s vedoucím mužstvem soutěže z Postřekova odvážně a byli vyrovnaným soupeřem. Také se dostali první do šance utkání. David Schmirler udělal kličku i poslednímu obránci domácích, ale z 5 metrů míč do branky nedopravil. Poté si domácí vytvořili dvě příležitosti. Nejprve však Skýpala včas vyběhl a útočník domácích z velkého úhlu trefil tyč. Pak ještě Skýpala zneškodnil prudkou střelu z hranice pokutového území.Pak si vytvořil vyloženou šanci hostující Matějka Ondřej, ale z osmi metrů netrefil vůbec branku. Tak se šlo za stavu 0:0 do kabin.

Po změně stran však hosté začali méně důsledně obsazovat domácí hráče a tím přišla pohroma, kdy během 5 minut obdrželi 3 rychlé branky. První v 50. minutě, při signalizaci ofsajdu pomezním rozhodčím, postupoval Polák sám na brankáře a proměnil. Hlavní rozhodčí branku uznal. To hosty rozhodilo a v 54. a 55. minutě Linc zvýšil postupně na 2:0 a 3:0. V 60.minutě se prosadil Baborák 4:0. V 88.minutě Královec uzavřel skore na 5:0.Utkání tímto výsledkem skončilo. Hosté si ale za předvedenou hru, zvláště v prvním poločase, takovou prohru nezasloužili.

Rozhodčí : Kastl Josef. ZK 2:2, diváků 30.

Branky : 50.. Polák , 54. a  55. Linc , 66. Baborák, 88. Královec

Sestava hostů: Skýpala, Lísa, Rada, Koníř, Skála, Rendl, Švelch, Kodýdek, Liška (C), Schmirler, Matějka.

Dobřany – Luby  2 : 1 (1 : 1)

1.  Postřekov         10   9   0   1   53:  8    27 ( 12)

2.  Holýšov           10   7   1   2   29:  8    22 (  4)

3.  Nýřany            10   7   0   3   29: 21    21 (  6)

4.  Měčín             10   6   1   3   19: 14    19 (  1)

5.  Nepomuk           10   5   1   4   29: 18    16 (  4)

6.  Koloveč           10   5   1   4   30: 20    16 (  1)

7.  Blovice           11   5   1   5   26: 33    16 (  1)

8.  Mrákov            11   4   2   5   30: 28    14 ( -1)

9.  Svéradice         10   4   2   4   22: 24    14 ( -4)