IV. TŘÍDA - skupina A, B 9. kolo 18. – 19.10. 2008

IV. TŘÍDA  - skupina  A

STRÁŽOVSKÁ REZERVA SI UPEVNILA VEDENÍ

V 9.kole  skupiny A IV.třídy bylo opět ve znamení  další výhry  Spůle . Na čele tabulky si své vedení upevnila rezerva SK Strážov, přestože o svém  očekávaném vítězství doma nad Sokolem Křenice rozhodla až v závěrečných dvanácti minutách. Béčko Vrhavče doma pokořilo druhou Plánici a po prohře Dlažov v Bezděkově se posunulo v tabulce na třetí místo.

Vrhaveč B  - Plánice 1 : 0 (0:0)

Hosté se představili jako mladý, houževnatý tým kterému ale v k lepšímu  zvládnutí  zápasu by prospěla lepší disciplína.O vítězství domácích rozhodl centr Hoška který Funěk hlavou usměrnil do sítě branky hostů.

Branky: 72. Funěk Tomáš; ŽK: 3:2 . Diváků: 60. Rozhodčí: Kurc.

Spůle -  Zavlekov 3 : 2 (1:2)

V tvrdě hraném utkání se podařilo domácím otočit nepříznivý stav díky dvěma brankám nestárnoucího Pavla Kiewega.

Sestava domácích:M.Varga,J.Raška,M.Bezdíček,V.Plánička,J.Bauer,(K.Bureš), R.Petr,(J.Kieweg) K.Lažánek,P.Kieweg, Z.Taichman,(L.Kozák),S.Ianosteac,(F.Kalista),F.Soušek

Branky: 16. Soušek František, 47. a 66. Kieweg Pavel Branky-hoste : 13. a 30. Fous JanŽK: 6:3 . Diváků: 30. Rozhodčí: Simbartl Václav

Bezděkov B -  Dlažov 6 : 1 (3:0)

Domácí rezerva v místním derby tentokráte svého rivala jednoznačně převálcovala.

Branky: 13.,52. a  63. Müller Jan , 9. Hebnar Lubomír, 38. Suk Tomáš, 47. Novák Václav – 88. Černý Miroslav; ŽK: 0:1 . Diváků: 50.

Strážov  B - Křenice   4 : 0 (0 : 0)

Vítězství lídra tabulky se rodilo velice těžce. V prvním poločase podali domácí vlažný výkon bez důrazu v koncovce. Hosté se  prezentovali bojovným výkonem a byli nebezpeční v koncovce. Po přestávce a provedených střídáních se podařilo strážovské rezervě až v samotném závěru zlomit odpor hostů  , kdy během dvanácti minut čtyřikrát skórovali.

Branky : 78. Chaluš, 82. Lorenc, 86. Čermák a 90. Janda.

Výborný rozhodčí Josef Javorský  .  ŽK 0:2. Diváků120.

Sestava Strážov B : L. Vaněk – L. Molnár (46. J. Lorenc), J. Franc, M. Kolář, V. Janda – M. Hosnedl(60.Chaluš) , K. Kreibich, M. Šlégl, V. Matějka(80. Švůgr) – P. Kollross, J. Čermák.

Průběh utkání Strážov B – Křenice  – jak ubíhaly minuty  :

4. Janda z pravé  strany rozehrál přímý kop  napříč pokutovým územím hostů který se dostal ke Kollrossovi , ten z malého vápna  se nabídnuté šance zalekl a nedůrazným zakončením dal možnost vyniknout brankáři hostů

12. závar před brankou hostů  , kterou ostřelovali neúspěšně Kreibich, Kollross a Matějka

14. první nebezpečná střela hostů z levé strany z hranice pokutového území jen o vlásek minula břevno Vaňkovy branky

17. hosté rozehrávali TK, nabíhajícímu  útočníkovi   scházelo jen několik centimetrů , aby míč neusměrnil z výborné pozice hlavou do branky domácích

20. Šlégl zatáhl míč od půlící čáry po  levé straně, přihrál před pokutové území Čermákovi, ten se ale utopil v kličkách a obrana mu míč odebrala

21. Kreibich střílí z hranice penalty,, střelu tečuje obránce na rohový  kop

30. hosté nevynechají jedinou možnost k rychlému brejku, jeden z nich zakončují střelou do oblak

32. střelecké štěstí ze 30 metrů zkouší Molnár, ale jeho střele k přesnosti na cíl chybí ne centimetry ale metry,

34. střelu hostů tlumí Janda  a míč končí v rukavicích brankáře Vaňka

35. hosté zahrávají rohový kop, ten odvrací hlavou Kolář

38. Kreibich z hranice VV pálí, střelu k tyči brankář hostů vyráží do bezpečí

41. po přihrávce od Čermáka zakončuje  střelou k bližší tyči Matějka brankář vyráží na rohový kop

43. hosté mají výbornou šanci , přízemní střelu vyráží reflexivně nohou Vaněk , který tímto zákrokem domácí podržel.

44. po přihrávce od Kreibicha z levé strany zakončuje v malého vápna Čermák, domácí kanonýr má opět vychýlenou mušku.

45: střelu Jandy výborným zákrokem likviduje za cenu rohového kopu brankář hostů

46. úvodní minuty druhé půle patřili hostům , kteří z toho vytěžili rohový kop a několik závarů v pokutovém území domácích

49. na hranici VV hostů je zastaven za cenu faulu Čermák, , trestný kop z kopačky Jandy orazítkoval levou tyč  Kacířovy branky

55. tečovaná střela Čermáka končí vedle pravé tyče – rohový kop

56. z rohového kopu rozehraného Matějkou se centr na zadní tyč dostal k Jandovi kterému k přesnějšímu  zakončení chybělo více klidu

60. střídání u domácích, odstupuje Hosnedl, na hřišti ho nahradil Chaluš

62. kombinační spolupráci  Chaluš, Čermák zakončuje Lorenc,, nastřeluje míč  přímo do brankáře

70. gólová šance domácích - po rychlém brejku Lorence  , jeho křízná přihrávka nachází nabíhajícího  Cholouše, ten sám před brankou  nastřeluje brankáře a i opakovanou střelu gólman Kacíř likviduje

73. po rohovém kopu z otočky Janda přestřeluje branku

74. po závaru před brankou hostů střílí z úhlu Lorenc, brankář odvrací na další roh

75. následují vzápětí za  sebou tři šance domácích  Šléglem, Kreibichem  a Jandou  .

78. střelecké trápení domácích ukončuje střídající  Chaluš, který poprvé   překonává brankáře hostů 1:0.

82. proniká do pokutového území hostů Lorenc a placírkou k levé tyči vstřílí druhou branku strážovské rezervy

86. rychlý brejk do otevřené obrany zakončuje Čermák střelou podle brankáře  3 : 0¨

89. brejk po pravé straně Lorencem , centr před branku na nekrytého Šlégla, ten  v pádu  z malého vápna přestřeluje

85. spaluje vyloženou šanci z  deseti metrů  Švůgr

90. Janda z přímého kopu střílí k tyč , brankář na RK

90. na centr z rohového kopu si naběhl Janda a upravuje na konečných  4:0.

Utkání   Běšiny -  Měčín B bylo odloženo na 28.10. v 15:00 hodin .

1.  Strážov  B         8   6   1   1   23:  3    19 (  7)

2.  Plánice            9   5   1   3   17: 16    16 (  4)

3.  Vrhaveč B          8   4   3   1   16: 13    15 (  0)

4.  Dlažov             8   4   1   3   14: 18    13 (  1)

5.  Běšiny             7   4   0   3   16:  9    12 (  3)

6.  Spůle              8   4   0   4   12: 17    12 (  0)

7.  Ježovy             8   3   1   4   18: 18    10 (  1)

8.  Bezděkov  B        8   3   1   4   13: 13    10 (  1)

9.  Křenice            8   3   0   5   20: 23     9 ( -6)

10.  Měčín   B          8   3   0   5   12: 21     9 ( -6)

11.  Zavlekov           8   0   2   6   13: 23     2 (-10)

IV. TŘÍDA  - skupina  B

PAČEJOVSKÉ BÉČKO ODMÍTLO ŠANCI VÉST TABULKU

Velice chladný a bezkrevný výkon pačejovské  rezervy  na domácím hřišti  měl za následek zaslouženého  vítězství hostů z Velkého Boru. Pačejov B se připravil o možnost nadále  být na čele tabulky . zde se usadily Hartmanice, které rovněž neoslnily v Žichovicích kde se na své vítězství hodně nadřely.  V duelu dvou béček v Nezamyslicích utrpěla rezerva Svatoboru další bodovou na čelo tabulky .

Zichovice B - Hartmanice 1 : 2 (1 : 1)
Hosté se na vítězství tentokráte hodně nadřeli, přestože domácí již od 3.minuty hráli o deseti a od 51.minuty ještě oslabeni bez vyloučeného Stulíka..

Rozhodčí: Kurc Lubomír Diváků: 60. ŽK: 2:2, ČK 1 : 0 (51.Stulík)
Branky: 9.vlastní – 43.Sládek Petr, 79. Dulovec Jan

Soběšice – Kašperské  Hory 0 : 1 (0 : 0)

Velice smolené utkání pro domácí kteří byli velmi blízko k prvnímu podzimnímu bodu. V prvním poločase byli lepší, nastřelili břevno Malým , ale štěstěna se k nim v závěru zápasu otočila zády. Čtyři minuty před koncem inkasovali z přímého kopu ze 30 metrů , kdy střela  Mirvalda  překvapila domácího gólmana oslněného sluncem  a znamenala šťastné tři body pro favorizované hosty.

Rozhodčí: Staněk Diváků: 40. ŽK 3:1.
Branky: 86. Mirvald Jan

Nezamyslice B - Hrádek B 1 : 1 (0 : 1)
V duelu dvou béček utrpěli hosté další bodovou na čelo tabulky .

Rozhodčí: Abraham Diváků: 40
Branky: 50. Hanzlík Josef - 3. Pánek Matěj

Pačejov B -  Velký Bor 1: 2 ( 0: 0)

Velice chladný a bezkrevný výkon domácí rezervy a zasloužené vítězství hostů. Tak nějak by se dalo charakterizovat toto utkání. Domácí začali aktivněji a v první patnáctiminutovce si vytvořili několik slibných šancí, bohužel bez brankového efektu.  Pak se hra postupně vyrovnala. Po změně stran šli domácí do vedení, když se po kopu z rohu pěkně trefil do šibenice Rohlíček. Hosté vyrovnali ze skrumáže v 65.minutě Zoubkem. V 72.minutě byl hostům vyloučen Netušil, který nedovoleně zastavil Kordu, který už sám postupoval na hostujícího brankáře Stulíka. Domácí favorit však přesilovku nejen nevyužil, ale v samotném závěru dokonce inkasoval, když se z brejku trefil Havlíček. Utkání řídil rozhodčí Radim Koura.

Branky: 53. Rohlíček Milan – 65. Zoubek Karel, 88. Havlíček Patrik;

Rozhodčí: Koura; ŽK: 3:2; ČK: 0 - Netušil Jiří . Diváků: 70.

Rabí - Svéradice B  1: 0 ( 0: 0)

Domácí byli v tomto vyrovnaném zápase šťastnější, když v 85.minutě střelu z pravé strany vyrazil brankář hostů  Janečka míč hlavou ho poslal za jeho záda.

Branky: 85. Janečka Petr;

Rozhodčí: Mácal; ŽK: 2:1. Diváků: 30.