OP přípravka STARŠÍ sk.A,B,C a OP přípravka MLADŠÍ 7. kolo 11. – 12.10. 2008

OKRESNÍ PŘEBOR   PŘÍPRAVKA STARŠÍ – základní část

MAJÍ JIŽ JISTOU ÚČAST VE FINÁLE

Vedoucí celky tabulek všech tří skupin  Nýrsko, Horažďovice a Sušice A již tři kola před koncem  základní části přeboru přípravek mají jistou účast ve finále okresního přeboru na jaře příštího roku. Další tři soupeři vzejdou z těch týmů které se umístní za nimi v tabulce na druhém místě.

SKUPINA   „ A “

Nýrsko - Klatovy B 7 : 1 (5 : 1)
Rozhodčí : laik , Diváků: 30
Branky:  Čanecký Jan  2,  vlastní, Vávra Dominik, Vacovský Filip, Böhm Sebastien, Svoboda Václav - Pavlík Kryštof

Luby - Švihov 10 : 0 (5 : 0)
Rozhodčí:
Koura Diváků: 30
Branky: 11.,14.,16.,24.,25. a 38. Šleis Karel  , 33. a 49.Pivoňka Michal , 5. Bíško David,  29. Mašek Michal

Janovice - Klatovy A 0 : 6 (0 : 3)
Rozhodčí: Koura Diváků: 20
Branky: - 14. a 18. Fiala Josef , 32. a 42.  Andrle Jakub  , 3. Marek Michal,  46. Andrlík  Pter.

Sestava Klatov:Turek - Talaš,Roubal,Marek,Sojka,Fiala,Andrle,Pytelka, Hrabík, Andrlík,

1. Nýrsko              7   7   0   0   74:  4    21  (  9)

2. Klatovy A           7   6   0   1   25: 10    18  (  9)

3. Luby                7   4   0   3   45: 12    12  (  3)

4. Klatovy B           7   3   0   4   31: 18     9  (  0)

5. Janovice            7   1   0   6    3: 60     3  ( -9)

6. Švihov              7   0   0   7    2: 76     0  (-12)

SKUPINA   „ B “

TJ Chanos Chanovice – FK Horažďovice 3 : 6 (1 : 3)

Oldřich Šebek

Domácí se do soupeře pustili velmi sebevědomě, na prvních 6 minut uzamkli svého soupeře na jeho půli a vypracovali si několik šancí ke skórování.hosté se bránili ale z ojedinělého rychlého protiútoku vsítili gól. Poté se hra vyrovnala a domácí odpověděli brankou. Hosté však záhy odpověděli, zvýšili na 2 : 1 a od té doby byli do poločasu lepším a nebezpečnějším týmem. Domácí se mohli ještě dostat do zápasu ve 20 minutě prvního poločasu, kdy měli šanci kopat pokutový kop, ten ale bravurně vyrazil brankář hostí. Na začátku druhého poločasu byla hra vyrovnaná, mladším domácím však postupně docházely síly a hosté přebrali iniciativu na své kopačky. Hosté byli do konce zápasu nebezpečnější a hlavně produktivnější a po zásluze vyhráli. Za bojovnost si zaslouží pochvalu i domácí.

Branky : 12' Klas Martin, 40',47' Kovář Michal Branky-hoste : 24',33', 43',45' Vaněček, 14' Motl, 6' Sládek

Rozhodčí : Husník Václav. Diváků: 50.

Měčín - Mochtín    0 : 5 (0 : 2)
Rozhodčí: Dykalov Diváků: 50
Branky: 15. a 29. Šafránek Jan,   21.Jůdová Milena, 39. Pretzelmaierová Aneta, 49. Tománek Vladimír

Bolešiny - Nalž. Hory 2 : 3 (1 : 1)
Rozhodčí: Švůgr Diváků: 30
Branky: 13. a 46. Javorský Tomáš, 25. a 35. Kodýtek Petr, 39.  Buchta Michael

1. Horažďovice         7   7   0   0   59: 10    21  ( 12)

2. Chanovice           7   5   0   2   35: 13    15  (  3)

3. Mochtín             7   4   0   3   27: 15    12  (  3)

4. Bolešiny            7   3   0   4   15: 24     9  ( -3)

5. Nalž. Hory          7   1   1   5    8: 45     4  ( -5)

6. Měčín               7   0   1   6    6: 43     1  (-11)

SKUPINA   „ C “

Sušice B  - Dlouhá Ves   5 : 0 ( 3: 0)

Rozhodčí: Bošek. Diváků : 20

Branky Jána František 2, Kutil Jiří,  Miškovič Filip ,Skrbek Matěj

Nezamyslice  - Sušice A    1 : 6 ( 0: 5)

Branky: 42. Šatra Pavel – 8.,12.,30. Jurga Jakub , 24. Novák Jiří, 23.  Jakub, 15. Vichr Tomáš; Rozhodčí: Staněk Luděk. Diváků: 30.

1. Sušice A            6   6   0   0   44:  4    18  (  9)

2. Sušice B            5   3   0   2   21: 14     9  (  0)

3. Železná Ruda        5   2   1   2   12: 12     7  (  1)

4. Nezamyslice         6   2   0   4   13: 26     6  ( -3)

5. Dlouhá Ves          6   0   1   5    1: 35     1  ( -8)

OKRESNÍ PŘEBOR   PŘÍPRAVKA  MLADŠÍ

PODZIMNÍM MISTREM JE OKULY NÝRSKO

První soutěží která  ukončila svojí podzimní část  je okresní přebor mladších přípravek. Na čele tabulky do jara přezimuje nejmladší hráčský potěr SKP Okuly Nýrsko.  Vítězný tým se může pochlubit svojí neporanitelností , kdy neztratil ani jediný bod, neinkasoval jedinou branku a naopak konto soupeřů zatížil 65 góly !

Klatovy A - Mochtín   4 : 2 (0 : 1)
Rozhodčí:
Blaheta . Diváků: 20
Branky: Barborka Matyáš 3 , Makovec Radek  1 – střelci za hosty nehlášeni .

Sestava Klatov:Valeš-Jakl,Havlíček,Šimek,Berka,Kadlec,Mazanec, Basalides,Makovec,Barborka

Sušice - Klatovy B    11 : 1 (7 : 0)
Rozhodčí: Bošek Diváků: 50
Branky: Skrbek Matěj  4, Trš Lukáš  2, . Svoboda Florián,Valenta Jakub, Gajdečka Štěpán, Tomas Jan -  vlastní, Javorský Ondřej

Nýrsko – Luby   12 : 0 (6 : 0)

Domácí potvrdili skvělou podzimní formu.

Rozhodčí: Javorský Josef. Diváků:30

Branky : Pavlík Jakub 3, Bastl Martin 2, Böhm Sebastien 2, Hoidn František 2,

1. Nýrsko              6   6   0   0   65:  0    18  (  9)

2. Klatovy A           6   5   0   1   26: 11    15  (  6)

3. Horažďovice         6   3   1   2   19:  4    10  (  4)

4. Luby                6   3   0   3   15: 19     9  (  0)

5. Mochtín             6   2   1   3   16: 30     7  ( -2)

6. Sušice              6   1   0   5   14: 37     3  ( -6)